شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-30 05:41 PM

با سلام به دوستان ی شادو دارم دیروز داشتم قلق میگرفتم بعد از دو تا تیر دیگه تفنگ باد نمیشه لولش پایین میاد ولی باد نمیشه در ضمن کپ پلاستیکی است اگه دوستان اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2013-07-30 06:12 PM

ادامه بحث مربوط به ص 53 و 54 همین تایپیک :
مشکل افتادن قطعه U شکل :
دیروز گرگان بودم که به یه تعمیرگاه سلاح بادی که از دوره دبیرستان میشناختم (پسر خوبیه و تو تعمیر فنری های کمرشکن چینی استاد و دستی هم تو شادو و مدل های دیانا داره ) سری زدم و سراغ اون قطعه U شکل رو گرفتم که دیدم ای بابا دارتش اونم به تعداد چندتا Khansariha (219)
حالا ما تو این چند وقته کلی زحمت به میلاد عزیز و تفکرات بسیاری انجام داده بودیم برای رفع این مشکل ( سفارش از روی قطعه یه شادو دیگه برای تراشکار و ... Khansariha (219) :
عکس از قطعه خریداری شده به مبلغ 5000 ریال :
[تصویر: 2013_02_08_17_41_16.jpg]
قسمتی که به علت نبود این قطعه روی سیلندر ساییدگی ایجاد شده و در موقع مسلح کردن صدای جیق جیق می ده :
[تصویر: sss.jpg]
سوار شدن قطعه در جای خود :
[تصویر: sss2.jpg]

در کل در مواقعی که سلاح تون رو تمیز می کنین و یا تعمیر ، مواظب قطعه های اینجوری باشین و اگه جایی دیدین بخرین برای روز مبادا ،قیمتی هم نداره ،
قطعه های شماره :
16080 ، 11310 و 14300 ( از نقشه فنی سلاح ) سه قطعه کوچیک هستن که راحت موقع باز کردن میفتن

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-30 07:34 PM

الان داشتم بازش میکردم داشتم پین باز کردن پیستون رو میاوردم بیرون که یک قطعه ای از ماشه جدا شد و اون میله اهنی هم اومد بیرون فکر کنم خراب کاری کردم ؟عجب غلطی کردمKhansariha (226) ایا درست میشه یا فاتحه ماشه خونده شد؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2013-07-30 07:43 PM

(2013-07-30 07:34 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان داشتم بازش میکردم داشتم پین باز کردن پیستون رو میاوردم بیرون که یک قطعه ای از ماشه جدا شد و اون میله اهنی هم اومد بیرون فکر کنم خراب کاری کردم ؟عجب غلطی کردمKhansariha (226) ایا درست میشه یا فاتحه ماشه خونده شد؟

خخخخخخخخخخخخخخ

اوه اوه چه کردی داداش...

نگران نباش

اون میله که در اومده پینیه که چکاننده ماشه رو نگه میداره....البته احتمالا...یه عکس بزار تا ببینیم چه کردی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-07-30 08:03 PM

(2013-07-30 03:34 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-----------سید جان من زیاد تو عکس گزاشتن وارد نیستم منکه فکر میکردم عکسام بی کیفیت هستنKhansariha (8)چطور کمش کنم؟

صابر جان به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-30 08:06 PM

نه دارم میگم که وقتی پین پیستون رو با ضربه دراوردم پیستون با اومد بیرون بعد صدای تق اومد دیدم یک بورد سیاه که اون میله بهش وصل بود هم پرید بیرون فکر کنم از یک جایی یچیزی به انداز یک ریگ شکستKhansariha (94) بدبخت شدم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2013-07-30 08:13 PM

مزاحم جان شما عکس بزار از قطعات...بروبکس خوره ادو اینجا هستند...یکیش همین نفری مه قبل از خودت پست گذاشته....اسمش رو نمیبرم که سید امیر حسینه...از این اسباب بازیا اکثر بچه ها دارند...خخخخخ

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-30 08:25 PM

ببخشید بی کیفیته

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-07-30 08:35 PM

من نفهمیدم دقیق چکار کردی کاکو؟! اون قسمتی که شکسته جز صفحه ای هست که میله اهرم بهش وصله؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-30 08:40 PM

بله ولی فکر نمیکنم شکسته باشه
بابا ی چیزی بگین تو دلم دارن شکار پاک میکنند رو پول این تفنگ حساب کردمKhansariha (8)