شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-10-05 02:11 PM

بزرگترین برتری گامو نسبت به وایرخ و دیانا سبک بودن و نرمیش هست...امروز که افسانه جون رو ملاقات کردم فهمیدم اسمش همچین بهش نمیاد، فکر کنم دویی اکبر مناسب تر باشه! ماشاالله در برابر شادو مثل قاطر میمونه! وزن و لگد که هیچی، از لحاظ مسلح سازی هم شادو خیلی برتره...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - savadkooh - 2012-10-07 02:22 PM

HoseinHunter عزیز مخلصیم
یه متنی نوشته بودم که نیومد نمیدونم چرا
ویرایش کردم
خواستم بگم گریس نسوز پایه لیتیم قرمز رنگ(قرمز شفاف نه تیره) که روش نوشته دمای ذوب +-200 خوبه
هم مارک توتال فرانسه هم مارک STP آمریکا هم پارس خودمون خوبه . قابل ذکره که همه این مارکها توی همین مملکت تولید میشه اگه قبول ندارید بیایید بریم توی کارگاهشون.
گریس بنتون هم که گفتید فرقش اینه که لیتیم وقتی توی دمای حدودا 200 درجه رسید ذوب وقطره ای میشه ولی بنتون میسوزه وخاکستر میشه .
خلاصه بو کنید که گریس بوی زننده گازوییل نده
ضمنا گریس، آشغال جمع میکنه روی سلاح
تا اونجایی که میشه از روغن استفاده بشه بهتره بعضی قسمتها هم که نمیشه چاره ای نیست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-10-10 10:00 AM

کسی میدونه تو تفنگ های گامو مخصوصا شادو ها چطور میشه دستگاه نشانه روی جلویی (مگسک)رو در آورد؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2012-10-10 10:10 AM

(2012-10-10 10:00 AM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه تو تفنگ های گامو مخصوصا شادو ها چطور میشه دستگاه نشانه روی جلویی (مگسک)رو در آورد؟

امین جان، اگه اون پایه ای رو که روش فیبر رنگی قرار گرفته به سمت چپ هلش بدی (فقط مواظب اون سه تا پایه س طریف که فیبر رنگی توشون قرار گرفته باش!) مگسک درمیاد؛ به همین راحتی... Khansariha (219)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-10-10 10:15 AM

نه اونو که در آوردم.میخوام کلا از بیخ بکنم.باحال میشه.بعد یه دورروکش فوم بکنم.
عقبیه حیف که پرسه رو بدنه وگرنه اونم میخواستم دربیارم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-10-10 11:26 AM

فکر کنم چند صفحه قبل توضیح دادم امین جان روشش رو.یه نگاه به صفحه های قبل بنداز اگه نبود بگو دوباره برات بگم.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-10-10 11:54 AM

تو این 31 صفحه چیزی ندیدم برادر.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-10-10 11:59 AM

خوب باشه.مطمئنم که گفتم ولی نمی دونم کجاست.

اول یه تیکه چوب رو یه قسمت به شکل U توش رو ببر که دهنه اش به قطر لوله باشه و بتونی بندازیش پشت مازل . بعد شروع کن کم کم با سشوار مازل رو گرم کردن.اگه بتونی با سرنگ یه دو قطره روغن هم بریزی زیر مازل که بره تو فضای بین اون و لوله خوبه.بع د همین طور که اون داره گرم میشه و منبسط آروم اروم به چوب ضربه بزن تا مازل راحت در بیاد.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-10-10 12:04 PM

دستت طلا.
حالا چوب ازکجا گیربیاریم.
من الان میچرخونمش مازل میچرخه اما درنمیاد.
بعد مازل چیزیش نمیشه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-10-10 12:06 PM

نه اگه مثل شادو هزار باشه چیزیش نمی شه.من خودم این جوری در آوردم.تو تاپیک سی اف آر هم گفتم.Khansariha (8)
چوبم یه تخته معمولی بردار یه ام دی اف یا چیزی مثل اون.هدف اینه که به خود مازل ضربه مستقیم نزنی.