شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-18 02:15 PM

(2017-05-18 02:08 PM)mehdi713 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ساچمه گامو مچ میگیرم راضیم خیلی ازش کالیبر ۴.۵ البته من نمونه تقلبی ساچمه گامو هم دیدم با چشم نگاه کنین مشخصه از ساخته ساچمه هاش

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

سلام داش مهدی
آره ساچمه مچ دست خوبی داره و بیشتر واسه تنظلم به کار میره
درسته ساچمه های گامو تقلبی هم داره
تقلبیش ساخت چین و لهستانه
اصلش کم گیر میاد
مثلا ساچمه پرومگنوم بدلش 12تومنه اصلیش 20 تومنه
(2017-05-18 01:27 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-17 08:31 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-17 08:14 AM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چونکه یکیشو برداشتم برا برادرKhansariha (219)
اونم فعلا در دسترس نیسKhansariha (290)
آره ساچمه مگنوم مسخرس درست نمیره داخل
میخوام همون پرو مگنوم کلا بزنمKhansariha (219)

ای خوش به حال برادرت که برادری مثل تو داره
داداش منو به برادری قبول میکنی بعد برام یک شادو نو بگیری؟؟؟؟ خخخ
آره داداش چیه این مگنوم خیلی سفت جا میره باید چکش بزنی پشتش تا بره تو لوله
راستی تفنگت 4.5 هست یا 5.5؟
پایه هستی عصری یک گروپ بگیریم ؟؟؟؟
یک گروپ از شادو هزارت از 20 متری بگیر بفرست
منم میگیرم میفرستم
من با ساچمه جت گروپ میگیرم ساچمه ی دیگه ای در دسترس ندارم
ولی من تفنگم خیییییییییییییییلی افت داره چون فنرش خورد شده و الان داره با فنر خورد کار میکنه
تو هر 15 متر 3 سانت پایین میزنه
ایکاش تفنگم رو نمیدادم دست کسی
یادت نره گروپ بگیری داداش از 20 متری
برا تو پی سی پی میخرم خخخ
تفنگم 4.5
فعلا ساچمه ندارم دنبال پرو مگنومم تو چند خریدی؟ اینجا میدن 14 هانت ‌شاپ میده 7.5
از همون بخرم عایا؟

هوووم
اگه. تو پول داشتی واسه خودت میگرفتی
من تفنگم 5.5هست من اینجا میگیرم 12
وقتی میخواستم دوربینم رو سفارش بدم یک پرومگنوم هم از هانت شاپ گرفتم 11
چی!؟ساچمه 4.5رو میخری 12تومن؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehdi713 - 2017-05-18 02:21 PM

(2017-05-18 02:15 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-18 02:08 PM)mehdi713 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ساچمه گامو مچ میگیرم راضیم خیلی ازش کالیبر ۴.۵ البته من نمونه تقلبی ساچمه گامو هم دیدم با چشم نگاه کنین مشخصه از ساخته ساچمه هاش

سلام داش مهدی
اصلش کم گیر میاد
ممنون بابت پاسختون دوست عزیز.من از همین ساچمه واسه ش... پرنده تا سایز قمری استفاده کردم جواب گو بوده برای همین ساچمه دیگه ای رو امتحان نکردم.یک وایرخ ۸۰ دارم کم ازش استفاده میکنم از وقتی گامو گرفتم چون گامو کوتاه تره تو ماشین راحت جابجا میشه راحت تر میشکنه واسه مسلح شدن و دقت خوبیم داره و قنداقش چوبی نیست خراب شه.ولی با دوربین باهاش به نتیجه نرسیدم دوربینم گامو پایه دو تیکه اصلا به نتیجه نرسیدم ولی دوربین گامو رو وایرخم خیلی خوب جواب میده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-18 03:05 PM

