شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2017-05-24 07:23 PM

سلام آقا قاسمKhansariha (8)
دوربین مبارکت باشه، ایشالا که به سلامتی ازش استفاده کنی وحالشو ببری. راستی پایه برا دورین چه مدلی خریدی و قیمتش چند شد؟ یه نکته را هم بگم از این که می بینم شما بسیار فعال و در هر موردی از تفنگتون نظر میدید باعث خشنودی هست و انشاا... که سایر دوستان هم مثل شما فعال باشن تا انجمن مثل گذشته داغ و پر بار باشد.
موفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-25 06:18 AM

(2017-05-24 07:23 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین مبارکت باشه، ایشالا که به سلامتی ازش استفاده کنی وحالشو ببری. راستی پایه برا دورین چه مدلی خریدی و قیمتش چند شد؟ یه نکته را هم بگم از این که می بینم شما بسیار فعال و در هر موردی از تفنگتون نظر میدید باعث خشنودی هست و انشاا... که سایر دوستان هم مثل شما فعال باشن تا انجمن مثل گذشته داغ و پر بار باشد.
موفق باشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
اسمم محمدمهدی قاسمی هست که غلط نوشتم الان میخوام عوض کنم نمیشهKhansariha (290)
از مدیران درخواست دارم که فکری به حال این قضیه کنندKhansariha (8)
ناقابله قابل شما هم ندارهKhansariha (48)
تا الان که حالشو دارم میبرم
پایه یک تیکه لعوپولد به قیمت 27تومان از هانت شاپ
عکس هم میگیرم میزارم براتون
نظر لطفونه خجالتون ندیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esmaeil1356 - 2017-05-25 07:36 AM

(2017-05-25 06:18 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-24 07:23 PM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام دوست عزیز
اسمم محمدمهدی قاسمی هست که غلط نوشتم الان میخوام عوض کنم نمیشهKhansariha (290)
از مدیران درخواست دارم که فکری به حال این قضیه کنندKhansariha (8)
Khansariha (8)

دوست عزيز
اسم كاربري مد نظرتون را در خصوصي بطور دقيق براي من ارسال كنيد تا نسبت به اصلاح نام كربريتون اقدام بشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-26 02:34 PM

بچه ها اون قسمت آخر تفنگ شادو همون تکه پلاستیکیه که روش مگسک هست کسی هست بفروشه؟!!!Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-26 02:52 PM

سلام داداش چطوری؟ چکار کردی بلاخره چی شد دوربینت؟ یه عکس بزار ببینیم چی شده؟
من دیشب تفنگم از رو صندلی افتاد شانس آوردم مگسکش نشکست محافظش پرید مگسکم پرید ولی دوباره زدم جا حالا باید تست کنم ببینم به لوله Khansariha (226)صدمه ای نرسیده
شکاف درجه هم بالا پایین شده یعنی جوری شده تراز نی یه کول شدهKhansariha (290)
ببینیم میشه درستش کردKhansariha (290)بزار تو

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-26 04:47 PM

(2017-05-26 02:52 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش چطوری؟ چکار کردی بلاخره چی شد دوربینت؟ یه عکس بزار ببینیم چی شده؟
من دیشب تفنگم از رو صندلی افتاد شانس آوردم مگسکش نشکست محافظش پرید مگسکم پرید ولی دوباره زدم جا حالا باید تست کنم ببینم به لوله Khansariha (226)صدمه ای نرسیده
شکاف درجه هم بالا پایین شده یعنی جوری شده تراز نی یه کول شدهKhansariha (290)
ببینیم میشه درستش کردKhansariha (290)بزار تو

سلام داداش
مراقب باش
چشم داداش میزارم عکس دوربین رو
الان مسافرت هستم
وقتی برگشتم چشم
دنبال فنر فابریک هستم دادا

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2017-05-26 05:30 PM

سلام دوستان.Khansariha (8)
من تفنگم نیاز به فنر داشت که یه فنر مگنوم 350 خرید به قیمت 20 تومن با فرز برشش دادم به اندازه 29 حلقه کردمش.
واشر سر سیلندرشم عوض کردم.گریس پایه مث هم زدم.به گمانم خیلی خوب شد فنرش اصلا قابل مقایسه با فنری که به اسم فابریک شادو بهم دادن نبود خیلی بهتر و با کیفیت تر بود.
الان تفنگ دس یه اشنا دادم که بردش ماششو درست کنه.منتظرم بیاره تا براتون بگم چطور شده.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-27 08:08 AM

(2017-05-26 05:30 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (8)
من تفنگم نیاز به فنر داشت که یه فنر مگنوم 350 خرید به قیمت 20 تومن با فرز برشش دادم به اندازه 29 حلقه کردمش.
واشر سر سیلندرشم عوض کردم.گریس پایه مث هم زدم.به گمانم خیلی خوب شد فنرش اصلا قابل مقایسه با فنری که به اسم فابریک شادو بهم دادن نبود خیلی بهتر و با کیفیت تر بود.
الان تفنگ دس یه اشنا دادم که بردش ماششو درست کنه.منتظرم بیاره تا براتون بگم چطور شده.

سلام داداش
فنری که بهت دادن بدله
چون فنر فابریک دیانا 350حدود 130 تومنه!
این نوع فنر ها خوب نیست و بعد از مدتی قدرت خودشون رو از دست میدن
بهترهست فنر فابریک خود شادو. یا فنر دیانا ۳۵. یا 27 رو بندازی
البته فابریکش
Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2017-05-28 03:00 PM

سلام داداش.
درسته فنرش بدله.ایرانیه.ولی نسبت به قیمتش کیفیت خیلی خیلی خوبی داره.و حالا حالا ها کار میده.تفنگ دسم امد یه تست میزنم نتیجشو بهت میگم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-28 03:18 PM

(2017-05-28 03:00 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش.
درسته فنرش بدله.ایرانیه.ولی نسبت به قیمتش کیفیت خیلی خیلی خوبی داره.و حالا حالا ها کار میده.تفنگ دسم امد یه تست میزنم نتیجشو بهت میگم.

حتما تست کن ببینیم چند تا شات میده
بعد چند گرفتی؟!