شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-10 01:21 PM

چه فرقی داره. تازه روی این اگر خش بیفته درست هم نمیشه. بیشتر هم برای زیبایی گرفتم.
پارچه لباس نیروی زمینی سپاه هم خریدم تا براش کاور بدوزم...
محراب جان دورش نوار تیپ زدم. زیر پارچه هم روغن زدم. پارچه هم همه ی رطوبت رو جذب میکنه.
در ضمن اینجا نه بوشهره نه گیلان.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-11 10:40 PM

سلام بر گردان شادو سوار
دوستان این هم قیافه ی جدید <<شبح>>
چطوره؟ خوگشل شده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhrSB - 2012-09-11 10:45 PM

(2012-09-11 10:40 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر گردان شادو سوار
دوستان این هم قیافه ی جدید <<شبح>>
چطوره؟ خوگشل شده؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبح که سیاه.این خودش را استتار کرده.
این بچه داره اموزش های کماندویش را میبینه.
اما به نظرم اگه یه دست طرح استتار بشه قشنگ تره و دیگه قابل تشخیص نیست(یعنی کسی متوجه نمیشه شادو است)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-09-11 10:47 PM

امروز که دستم رسید وبااین تفنگ کارکردم واقعا کیفیتش خیلی عالیه.
البته برای من igt هستش.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhrSB - 2012-09-11 10:50 PM

(2012-09-11 10:47 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز که دستم رسید وبااین تفنگ کارکردم واقعا کیفیتش خیلی عالیه.
البته برای من igt هستش.

بعدا وقت کردین یکم بیشتر از این شادو ای جی تی بگین برای من جالب شده.
به نظر شما برای اسلحه سوم ارزش داره ادم بخره؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-11 10:52 PM

محراب جان بخاطر دوربین و شیار حرکت اهرم دوختن کاور یک تکه و کامل کاری بسی دشوار و وقت گیر هست.
همون تکه ی جلوه دوربین رو باورت میشه 1 ساعت طول کشید تا دوختم؟
امین جان به جمع ما خوش اومدی...
محراب برای اسلحه سوم یه چیز سبک و شکاری تر تو مایه های شادو سری ویژه یا 35 بگیر.
این آی جی تی هم گزینه خوبیه ولی مشکل کمبود قطعه داره...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhrSB - 2012-09-11 10:56 PM

(2012-09-11 10:52 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محراب جان بخاطر دوربین و شیار حرکت اهرم دوختن کاور یک تکه و کامل کاری بسی دشوار و وقت گیر هست.
همون تکه ی جلوه دوربین رو باورت میشه 1 ساعت طول کشید تا دوختم؟
امین جان به جمع ما خوش اومدی...

خوب نمیشد با این نوع چسب ردیفش کنی.(عکس برگرفته از ارسال 3 موضوع ساخت کاور برای سلاح یا...)
[تصویر: 0_3_.jpg]
این جوری که به دو طرف پارچه بدوزی و بعدش بهم بچسبانی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-09-11 11:03 PM

بالاخره باید لبه هاش رو بدوزم که نخ نخ نشه...
پایینش رو از همین چسب ها دم...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-09-11 11:05 PM

خداییش من هنوز مگسک رو تنظیم نکرده فکرشم نمیکردم از فاصله10- 15 متری بامگسک شکسته گنجشک بزنم.
چون تو بار برادران پست زحمت کشیدن زدن مگسکو شکوندن.(امروزم رفتم خریدم 1000 تومن بیشتر نبود پولش)
قسمت های چرمی قنداقش باعث میشن کاملا تودست کیپ بشه.وزن فوق العاده خوبش هم به کنار.
صدای نازی هم داره.
الان دارم یه دوربین هم براش میگیرم حتما ازش توضیحات میزارم.
وقتی پرش میکنی خیلی تمیز ماشه قفل میشه.ماشه کیفیتش خیلی عالیه.قفلش هم ازاون بهتر.
از اولین گروپی هم که بگیرم براتون عکس میزارم.
درکل قدرت 24 ژول رو خوب نشون میده.
زدم به تنه ی درخت یه برش بزرگ وعمیق روش انداخت.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhrSB - 2012-09-11 11:10 PM

(2012-09-11 11:05 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداییش من هنوز مگسک رو تنظیم نکرده فکرشم نمیکردم از فاصله10- 15 متری بامگسک شکسته گنجشک بزنم.
چون تو بار برادران پست زحمت کشیدن زدن مگسکو شکوندن.(امروزم رفتم خریدم 1000 تومن بیشتر نبود پولش)
قسمت های چرمی قنداقش باعث میشن کاملا تودست کیپ بشه.وزن فوق العاده خوبش هم به کنار.
صدای نازی هم داره.
الان دارم یه دوربین هم براش میگیرم حتما ازش توضیحات میزارم.
وقتی پرش میکنی خیلی تمیز ماشه قفل میشه.ماشه کیفیتش خیلی عالیه.قفلش هم ازاون بهتر.
از اولین گروپی هم که بگیرم براتون عکس میزارم.
درکل قدرت 24 ژول رو خوب نشون میده.
زدم به تنه ی درخت یه برش بزرگ وعمیق روش انداخت.

خوب قدرت خوبی داره 24 ژول.خوبه
وزنش چقدر؟و منتظر گروپ هستم برای دقت.
(2012-09-11 11:03 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره باید لبه هاش رو بدوزم که نخ نخ نشه...
پایینش رو از همین چسب ها دم...
خوب خودتان ابتکار عمل را داشتید انشاا... چیز بهتری بشه.