شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-15 08:35 PM

(2013-06-15 06:41 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز. کجا رفتید برا سایلنسر؟

شادو نیازی به سایلنسر نداره و تاثیر هم رو صداش نداره .من مثلا با تفلن دادم برام یه چیزی مثل سایلنسر ساختند که فقط جنبه زیبایی داشته باشه .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-15 09:18 PM

من هم برای همین دادم برام با تفلن تراشیدند و ارزون هم شد چون مگسک را باز کرده بودم .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2013-06-18 12:25 AM

سلام به همه شادو سواران گل. آقا تا حالا بزرگترین چیزی که با شادو زدین چی بوده؟ کسی تا حالا کبک یا خرگوش باهاش زده؟ ه احیانا چیز بزرگتر در حد خدنگ؟ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید
یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2013-06-18 12:55 AM

دوست عزیز
مهمترین چیز اینه که بتونید به اون حیوان به کافی نزدیک بشید .
اگر به جای حساس حیوان بزرگ مثل خرگوش یا همون خدنگ بخوره مشکلی نیست .بزرگترین مشکل همون نزدیگ شدن به حیوان هست که بتونید دقیق نشانه گیری کنید و تیر به حیوان بخوره .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2013-06-18 04:59 PM

سلااااام دوستان بعد از مدت هاااااا اومدم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

اومدم یه واقعه رو بگم :اقا من بعد از گریس کاری و واشر عوض کردن یه کار دیگه ای هم کردم که پیستونو هم بهش حال دادم و یه ذره صیغلش دادم بعد با همون صفر دوربین از 20 متری رو درست فرت و فرت در نوشابه زدم بعد دیدم یه ذره حار شده تو همون فاصله یه الوار چوب روسی به قطر 2 رو هم کامل رد کرد رفت تو دومی دومی هم داشت رد میکرد یعنی کلی حال کردم با قهرمان جان!Khansariha (172)
بعد دیگه اینقد شلیک کردم که دیگه خسته شدم
گفتم این آخری رو بزنم برم زدم رو ماشه ----دوستان در همین لحظه هم ایران به کره گل زدKhansariha (256)Khansariha (256)---یه صدای زوزه ای زنگ اهنگ(واج آرایی داشت و سجع!)از دم گوشم رد شد هر چی به تفنگ نیگا کردیم چیزی ندیدم که کم شده باشه بعد حدود یه متر اونور تر لای چمن ها ترمز پایه دوربین رو دیدم Khansariha (290)
پیچش شیکسته شده بود! مقداریش تو سوراخ پیج مونده بود و بقیش افتاده بیرون

این بود انشا ی من........

راه حلشم به نظرم با دریل در اوردن پیچ هستش مه فکر نکنم عملی باشه لطفا دوستان نظرات خودشونو اعلام فرماین!Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-06-18 05:26 PM

به به...صالح خان...چه عجب از این ورا؟
ببر پیش تراشکار درش بیاره. با دریل سیلندر رو خط میندازی مهندس...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakaraj - 2013-06-18 07:28 PM

چون سایز پیچ کوچیکه برای تراشکار هم در اوردن اون سخته و امکان اسیب رسیدن به تفنگ هستش چون تراشکار ها برای در اوردن پیچ های شکسته داخل پیچ رو سوراخ میکنن و پیچ چپ گرد میزنن یا یک پیچ به پیچ شکسته جوش میدن و درش میارن.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-06-18 07:31 PM

رضا جان چند تا از بچه ها براشون این مشکل پیش اومده بود داده بودن تراشکار مشکل رفع شده بود…

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BurstFire - 2013-06-21 08:49 PM

(2013-06-18 04:59 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلااااام دوستان بعد از مدت هاااااا اومدم Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

اومدم یه واقعه رو بگم :اقا من بعد از گریس کاری و واشر عوض کردن یه کار دیگه ای هم کردم که پیستونو هم بهش حال دادم و یه ذره صیغلش دادم بعد با همون صفر دوربین از 20 متری رو درست فرت و فرت در نوشابه زدم بعد دیدم یه ذره
.
.
.
پیچش شیکسته شده بود! مقداریش تو سوراخ پیج مونده بود و بقیش افتاده بیرون

این بود انشا ی من........

راه حلشم به نظرم با دریل در اوردن پیچ هستش مه فکر نکنم عملی باشه لطفا دوستان نظرات خودشونو اعلام فرماین!Khansariha (8)
با همون دریل بهتره اما باید با حوصله انجامش بدی و با مته ریز. کنار محل پیچ رو با یه چیزی مثل پارچه سفت ببند که اگه سر مته جابجا شد رو بدنه خط نندازه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aloneboy - 2013-06-27 07:36 AM

آقا يه سوال
من تو باز كردن پيچ اتصال كپ به بدنه (همون پيچ كه لوله حول اون ميچرخه) به مشكل برخوردم
انگار جوش شده
هر كاري كردم باز نشد و حتي قسمت پيچ گوشتي خور پيچ تا حدي هرز شد
مال من اينطوريه يا شماها هم اين مشكل رو داشتين؟