شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صمد - 2013-02-23 07:34 PM

سلام دوست عزیز
بله درست میگید متاسفانه قیمت های مشهد از تهران گرونتره.یه پاساژ هم ( پاساژ طاهری) خیابان امام خمینی نرسیده به چهارراه لشکر هست یکی از دوستان میگفت ادم منصفیه.
الماس شرق هم خواستی یه سر بزن چند تا مغازه هم اونجاست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - dalton - 2013-02-24 10:04 PM

سلام اقا من از اخر به قیمت 450 تومن این تفنگ رو خریدم با کالیبر 5.5 هر چه گشتمن 4.5 نبود و بسیار خوشحالمKhansariha (48)Khansariha (48)
البته هم کپ و هم ماشه اش پلاستیکی است .
اساتید بزرگوار لطفا به این چند تا سوال من تازه به دوران رسیده هم پاسخ کامل بدید .یک دنیا ممنونمKhansariha (219)Khansariha (219)
-1- طرف میگفت بذار ماشه رو فلزی اصل واست بندازم و 80 تومن میگیرم ولی واقعیت من ترسیدم تفنگ نو رو بدم بهش انگولکش کنه
البته میگفت 50 تا تیر بزنی ماشه اش پلاستیکی شادو میشکنه .میخواستم بدونم نظر اساتید چیه؟؟؟

2- راستی تو سایت گامو سریالشو چک میکنم و میگه تفنگی با این سریال وجود ندارد ؟ این یعنی چی؟ یعنی تقلبیه؟؟؟؟

3-فروشنده گفت هر 50 تا تیر در قسمت سورای ورودی پیستون دو قطره روغن ماشین بریز .تا چه حد این حرفش موثقه؟؟؟

4- تیر هم گامو مچ گرفتم .و وحشتناک قدرت داره و یک کتاب 200 صفحه ای رو تا صفحه 100 پوکوند.حالا نمیدونم اگر از این گلوله های نوک تیز میگرفتم بهتر بود یا خیر؟؟

5- راستی موقعی که تفنگ رو باد میکنم و میخوام لوله رو به جای اول برگردونم همچین روان برنمیگرده و یک مقدار حالت دندانه دندانه دار داره ایا این طبیعیه؟؟؟

6- روی پیچش زیر کپ پلاستیکی اش هم یک مقدار کمی خوردگی داره ممکنه باز شده باشه پیچش (چون رو پیچش یک دست سیاه نبود)

مطمئنم الان یک سوال دیگه بپرسم فحشم میدید .ببخشید که زیاد سوال پرسیدم -به بزرگواری خودتون منو ببخشید
داداش کوچیکتون وحید مشهدی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-02-24 10:45 PM

سلام دوست عزیز تفنگت مبارک باشه ان شا الله ۱۰ سال ماشش برات بچکه
اولین مورد کاش ۴,۵ برمیداشتی و در مورد ماشه هم گفته بعد ۵۰ تا تیر خورد میشه اصلا صحت نداره اکثر بچه ها که شادو دارن کپ و ماشه پلاستیکی هستش و تا حالا هیچ مشکلی نداشته و در مورد روغن اصلا به حرفش گوش نکن که تفنگت به فنا میره به هیچ عنوان نزار روغن به پیستون برسه.
فقط هر بسته ساچمه یک تا دو قطره روغن بریز توش همش بزن واسه گروپ گیری دقت بالاتر میره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - alaolmolk - 2013-02-25 09:05 AM

تبریک میگم دوست عزیز,
من یک سال و نیم هست که این سلاح رو دارم, هم ماشه و هم کپش پلاستیکیه و تا حالا آخ نگفته, بیشتر از 2و3 هزار تا هم تیر باهاش انداختم, به جرات میتونم بگم خیلی بیشتر از قیمتی که براش پرداخت کردم بهم حال داده, در ضمن همون طور که اساتید هم گفتن به هیچ وجه روغن به قسمتهای داخلیش نزن که دخل سلاحت رو میاره, برای ساچمه هم اول jsb straton و بعدش پرومگنوم.

انشاا... لذتش رو ببری.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-02-25 04:40 PM

سلام
امروز یک اتفاق جالب برام افتاد که برای من تعجب اور بود!
رفتم پشت بوم خونه و هر چیزی رو نشونه میگرفتم در فاصله های مختلف.
خلاصه یه گنچشکی روی بالاخونه همسایه مون سه تا خونه اونورتر نشسته بود که به طرفش نشونه گرفتم به نظر خودم فاصله ۶۰ متر بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و بعد نشستم اصلحه رو به لوله بخاری پشت بوم تکیه دادم و قشنگ + رو وسط گنجشک گرفتم اولین شلیک تقریبا ۱۰ سانتی پایین خورد گنجشک تکون نخورد :دی شلیک دومی رو یک خورده بالاتر گرفتم اینم نخورد البته شلیک دوم عجله کردم
هنوز گنجشک نرفته بود و آماده شدم و با خونسردی نشونه گرفتم نوک پایین + رو گنجشک گرفتم و شلیک :دی وقتی بهش خورد تعجب کردم یک صدای دلنشینی بهم داد که حالشو بردم :دی و گنجشک بدون حتی یک بال زدن سر جای خودش افتاد درجا فریز شد که تو عکس مشخص کردم.
خلاصه این تجربه برام جالب بود تو این فاصله گنجشک بزنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل از این شلیک گنجشک که از فاصله ۲۵ تا ۳۰ متر بیشتر میدیدم بهش شلیک نمیکردم چون باور نداشتم بهش بخوره!!
و بعد این از فاصله ۴۰ تا ۵۰ متری ۲ بار دیگه گنجشک زدم!
بدبخت گنجشکها همشون افتادن خونه همسایه ها !!
شرمنده کیفیت عکسها پایینه با موبایل گرفته شد!
راستی یادم رفت بگم
اصلحه شادو هزار ۴.۵ دوربین گامو ۴*۳۲ و ساچمه جت نخجیر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - dalton - 2013-02-25 06:03 PM

