شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirjoon - 2013-08-24 10:56 PM

(2013-08-24 10:28 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز نمیخواد تفنگت باز کنی.پشت اسلحت یه پیچ تعبیه شده یه واشر اهنیم روشه دقیق یادم نیست اما فک کنم دور ور ریل دوربین میفته اون پیچو باز کن یه ذره روغن بریز توش بعدش چنتا شلیک کن تفنگت میشه مثه اول

اون قسمت که میفرمایید فقط به ته فنر راه داره که حدودا قسمت ثابت فنره و فکر نکنم روغن برا فنر جوابگو باشه چون موقع مونتاژ یکم روغن اسلحه به ته و وسط فنر زدمKhansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2013-08-24 10:59 PM

مسلحش کن بعد روغن بزن میشه من واسه پسر خالم زدم شده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirjoon - 2013-08-25 11:06 PM

دوستان برا شادو دوربین چی پیشنهاد میکنید که بعد چند شات از هم وا نره؟ البته به غیر از سنتر و لیپرز!!
زوم برام مهم نیست بیشتر دوام برام مهمه و اینکه هرروز نخام دوباره تنظیمش کنم...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-08-25 11:18 PM

دو نفر از دوستان که این سلاح رو براشون خریداری کرده بودم همراهش دوربین 4*42 و برای یکی هم 4*32 زوم ثابت مدله های لئوپولد و بایغیش نیز خریداری شد که خوب دووم آورده و خوب تنظیم می شد و به همین راحتی از تنظیم خارج نمی شد.
البته مدل لئوپولد در طی چندین مرحله افتادن افتادن به زمین و البته کمی عدم نظافت و رعایت نکردن نگهداری زودتر از سرویس خارج شد - البته بعد 1.5 سال - ولی بایغیش هنوز هم داره کار می کنه و شفافیت خودش رو داره - که اونم شلیک هایی بالای 3000 تا ساچمه !!!! برا خودم هم قابل باور نبود.
درکل زوم ثابت های برای هدف زنی تفریحی و شکار تا 30 متر روی شادو خوب جواب داده ولی زوم متغیرهایی مثل بی اس ای 3-9*32 -فک کنم- توسط دوستان در همین سایت استفاده شده که دوام خوبی داشته اند . Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-09-02 07:38 AM

هی یادش بخیر ، من برا دوستم خریدم 50 تومن Khansariha (219) البته نوروز 90 Khansariha (290)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - اشکان - 2013-09-03 12:42 AM

(2013-09-02 11:29 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما از چه ساچمه هایی استفاده میکنید؟
واسه من با پرومگنوم توی 5متر گروپ 4 سانتی میده....البته 20 متر هم گروپ گرفته بودم ولی یادم نمیاد چه طور بود.
با مگنوم بهتره.
با ساچمه های ایرانی که معلوم نیست کجا میخورهKhansariha (290)
فعلا از مچ استفاده میکنم ولی اصلا واسه شکار خوب نیست. قمری که میزنم اصلا نمیفهمه!!!!خخخخ فقط میشه گنجشک زد یا دیگه آخرش پرنده های متوسط رو با هدشات کشت که با شادو یه کم سخته.
لطفا چندتا ساچمه شکاری خوب معرفی کنید که با شادو سازگار باشه.(فقط لطفا نگین هالوپوینت یا jsb که با چهار بسته از اینا میشه یه شادو خرید!!!Khansariha (192)Khansariha (192))

سلام Khansariha (8)
من هروقت شادو کالیبر 4.5داشتم از ساچمه سر تخت نخجیر امل یا گامو مچ استفاده میکردم جواب خوبی هم میگرفتم با نخجیر تو فاصله 30 - 40 متر کلاغ یا قمری فریز کردم ، در ضمن شما از سلامت واشر پیستون خود مطمئن هستید؟ یا سفت بودن پیچ های قنداق؟ یا اگر ازدوربین استفاده میکنید وضعیت دوربین چطور است ؟ ساپورتی که استفاده میکنید چیست؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-03 01:01 AM

