شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-21 05:41 AM

(2017-05-20 11:47 PM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-20 11:18 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی نیست فنر فابریک دیانا 27 یا دیانا 35 یا شادو هزار داشته باشه برا فروش یا کسی رو نمیشناسه داشته باشه؟(فابریک)(فابریک)(فابریک)

سلام اگر شادو کپ فلز است میتوانید یک نوع فنر دیانا ۵۲ و۵۴ و.... موجود است که کمی نازک بوده وداخل پیستون شادو جا میشود قدرت فوق العاده زیاد میشه وبا تیر۱۵ گرین ومسافت کمتر رو با۱۸ گرین عالی میزنه،ولی حتما کپ فلز باشه چون به پلاستیکی ها شاید صدمه بزنه.موفق باشید

علت تاکید شما برای کپ فلز چیه؟
نه که پلاستیکی دارم
خب داداش شما می رو میشناسید که فنر 52 داشته باشه؟چند میده؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-21 12:49 PM

داداش اگه تلگرام داری بیا با هم بحرفیم این آیدیم
@accounting_admin

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-21 12:51 PM

(2017-05-21 12:49 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@accounting_admin

سلام
اگه توانستم میام
الامن گوشیم تعمیراتی هست و دو هفته کار داره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-21 05:55 PM

بچه ها اگه بخوام بند ببیندم به شادو هزار مشکل به وجود نمیاره؟یکی از بند ها رو باید به لوله ببندم و موقع حمل از نظر خودم به لوله آسیب وارد میشه
حالا نظردوستان چیه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-21 07:28 PM

(2017-05-21 12:51 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-21 12:49 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@accounting_admin

سلام
اگه توانستم میام

اوکی
تو ساچمه هاتو چند میگیری؟ از کجا؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-21 07:40 PM

(2017-05-21 07:28 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-21 12:51 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@accounting_admin

سلام
اگه توانستم میام

اوکی
تو ساچمه هاتو چند میگیری؟ از کجا؟

سلام
من ساچمه 5.5 پرومگنوم 11 میگیرم
شهر من در جنوب استان فارس هست نزدیکای بوشهر
اینجا چون قاچاقی مستقیم از دبی میان نسبت به جا های دیگه یکم ارزون تره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-23 08:22 AM

سلام بچه ها
دوربین سنترپوینت که از هانت شاپ گرفته بودم الان رسید دستم Khansariha (219)
اما هنوز دوربین رو از بسته در نیاوردم
کار برام پیش اومد
بعدا عکسش رو حتما میزارم
چند تا چیز دیگ هم گرفتم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-24 01:26 PM

(2017-05-23 08:22 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
کار برام پیش اومد
بعدا عکسش رو حتما میزارم
چند تا چیز دیگ هم گرفتم

مبارکهKhansariha (219)
بزار و تست کن ببینیم چی میشه
چه چیزایی|: نقل و نبات

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - joseffist - 2017-05-24 01:35 PM

هم هانت شاپ فروشگا معتبریست و هم من ازشون خرید داشتم . این دوربین را هم من تجربه کردم . با کیفیت و خوبه .Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-24 02:02 PM

(2017-05-24 01:35 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم هانت شاپ فروشگا معتبریست و هم من ازشون خرید داشتم . این دوربین را هم من تجربه کردم . با کیفیت و خوبه .Khansariha (8)

سلام
بله هانت شاپ معتبره
کیفیت دوربین خیییییییییییییییلی عالیه
شفافیتش هم عالی
زیرولاک هم داره
کیفیت زوم 4 با 16 هیچ فرقی نمیکنه
وقتی زوم میکنه کیفیتش اصلا تغییر نمیکنه
من از فاصله حدود 400متری با زوم 10 توانستم پیچ و مهره های دکل رو بشمورمKhansariha (214)
به به
انشاالله عکس هم میزارم ازش
(2017-05-24 01:26 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-23 08:22 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها
کار برام پیش اومد
بعدا عکسش رو حتما میزارم
چند تا چیز دیگ هم گرفتم

مبارکهKhansariha (219)
بزار و تست کن ببینیم چی میشه
چه چیزایی|: نقل و نبات

قابل شما هم ندارهKhansariha (48)
هیچی دیگه عالیه کیفیتش
با کوه 3 کیلو متر فاصله داریم میزارم روی زوم 16 بوته ها رو هم میبینم خیلی شفافه
اگه آدمی گرگی چیزی هم باشه راحت پیداست
خیلی هم بزرگ و سنگینه میشهبه جای چماق هم ازش استفاده کردKhansariha (266)Khansariha (266)
700 گرمه
و 38 سانته