(2017-05-18 02:21 PM)mehdi713 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-18 02:15 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داش مهدی
اصلش کم گیر میاد
ممنون بابت پاسختون دوست عزیز.من از همین ساچمه واسه ش... پرنده تا سایز قمری استفاده کردم جواب گو بوده برای همین ساچمه دیگه ای رو امتحان نکردم.یک وایرخ ۸۰ دارم کم ازش استفاده میکنم از وقتی گامو گرفتم چون گامو کوتاه تره تو ماشین راحت جابجا میشه راحت تر میشکنه واسه مسلح شدن و دقت خوبیم داره و قنداقش چوبی نیست خراب شه.ولی با دوربین باهاش به نتیجه نرسیدم دوربینم گامو پایه دو تیکه اصلا به نتیجه نرسیدم ولی دوربین گامو رو وایرخم خیلی خوب جواب میده

خواهش میکنم
دوربین لیپرز و سنترپوینت به همراه پایه یک تیکه لعوپولد برای شادو پیشنهاد میشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-20 11:37 AM

سلام محمد مهدی دوربینت رسید؟
برادرم به همین زودی از دوربین گامو سیر شد خخخ میگه زومش ثابته حال نمیده راستم میگه
حالا من میخام یه دوربین زیر 200 برداریم با زوم چه پیشنهادهایی دارین
در مورد ساچمه هم آره پرو مگنوم میدن 12 که فعلا نگرفتم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-20 02:33 PM

(2017-05-20 11:37 AM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادرم به همین زودی از دوربین گامو سیر شد خخخ میگه زومش ثابته حال نمیده راستم میگه

سلام داداش نه سه شنبه میرسه Khansariha (219)
الان نمیدونم چکار کنم فنر تفنگم شکسته فنر فابریک گیرم نمیادKhansariha (290) دارم میگردم ببینم فنر گیرم میاد یا
اول فنر میگیرم بعد دوربین رو میندازم روش
آقا این داداشت خیلی بلبل زبونی میکنه هااااا خخخ
براش تفنگ و دوربین گرفتی میگه خوب نیست
داداش دوربین زیر 200تومن برابر با آشغاله فقط سنترپوینت لیپزر واسه شادو پیشنهاد میکنم
داداش تو داری ساچمه 4.5 دوازده تومن میگیری؟؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-20 03:48 PM

(2017-05-20 02:33 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-20 11:37 AM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان نمیدونم چکار کنم فنر تفنگم شکسته فنر فابریک گیرم نمیادKhansariha (290) دارم میگردم ببینم فنر گیرم میاد یا
داداش دوربین زیر 200تومن برابر با آشغاله فقط سنترپوینت لیپزر واسه شادو پیشنهاد میکنم

ایم از بلبل زبونی هم گذشنه
نه من ساچمه موقع خرید تفنگ گرفتم از بندر گناوه
که بسته ای هفت تومن بود
تو شهر کرمان همه جا 12
مگه تو ارزونتر میگیری

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-20 04:14 PM

(2017-05-20 03:48 PM)ehsanpolis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-05-20 02:33 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایم از بلبل زبونی هم گذشنه
نه من ساچمه موقع خرید تفنگ گرفتم از بندر گناوه
که بسته ای هفت تومن بود
تو شهر کرمان همه جا 12
مگه تو ارزونتر میگیری

داداش درسته قیمتش هفت تومنه
اما تو کرمان ساچمه 4.5 میدن 12تومن!!!!؟؟؟؟
چه خبره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ehsanpolis - 2017-05-20 09:45 PM

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2017-05-20 11:18 PM

بچه ها کسی نیست فنر فابریک دیانا 27 یا دیانا 35 یا شادو هزار داشته باشه برا فروش یا کسی رو نمیشناسه داشته باشه؟(فابریک)(فابریک)(فابریک)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - AXA - 2017-05-20 11:47 PM

(2017-05-20 11:18 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کسی نیست فنر فابریک دیانا 27 یا دیانا 35 یا شادو هزار داشته باشه برا فروش یا کسی رو نمیشناسه داشته باشه؟(فابریک)(فابریک)(فابریک)

سلام اگر شادو کپ فلز است میتوانید یک نوع فنر دیانا ۵۲ و۵۴ و.... موجود است که کمی نازک بوده وداخل پیستون شادو جا میشود قدرت فوق العاده زیاد میشه وبا تیر۱۵ گرین ومسافت کمتر رو با۱۸ گرین عالی میزنه،ولی حتما کپ فلز باشه چون به پلاستیکی ها شاید صدمه بزنه.موفق باشید