شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amn - 2022-01-13 06:59 AM

سلام فریبرز جان.
بله اگه با سلاح های قدرت بالا کار کنید دیگه قدرت پایین خوشحال تون نمیکنه.
برای فروش هم پیشنهاد میکنم به فامیل نفروشید ؛ هر جورش بشه سریع میگن میان بهت تفنگت خراب شد.
و هم میتونید امانت بزاریدش توی یه اسلحه فروشی اگه قبول کنه.
فروش به اسلحه فروش هم = ضرر چون میخواد مفت بخره و گرون بفروشه.
توی سایت ایسام هم میتونید اگهی کنید.
و توی همین انجمن هم تاپیک تحت عنوان خرید و فروش موجوده شما میتونید از مدیران محترم درخواست کنید تاپیک فروش را براتون ایجاد کنند و در اون تاپیک شما سلاح تون رو اگهی کنید و بفروشید.
موفق باشید. البته من اکه بودم نمیفروختمش.
فعلا خداحافظ.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2022-01-25 07:53 PM

(2022-01-12 05:16 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
من شادو رو سرپاش کردم فنرشم عوض کردم.واشرش هم نو هست.ولی هنوز فکر میکنم اون قدرتی که باید داشته باشه رو نداره و ضعیفه.با ساچمه بیژن 4.5 از فاصله سه متری به ام دی اف شلیک میکنم تیر داخلش پرس میشه ولی با اینکه هم فنر هم واشر نو هست حداقل باید رد میکرد و یا ردی پشتش میذاشت.صداش هم کم هست.
معیاری هست که بشه حدودیی قدرت تفنگ رو حدس زد؟

سلام
در قدم اول اینکه ساچمه بیژن ، سنگین هست براش
در قدم دوم اینکه ، فنر هایی که توی بازار وجود دارند هیچکدوم اصلی نیستند و توقع نداشته باشید که با تعویض فنر ، قدرت افزایش پبدا کنه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amn - 2022-02-18 08:52 PM

سلام دوستان.
اگه کسی ایمیل شرکت گامو رو داره لطفاً در اختیار من قرار بده.
ممنون.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amn - 2022-02-20 04:46 PM

سلام دوستان.
کسی ک پیام منو ندید خودم ایمیل ش را پیدا کردم.
این ایمیل شرکت گامو
‏‪gamo@gamo.com‬‏
ادامه مطلب م رو توی تاپیک درجات کیفی گامو ها اعلام میکنم.