شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - daneshyar - 2013-07-24 01:03 AM

(2013-07-24 12:37 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله 5/5هست 4/5گير نمياد يا گير مياد داغونه اما اين يكي خوبه وكپ فلز و ماشه فلزو طرح قديم والا من كپ پلاستيكيارو تفنگ نميدونم_يوقت دوستان ناراحت نشن يوقت Khansariha (8)
آقاي tomcatجسارتامن اسم شريفتونو نميدونم_پس بگيرمش؟خخ

بله اگه کپ فلزی هست و قیمت مناسبی داره در خریدش درنگ نکنید.

تیون شادو 1000 هم راحت هست کافیه واشر پیستون و فنر رو عوض کنی به قدرت مطلوب میرسه.
واشرش دقیق یادم نیست فکر کنم باید واشر دیانا 27 روش بندازی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-07-24 03:11 AM

آقا صابر مطمئنا کسی از دوستان ناراحت نمیشه،چون کپ پلاستیکی و اشغال بودن آن حقیقتی است غیر قابل انکار و اگه استفاده کننده برای اسلحه سنگ تموم بزاره،بازم بعد از 2سال لقی رو مشاهده میکنه!
خب اگر 4.5 نیست،انتخابی جز 5.5 نمی ماند!به قول دوست گرامیمان،جناب دانشیار،اگر قیمت مناسبی دارد در خرید شک نکنید.
ولی این نکته رو هم در نظر بگیرید که با اون مبلغ و یکم بالاتر نشه تفنگ پدر و مادر دار خرید!نمی دونم چرا 35تون رو نگه نمی دارید؟!Khansariha (226)
بنده محمد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sabergholamian - 2013-07-24 10:22 AM

(2013-07-24 03:11 AM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صابر مطمئنا کسی از دوستان ناراحت نمیشه،چون کپ پلاستیکی و اشغال بودن آن حقیقتی است غیر قابل انکار و اگه استفاده کننده برای اسلحه سنگ تموم بزاره،بازم بعد از 2سال لقی رو مشاهده میکنه!
خب اگر 4.5 نیست،انتخابی جز 5.5 نمی ماند!به قول دوست گرامیمان،جناب دانشیار،اگر قیمت مناسبی دارد در خرید شک نکنید.
ولی این نکته رو هم در نظر بگیرید که با اون مبلغ و یکم بالاتر نشه تفنگ پدر و مادر دار خرید!نمی دونم چرا 35تون رو نگه نمی دارید؟!Khansariha (226)
بنده محمد

آقا محمد بزرگواري_اون 35 هم5/5هست ميخوام اگه شد جاش يه52 كاليبر4/5بگيرم و كنارش يه تفنگ سبك هم باشه اما ظاهرا قسمت نميشه،همه برنامه ها ريخت بهم_خخ_آقا محمد آقاي دانشيار عزيز ممنون از راهنمائيتونKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mozahem - 2013-07-27 06:44 PM

با سلام به همه دوستان مورد توجه همه دوستانی که میخوان شادو1000 بخرند بگم که من تا حالا دو تا شادو خریدم که اولیش بعد از یک ماه کپش شکست و دومی هم که دوباره از روی کم عقلی و اصرار دوستان 1 سال پیش خریدم هی ضد حال میزنه و ارزوی یک روز شکار رو باهاش دارم. با احترام به همه شادو دوستاران از من میپرسی پولات رو بذار رو هم برو یا از محصولات دیانا یا از وایرخ بخر که یک عمر راحتیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marcopolo - 2013-07-27 06:59 PM

من سال پیش یه شادو کپ فلزی خریده بودم باهاشم شکار رفتم با اینکه تازه کار بودم شکارای خوبی زدم سبک و خوش دسته ، الان ندارمش ولی تیراندازی با هیچ تفنگی به اندازه شادو کپ فلزی برام لذت بخش نبود با ساچمه پرو مگنوم هم میزدم یه دوربین والتر هم روش بود خلاصه اینکه فوق العاده بود .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sabergholamian - 2013-07-27 09:22 PM

شادو کپ فلز از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخورداره یادمه اون اوایل که شادو تو مغازه ها اومد فقط فلز بودو خیلی از بچه محلامون خریدن و هنوزم دارن همشونم شادو رو به فلز بودنش میشناسن منو داداشم که ازین پلاستیکیا خریده بودیم همه میگفتن این دیگه چیه!!!خخخ اما الان شادو کپ پلاستیکی جاشو گرفت

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sabergholamian - 2013-07-30 03:21 PM

سلام. این هم شادو1000 من که دیروز رسید.---------جا داره از اقا علی مدیر ارشد انجمن تشکر کنم که موجب شدن با خیال راحت یه خرید اینترنتی دیگه رو تجربه کنمKhansariha (8) ----------کالیبر22 کیفیت عالی.این کپ پلاستیکیها قابل مقایسه با اینا نیستن فکر کنم 3000تا تیر انداخته اما خانکشی ودقتش حرف نداره فنرش نرمو کم لگد واشر پیستون سالم وقدتشم خیلی خوبه . دیروز با دوستم رفتیم تیراندازی البته ساچمه5.5 نداشتیم از ساچمه دنیا استفاده کردیم تا30 متر خیلی عالی جواب میداد. ساچمه هایه تقریبا یک دستو منظم و یجورایی هالوپوینت بودن خخخخخ [تصویر: 13751838331.jpg][تصویر: 13751843321.jpg][تصویر: 13751844341.jpg]-----------اینم ساچمه ایرانی و سرتخت دنیا البته یکم هالوپوینتKhansariha (256)[تصویر: 13751849181.jpg] -----سعی میکنم تا چند روز دیگه یه گروپ با همین ساچمه و پرومگنوم بزارم تو سایتKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2013-07-30 03:25 PM

مبارکت باشه،معلومه از اون قدیمیاست و یه جورایی این شادو ها الان عتیقه ان!
من دو تا شو سراغ داشتم که هر کدوم یه ایرادی داشت،یکیش لولش سابیده شده بود و اثری از خان نبود دیگری هم مشکل ماشه و... داشت!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-07-30 03:25 PM

ممنون صابر جان و مبارک باشه
فقط بی زحمت این عکس های غول آسا رو یه ریسایز کنید
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sabergholamian - 2013-07-30 03:34 PM

اقا محمد این یکی خانکشیش خیلی عالیه من 5.5 پلاستیکی هم داشتم پسر عموم هم داشت انگاری خانکشیش با نو فرقی نداره.در کل شانس اوردمKhansariha (214) -----------سید جان من زیاد تو عکس گزاشتن وارد نیستم منکه فکر میکردم عکسام بی کیفیت هستنKhansariha (8)چطور کمش کنم؟