شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2012-09-13 11:28 AM

كاملا درسته من خودم 3 ساله شادو1000 دارم هنوز مثل روز اوله
(2012-09-12 07:38 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر رعایت کنی و درست مسلح کنید هیچیش نمیشه....
شما بهتر از شادو چی سراغ داری با این قیمت؟
رفع این عیب هم خرج چندانی نداره...
كاملا درسته من خودم 3 ساله شادو1000 دارم هنوز مثل روز اوله.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-13 12:17 PM

یکی از فروشنده ها یه چیزی گفت مارو تو شک انداخت!
درستش کدومه:؟
کُپ کَپ گُپ گَپ
اصلاً ریشه این کلمه از کجاست؟ انگلیسیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-09-13 12:26 PM

مشکل اینجاست که وقتی میگن کپ پلاستیکه همه فکر میکنن اومدن یه تیکه پلاستیک بی کیفیت رو انداختن توش.
من الان دارم استفاده میکنم اولش فکر کردم ماشش فلزیه.خیلی کیفیت وبافت پلاستیکش خوبه.خیلی هم محکمه.
باور کنید شرکت به این بزرگی کاری نمیکنه که به خاطر یه تیکه فلز کیفیت جنسش بیاد پایین.
تاحالا هم من جایی نشنیدم کپ یا ماشش بخواد بشکنه و فقط فرضیه بوده.
شاید هر 1000 تا یه دونه بشکنه اونم به خاطر استفاده بد از تفنگه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2012-09-13 12:41 PM

(2012-09-13 12:17 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از فروشنده ها یه چیزی گفت مارو تو شک انداخت!
درستش کدومه:؟
کُپ کَپ گُپ گَپ
اصلاً ریشه این کلمه از کجاست؟ انگلیسیه؟

امیر جان، نزدیک ترین واژه ی انگلیسی که این معنی رو بده همون Gap هست که به معنی "دهنه، شکاف و جای باز" هست.
البته Cap و Cope که به معنی "رأس، سرپوش، کلاهک و با کلاهک پوشاندن" هستن هم میتونن درست باشن... تا نظر دوستان چی باشه... Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-13 12:45 PM

امین جان مشکل شکستن نیست. مشکل لق شدن لوله هست که دلیلش هم گشاد کردن کپ توسط زبانه هست...اگر مال شما هم پلاستیکیه از همین الان مواظب باش تا جای ممکن به جایی تکیش نده احتیاط کن به لوله ضربه نخوره...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-09-13 01:39 PM

(2012-09-13 12:45 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امین جان مشکل شکستن نیست. مشکل لق شدن لوله هست که دلیلش هم گشاد کردن کپ توسط زبانه هست...اگر مال شما هم پلاستیکیه از همین الان مواظب باش تا جای ممکن به جایی تکیش نده احتیاط کن به لوله ضربه نخوره...

حالا حالا انشاا.. براش مشکلی پیش نمیاد.
بچه ها 3 ساله دارن استفاده میکنن هیچ مشکلی ندارن باهاش.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-13 01:50 PM

ولی امین جان از حقیقت نمیشه فرار کرد; 90% درصد کپ پلاستیکی ها بعد از حداکثر یکی دو سال لق میشن. شما خیلی احتیاط کن. سعی کن هیچ فشار و ضربه ای به لوله وارد نشه.
من خودم هیچوقت اسلحه رو از لوله دست نگرفتم و هیچ جایی تکیش ندادم ولی باز...
خلاصه سعی کن تا جای ممکن مراعاتش رو بکنی...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2012-09-13 07:04 PM

والا من افتضاح باهاش رفتار کردم تا حالا چهار بار با لوله از روتخت افتاده همش هم رو لوله تکیش میدم تا حالام گوش شیطون کر کار راه انداخته فقط میگم که اول شانسه بعدش طرز استفاده
راستی از اساتید برای روان کاری به نظرتون اگر از این گریس قرمزای امریکایی نسوز به فنر و پیستون بزنم حله؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-13 07:12 PM

صالح رو لوله رو یه فشاری بده میفهمی لقه...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2012-09-13 07:16 PM

نه داداش خدا رو شکر سالمه همین الان چک کردم
فقط یه دوسه تا خط دوروس حسابی رو زاج لوله افتاده خخخخخخ