(2013-02-25 12:06 AM)ehsanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ادامه فرمایش دوست عزیزمون باید عرض کنم،
...روغن رو پس از شستن ساچمه ها با اب و شوینده بهشون اضافه کنید، چون در هر حال ساچمه ها تمیز نیستند و روغن خودش باعث میشه ذرات و کثیفی ساچمه به لوله بچسبه!!! (البته روغن رو خودم ترجیح نمیدم! به همین علتی که عرض کردم، ذرات و گرد و غبار رو به داخل لوله میچسبونه...)

ضمنا،
این ها رو هم بنده به این خاطر عرض کردم که خودم شدو دارم البته از نوع igt !!!!

امیدوارم که به خوشی ازش استفاده کنید...

با تشکر از صحبتهای معقول و دقیق شما
فقط یکم تعجب کردم یعنی بسته ساچمه رو باید قبل از استفاده با اب و مایع ظرفشویی بشویم؟؟
ایا این یک باید است و اسه سلامت تفنگ لازمه؟راستی ساچمه ها زنگ نمیزنند؟؟؟
و ایا دوستانی که شادو دارند بعد از باد شدن لوله خیلی راحت جمع میشه یا یک مقدار کمی انگار رده رده و دندانه دندانه جمع میشه
انگار کنید که دارید یک میخ فولادی رو روی یک فنر میکشید به این حالت من میگم دندانه دندانه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2013-02-25 06:08 PM

البته دوستان عزیز توجه کنید که این کار شستن و روغنکاری ساچمه ها برای همه انواع ساچمه تاثیر خوبی نداره.درباره پرومگنوم این کار به اضافه دست چین کردن وزنی نتایج خوبی داره ولی همین کار رو اگه با جی اس بی بکنید ساچمه تون تغییری نشون نمی ده.ولی باراکودا با این کار افتضاح می شه.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-02-25 06:35 PM

(2013-02-25 06:03 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-25 12:06 AM)ehsanb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ادامه فرمایش دوست عزیزمون باید عرض کنم،
...روغن رو پس از شستن ساچمه ها با اب و شوینده بهشون اضافه کنید، چون در هر حال ساچمه ها تمیز نیستند و روغن خودش باعث میشه ذرات و کثیفی ساچمه به لوله بچسبه!!! (البته روغن رو خودم ترجیح نمیدم! به همین علتی که عرض کردم، ذرات و گرد و غبار رو به داخل لوله میچسبونه...)

ضمنا،
این ها رو هم بنده به این خاطر عرض کردم که خودم شدو دارم البته از نوع igt !!!!

امیدوارم که به خوشی ازش استفاده کنید...

با تشکر از صحبتهای معقول و دقیق شما
فقط یکم تعجب کردم یعنی بسته ساچمه رو باید قبل از استفاده با اب و مایع ظرفشویی بشویم؟؟
ایا این یک باید است و اسه سلامت تفنگ لازمه؟راستی ساچمه ها زنگ نمیزنند؟؟؟
و ایا دوستانی که شادو دارند بعد از باد شدن لوله خیلی راحت جمع میشه یا یک مقدار کمی انگار رده رده و دندانه دندانه جمع میشه
انگار کنید که دارید یک میخ فولادی رو روی یک فنر میکشید به این حالت من میگم دندانه دندانه
دوست عزیز لازم نیست حتما به ساچمه روغن بزنی
ساچمه جنسش سربه زنگ نمیزنه
شادو من که موقع باد کردن رفت و برگشت همچین صدایی که شما گفتی نمیده صدای عادی جمع شدن فنر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - dalton - 2013-02-26 09:43 PM

ممنون
راستی ایا خوبه که واسه تفنگم دوربین بگیرم و اگه اره چه مدلی و قیمتش چنده؟
راستی اگر بدون ساچمه اشتباهی ماشه رو بچکونیکم ایا واسه تفنگ مضره و فنرش خراب میشه؟؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arash1324 - 2013-02-26 10:14 PM

(2013-02-26 09:43 PM)dalton نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
راستی ایا خوبه که واسه تفنگم دوربین بگیرم و اگه اره چه مدلی و قیمتش چنده؟
راستی اگر بدون ساچمه اشتباهی ماشه رو بچکونیکم ایا واسه تفنگ مضره و فنرش خراب میشه؟؟؟؟

سلام وحید آقا . داشتن وسایل و تجهیزات شکار باعث حرفه ای شدن میشه . شکار و تیراندازی با دوربین لذت خودش رو داره . شما بتونی دورربین لیپرز و سنتر پوئینت هر مدلش رو بگیری خوب هست و تمام اساتید تایید می کنند بعد از این دو برند می تونی رو گزینه گامو و بی اس آ فکر کنی . البته باتوجه به محدودیت در تنوع دوربین در شهر محل سکونت شما .

تفنگ رو هم هیچ وقت خالی شلیک نکن هم باعث شکسته شدن فنر و هم خراب شدن واشر پیستون خواهد شد . شاید با یه شلیک مشکلی پیش نیاید ولی خواسته باشی تکرار بشه همه احتمالات هست