شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-12-17 06:42 PM

کلاً خلاصی ماشه های گامو زیاد هست. خلاصی رو نمیشه تنظیم کد ولی حساسیت رو میشه با همون پیچی که جلو (یا عقب) ماشه هست تنظیم کرد.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - karegarm - 2012-12-17 07:01 PM

(2012-12-12 03:46 AM)shomalirika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از همه دوستان
من می خواستم شادو بگیرم ولی هنوز موندم رو 4.5 یا 5.5 گرفتنش
از دوستان کسی تا حالا کسی دو تاشو با هم ازمایش کرده؟

ممنون میشم اگه تجربه ای در این رابطه دارین رو بگید

دوست عزیز اشتباه نکن اگه میخوای شادو 1000 بگیری فقط 5.5 بگیر!
من دارم راحت تو فاصله 50-60 متری هدف میزنم ولی 4.5 با توجه به قدرت کم و وزن کم ساچمه کلی خطا داره و نهایتا وایه 30 متر جواب میده
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-12-17 07:22 PM

شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی؟
اگه هوا آروم باشه 4,5 بهتر از 5,5 نتیجه میده.
من بدون دوربین تا 45 متر با این اسلحه قمری زدم...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2012-12-17 07:44 PM

بدرجان 4.5 بكير بشيمون نميشي!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - karegarm - 2012-12-17 07:45 PM

(2012-12-17 07:22 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی؟
اگه هوا آروم باشه 4,5 بهتر از 5,5 نتیجه میده.
من بدون دوربین تا 45 متر با این اسلحه قمری زدم...

من رویه تجربیات فردی میگم چون سطح مقطع 5.5 یک میل از 4.5 بیشتره و همچنین وزنش و وقتی که تیر به شکار میخوره چند عامل باعث افتادن شکار میشه یکی اینکه تیر به کجاش خورده و دیگری قدرت و وزن گلوله و دیگری میزان تخریب گلوله میباشد و با توجه به اینکه قدرت دو کالیبر تقریبا یکی هست میمونه وزن و همون سطح مقطع و قدرت تخریب گلوله!
در 4.5 وقتی که تیر به پرنده میخوره چون سوراخ کوچکتری نسبت به 5.5 ایجاد میکنه و قدرت تخریب برابر پرنده دیرتر متوجه تیر خوردن و درد ناشی از اون میشه و باعث میشه مسافت بیشتری رو طی کنه و به عبارتی از دست ما در بره و بعدا از خون ریزی بمیره!
واسه همینه که من 5.5 رو پیشنهاد دادم
البته اساتید میتونن نظر بدن من تجربیات شخصی خودم رو اعلام کردم در مورد شادو هزار شاید در تفنگ دیگری 4.5 از 5.5 کارآمدتر باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2012-12-17 08:01 PM

بنظر من هر دو کالیبر خوب هست .
شادو اسلحه ای نیست که بخواید باهاش در برد زیاد شکار کنید و در همون رنج که میشه شکار را زد هر دو کالیبر قدرت کافی دارند پس میمونه عامل تخریب بیشتر که برد با 5.5 هست البته شاید در کالیبر 4.5 دقت بالاتر باشد .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-12-17 08:19 PM

شما با شادو می خوای چی بزنی کی فکر تخریب بیشتره؟
همین تخریب بیشتر هم همیشه حسن محسوب نمیشه...
فکر کن می خوایی گنجشک بزنی...اونوقت تخریب بالاتر باشه بهترهیا پایینتر؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aghajoon - 2012-12-17 09:04 PM

(2012-12-12 03:46 AM)shomalirika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من هر 2 تاش را داشتم. از 4.5 کپ پلاستیکی خیلی راضی بودم. به راحتی باهاش کلاغ ابلق را کله پا میکردم ولی فروختمش و یه 5.5 کپ فلزی خریدم. عجب اشتباهی!!! بعد یه مدت که فنرش ضعیف شد با ساجمه 13 گرینی مثل خمپاره زن میزد خخخ. مثلا توی 40 متری دوربین را صفر کردم و توی 20 متری 10 سانت بالا میزد!! خلاصه فیلمی بود واسه خودش.
به هر حال من اون 5.5 را هم فروختم و دیگه گامو نگرفتم. ولی اگه یه روز دوباره بخام شادو بخرم حتما 4.5 میگیریم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2012-12-17 09:12 PM

دوستان یه قطعیتی بین بروبکس انجمن به وجود آمده که سلاح های با درت زیر 20 ژول 4.5 و بالای 20 ژول 5.5.....البته در سلاح های بالای 20 ژول در کالیبر 4.5 میشه با ساچمه های ستگین به دقت های فوق العاده رسید ولی در قدرت های کمتر از 20 ژول کالیبر 5.5 نمیشه خیلی دقت مناسبی در چند رنج بدست آورد...یه چیزی تو مایه های همونی که علیرضا گفت....

جمعه ای که گذشت امیر حسین از 80-75 متری چند بار هدفی در حد و اندازه بیسکویت ساقه طلایی رو زد.....( البته من بیشتر زدم...خخخخخخخخخخ )....دقتش در کالیبر 4.5 نسبت به قیمتش بسیار قابل قبوله...من برا تازه کارا و اونایی که چندتا اسلحه دارند و به دنبال اسلحه یدکی میگردند و می خوان سبک باشه شادو هزار 4.5 رو پیشنهاد میکنم.....هر چند فقط کپ و زبونه پلاستیکیش یکم تو ذوق میزنه..

یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-12-17 09:17 PM

زحمت کشیدی...دوربین من صفر نداشت...با کلی قلق گیری میزدم...
ولی من باشم هیچ وقت سمت شادو 5,5 میرم...
ولی علیرضا جوم خودمونیما...چقدر با شادو و ساچمه پیمان خرگوش زدیا! دهن بیچاره ها رو آفالت کرده بودی...