شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-02-04 02:28 AM

درود بر شما
دوستان یه شادو 1000 خریدم و فعلا 10 تایی تیر انداختم برای تنظیم از فاصله 10 متری
و چون شب بود دیدم خوب نبود البته تو 10 متری صفر شد
اما مشکلی که هست نوک مگسکش هست که انگار از تو کارخونه که اسلحه رو جمع میکردن مستقیما نوک مگسک رو برو شیار که رو گپ هست نیست و با درجه چپ و راستی که کردم تنظیم شد
چطور نوک مگسک رو میتونم بچرخونم و با شیار یک راستش کنم؟ یه کم زور زدم نوک مگسک رو ببینم میچرخه که نشد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-02-04 10:10 AM

باید با سشوار حرارت بدید و یه پارچه بذارید روش و با ضربه های آروم در جهت دلخواه بچرخونیدش...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aslaan - 2013-02-05 01:35 AM

ممنون از شما ولی با سشوار امتحان کردم نشد!!!

امروز رفتم بیرون از فاصله 20 و 30 متری گروپ گیری کنم در اصل خال زنی بود چون میخواستم مگسک رو تنظیم کنم تو 20 متری با ساپرت زین موتور سیکلت تقریبا گروپ 4 سانتی میداد که تو 30 متری به 6 یا 7 سانت رسید این گروپ عادیه؟
والا من قبلا با 4.5 چینی گروپ 2 سانت در 18 متری زدم!!!!!

آیا با نصب دوربین میشه گروپ بهتری زد؟ چه دوربینی رو شادو جواب میده با قیمت 100 تا 130 هزار تومن ؟
Khansariha (8)

البته دوتا گنجشک زدم یکی تو فاصله 10 متری هدشات شد و دیگری خورده بود به کتش و شکمش رو خراش داده بود که کبابش کردم Khansariha (214)
از نظر قدرت هم شیشه دلستر رو تو فاصله 20 متری پخش کرد و تو 4 متری هم شیشه ویتامین c رو پخش و پلاش کرد

واسه دقتش یه کمکی بکنید که با دوربین بهتر میشه یا نه؟
فعلا تنها ساچمه ای که استفاده کردم جت نخجیر نوک پهن بوده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-02-05 01:27 PM

از چه ساچمه ای استفاده می کنید...
توی فاصله ی 30 متری با این دستگاه نشانه روی غیر استاندارد گامو خیلی نتیجه ی بدی نیست.
از ساچمه خوب و دوربین استفاده کنید میشه گروپ رو توی این فاصله به 3-4 سانت کاهش داد...
دوربین هم گامو 4*32 روش بخوبی جواب میده...Khansariha (8)

الان دیدم زدید جت نخجیر:
جت نخجیر تا 10 نهایتاً 15 متر جوابگو هست...برای فاصله بیشتر بهتره از پرومگنوم با کیفیت و جی اس بی استفاده کنید...Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tika - 2013-02-07 08:54 PM

سلام
من یه هانتر 440 دارم که مشابه شادو هزاره
دقتش مثل همه گاموها بدلیل کیفیت پایین واشر سر پیستون یا همون پکینگش اومد پایین
رفتم واشر سر پیستون دیانا 27 نوع اصلی با رنگی آبی روشن گرفتم
دادم به تعمیرکار که برام جا بندازه گفت بهش نمیخوره
باز گرد نشون داد که براش بزرگه
گفت که این واشر برای 35 و 34 هست و 27 نیست
آیا واقعاً واشر اینا با هم فرق دارند؟
پس داستان این که خیلی ها واشر دیانا 27 رو دوستان برای شادو هزار و گاموها استفاده کردن چیه؟
خواهشاً راهنماییم کنین

Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2013-02-11 12:02 PM

تیکا جان شما یه جا سولت رو بپرس بذار همونجا اگر کسی بلد بود جواب میده. شما توی 4-5 تا تاپیک همین پست رو زدی!
بله واشر 35 و 27 فرق داره. فقط واشر 27 به گامو ها میخوره…

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tika - 2013-02-11 06:57 PM

تشکرات

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - chekel - 2013-02-16 12:47 PM

با سلام
امروز می خواسم فنر یه فنر شادو 1000 بخرم فروشنده گفت اصلی می خوای 60تومن یا ایرانی 25 تومن
پرسیدم چه فرقی دارن گفت اصلی از اسپانیا می یاد. ولی ایرانی ماده اش از المان می یاد و توی کارخونه های مثل نخیر می پیچنش (یه همچین چیزی ) کلا خیلی بد جواب می داد تا دوتا قیمت پرسیدم عصبانی شد گفت خریدار نیستی مذاحم نشو
می خواستم بدونم درست می گفت ؟ چقدر از نظر کیفت باهم فرق دارن؟ قیمتهاش درست بود؟
می خوام بخرم ببندم روی کرال مگنوم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - foolad - 2013-02-16 12:56 PM

بله داداش تا حدود زیادی درست گفته . شما فنر اصلی گامو می خوای از نمایندگی گلک تهران بگیر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - falakian - 2013-02-16 07:32 PM

باسلام .
دوستان کسی عکسی از نحویه باز کردن ماشه شادو نداره . ؟
تفنگ یکی از دوستان ضامن خلاص کردن ماشه رو باز کرده برای من اورده . من هم نمتونم جا بزنم. یه عکس اگه قبل از باز کردنش داشته باشم. خیلی کمک میکنه .