(2013-09-02 11:29 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من با پرومگنوم توی 5متر گروپ 4 سانتی میده....البته 20 متر هم گروپ گرفته بودم ولی یادم نمیاد چه طور بود.
با مگنوم بهتره.
فعلا از مچ استفاده میکنم ولی اصلا واسه شکار خوب نیست. قمری که میزنم اصلا نمیفهمه!!!!خخخخ فقط میشه گنجشک زد یا دیگه آخرش پرنده های متوسط رو با هدشات کشت که با شادو یه کم سخته.
لطفا چندتا ساچمه شکاری خوب معرفی کنید که با شادو سازگار باشه.(فقط لطفا نگین هالوپوینت یا jsb که با چهار بسته از اینا میشه یه شادو خرید!!!Khansariha (192)Khansariha (192))
شما به احتمال قوی یا تفنگت مشکل داره یا خودت درست تیراندازی نمیکنی.(البته ببخشید اینو گفتم)
به نظر من به جای این که فکر ساچمه خوب باشی تفنگت رو بررسی کن.
سعی کن یه ساپورت خوب تهیه کنی یا تفنگت رو به یه گیره ای چیزی ببندی بعد چند تا شلیک داشته باش ببین همون طور پرت و پلا میخوره یا نه؟

اگه میگفتی دوربینت هم چیه خوب بود.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - kingmkh - 2013-09-03 01:42 AM

با مگنوم بهتره.
احتمال خرابی واشر زیاد
امروز من تو 10 متر گروپ گرفتم اندازه دقیق نگرفتم ولی 5 تا ساچمه مگنوم زیر 1 سانت بود به نظر من گامو مگنوم بهترین نتیجه رو شدو1000 میده از همه بدتر هم HN Diablo فک کنم زیادی سبک

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - AREF . H . V - 2013-09-03 01:43 AM

سلام . منم با اقا اشکان موافقم عامل بیشتر این بی دقتی ها برمیگرده به ساچمه . منم از نخجیر استفاده میکنم دقتش فوق العادست . شما به فرمایشات اقا اشکان عمل بفرما . و از این ساچمه استفاده کن ... تا بینیم چی میشه . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-09-03 01:48 PM

(2013-09-03 01:23 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینBSA deerhunter 3-9x40 mildot
ولی اگه مشکل از دوربین یا ساپورت بود، با مچ اینطوری نمیزد:(اون نوشتهwww.iran-airrifle.com هم که دقیقا افتاد روی محل برخورد ساچمه ها! اصلا شانس منو باید قاب گرفت زد به دیوارKhansariha (290))
10متر.
5 شلیک.
نشسته با ساپورت بالش.
اون نقطه کوچیک سمت راست قسمت سبز،اشتباهی با مگنوم خورده.(ساچمه توی تفگ بود فکر کردم مچه)
حالا با پرومگنوم هم گروپ میگیرم فقط لطفا خنده نکنید!
.
پیچ ها سفت هستن.دوربین سالمه.ساپورت که بد نیست.فنر یه ذره ضعیف شده(600تا شلیک)...واشر رو تازگی ها نگاه نکردم ولی خوب به واشر گامو نمیشه اعتماد کرد ...... آخه من اولین بار دوربینم رو با پرومگنوم صفر کردم.الان که میبینم اینطوری میزنه خیلی مسخره هست.7-8 بسته پرومگنوم تازه روی دستم مونده.Khansariha (367)Khansariha (367)
پس به احتمال زیاد پرومگنوم های افتضاحی خریدید.
الان توی بازار چند نوع پرومگنوم پیدا میشه.
یه نوع قدیمی که کلا نایابه و باید بخت یارتون باشه که پیدا کنید.
یه نوع نسبتا خوب
یه نوع افتضاح
اگه ته ساچمه رو ببنی میتونی تشخیص بدی ار چه نوعی هست.
اون نوع دوم ته صاف و براقی داره.
ولی نوع سوم تهش کدر هست.
شما یه نگاه هم به واشر بندازی بد نیست ولی با این گروپی که با مچ گرفتی نشون میده که اونم سالمه.