شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-12-11 01:10 PM

اون جلوی اصطکاک فنر و پیستون رو می گیره امیرحسین جان.ضمن اینکه از خم شدن فنر هم جلوگیری می کنه.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakaraj - 2012-12-11 01:24 PM

ست خیلی زیبایی هست ولی اگر کسی اون رو با پلی امید بسازه به نظر من بهتره چون باعث بی صدایی تفنگ هم میشه و نیازی به گریس زدن به فنر نیست.فلز باعث ایجاد صدای ارتعاش در تفنگ میشه.ماشه شادو هزار عکس از سری های جدید و گپ پلاستیکی هست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shomalirika - 2012-12-12 03:46 AM

با سلام و تشکر از همه دوستان
من می خواستم شادو بگیرم ولی هنوز موندم رو 4.5 یا 5.5 گرفتنش
از دوستان کسی تا حالا کسی دو تاشو با هم ازمایش کرده؟

ممنون میشم اگه تجربه ای در این رابطه دارین رو بگید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2012-12-12 06:38 AM

(2012-12-12 03:46 AM)shomalirika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شک نکن 4.5 برای شادو هزار بهتره...چون قدرت زیادی نداره کالیبر 5.5 براش یکم سنگینه......

با 4.5 هم میتونی شکار کنی هم هدف بزنی....تا 30-40 متر هم خوب جواب میده...ولی 5.5 چون براش سنگینه نمیتونه تو فاصله حدود 40 متر راضیت کنه...

یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - unesmsv - 2012-12-12 10:33 AM

سلام به همه ی دوستان می خواستم از شما بپرسم که پهترین تفنگ بادی چی؟ اگه میشه من رو همراهی کنید.
دوستان من میگن شدو 1000بهترینه ولی شادو 1000 بیشتر از 30یا 40 متر نمیره من می خوام یه تفنگی رو به من معرفی کنید که 80 یا 100 متر بره البته من فقط دوری رو نمی خوام باید قدرت این که یه پرندهای رو تو این فاصله بکشه رو داشته باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Saeed.black ops - 2012-12-12 11:12 AM

اولا سلام آقا یونس
دوما عرضم به حظورتون 40 متر بیشتر نمیره حرف کاملا اشتباهیه
مگر اینکه منظورتون قدرت شکار کردن باشه که البته اون هم باز به شکار شما و میزان حرفه ای بودنتون بستگی داره عزیزم.به طور مثال دوستانی با همین شادو تو 60 متری گنجشک میزنن اما بعضی ها تو 30 متری نمیتونن حتی کبوتر بزنن.و همچنین انتظار شکار جانورانی امثال خرگوش اون هم تو فاصله ی بیشتر از 25 متر بسیار سخت و شاید هم غیر ممکنه.
با این اوصاف اگه در مورد شادو باز سوالی دارید بنده و دوستان تا حد توان پاسخ میدیم اما اگه مشاوره خرید میخواین لطفا تو تاپیک خودش مطرح کنین.
یا علی.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shomalirika - 2012-12-12 11:42 AM

(2012-12-12 06:38 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-12 03:46 AM)shomalirika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز شک نکن 4.5 برای شادو هزار بهتره...چون قدرت زیادی نداره کالیبر 5.5 براش یکم سنگینه......

با 4.5 هم میتونی شکار کنی هم هدف بزنی....تا 30-40 متر هم خوب جواب میده...ولی 5.5 چون براش سنگینه نمیتونه تو فاصله حدود 40 متر راضیت کنه...

یا علیKhansariha (8)

راستش من دنبال شکار خرگوش نیستم
بیشتر دنبال تیکا و اسپه چینک(فارسیشو نمیدونم) هستم که کمتر اجازه میده زیر 30 متر ادم بهش نزدیک بشه.جسشم که در حدود کبوتره
هنوز هم نظرتون رو 4.5 هست؟
تخریب 4.5 کافیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2012-12-12 12:42 PM

سلامKhansariha (8)
داداش شادو 1000از همه نظر کالیبر4.5 خوبه،چراکه خط سیر مستقیمی داره و افت ساچمش کمه و تا 40متری رو جواب میده ولی تخریب 4.5 به اندازه ی 5.5 نیست و خرید شادو5.5 به نظرم اشتباهه!رو شادو 1000کالیبر4.5 تا 30 الی 40 متری میتونید حساب کنید و بیشتر از اون شادو جواب نمیده و باید به فکر یک اسلحه ی قدرتمند باشید البته به تیراندازی جنابعالی هم بستگی داره که بتونین جای حساس پرنده رو نشونه بگیرین و درست به کیل زون بزنید.
اما اگه چیزی به غیر از شادو بخوایین میتونین تو تاپیک مشاوره مطرح کنیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ali - 2012-12-12 03:17 PM

خوب طفلک فداکاریشو کرد دیگه..
بازش کردم برای رفع اون گیرش...دو سر فنر رو طبق راهنمائی یکی از دوستان حرارت دادم و دایره و شعاع وسطشو کمتر کردم.الان خیلی بهتر مسلح میشه.لگدشم کم شد.فنر اندازه دو حلقه از فابریکیش بلندتر دیده میشه اما خیلی قویتره.دوربینم بستم روش.اون آتیش هم از بین رفت.دیزلینگ از بین رفت(وقتی برای بار اول بازش کردم پر بود از گریس قهواه ای و واشرش خشک بود!ولی مکشش خوب بود. و دیزلینگ مال گریس فابریکش بود)با دوربین گروپ گرفتم با ساچمه ایرانی از 10 متر تیر رو تیر میزد ولی با گامو سرتخت پرت میزد.من که راضیم./

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nobody2000 - 2012-12-17 03:33 PM

سلام دوستان
یک مشکلی برام پیش آمده گفتم از شماها راهنمایی بخوام .
یک شادو 1000 دست دو خریدم و همه چیزش خوبه فقط احساس میکنم خلاصی ماشه اش زیاد هست و یاید ماشه را تا ته یا زیاد فشار داد تا شلیک کنه .یعنی ماشه راحت عقب میره ولی آخرهای راه تیر میزنه .
آیا راهی داره که حساسیت ماشه را بالا ببرم ؟بقیه شادو 1000 ها هم همینظوره یا ماشه من ایراد داره ؟