شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2017-03-11 06:56 PM

سلام . دوستان فنر نخجیر برای شادو هزار مناسب هست و به اندازه ی فنر خود شادو کیفیت داره؟لطفا سریع جواب بدبد. ممنون

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - saeedkarimima - 2017-03-11 07:03 PM

(2017-03-11 06:56 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوستان فنر نخجیر برای شادو هزار مناسب هست و به اندازه ی فنر خود شادو کیفیت داره؟لطفا سریع جواب بدبد. ممنون

من دیروز رفتم فنر بگیرم نخجر نداشت .دیانا 27 داشت گفت 60.000 و فنر اورجینال شادو 1000 هم گفت 90.000.البته فنر شادو 1000 هم داشت 10.000 تومان اما ...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2017-03-11 07:21 PM

(2017-03-11 07:03 PM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-03-11 06:56 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیروز رفتم فنر بگیرم نخجر نداشت .دیانا 27 داشت گفت 60.000 و فنر اورجینال شادو 1000 هم گفت 90.000.البته فنر شادو 1000 هم داشت 10.000 تومان اما ...

این فنر نخجیر که میگم میده 20 تومان به نظرتون بگیرم یا نه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2017-03-11 10:45 PM

امروز همینجوری خواستم یه چند تا تیر بندازم گفتم یه دقت از تفنگم بگیرم. یه دایره روی کاغذ کشیدم و چسبوندمش به یه تخته خیلی سفت تا تیر که بهش خورد برنگرده. دو تا سبد هم تو 10 متری گذاشتم زیر دستم به عنوان ساپورت تا زیاد دستم نلرزه ولی یکم لرزش بود. راستی روی تفنگم واشر تراشیده ی آقا میثم بود و فنر تفنگم هم شکسته بود. این هم توضیحات:
تفنگ گامو شادو هزار
وضعیت هوا: آفتابی و بدون باد
حالت: نشسته با ساپورت نسبتا خوب و با مگسک
فاصله 10 متر
مدل ساچمه: ساچمه ایرانی دنیا که تو عکس گذاشتمش(کیفیت خوبی نداشت)
تعداد شلیک: 5 تا
توضیح: اون یه تیر که دورتر از بقیه خورده واسه اینه که دستم لرزید چون ساپورتم زیاد خوب نبود. دو تا از تیر ها روی هم خوردن. تفنگم روی یه فاصله دیگه تنظیم بود برا همین تیر ها زیر هدف خوردن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2017-03-23 02:55 PM

با سلام. من شادو هزارم رو که باز کردم دیدم اون قطعه ی u شکل انگار یکیش نیست . قبلا یه بار تفنگم رو باز کرده بودم. حالا نمیدونم کلا یکی است این قطعه یا من دفعه ی قبلی که تفنگم روباز کردم یکی از اون قطعه ها رو گم کردم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
[تصویر: 4545.jpg]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2017-03-27 02:21 PM

کسی نیست جواب سوال ما رو بده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - avyar - 2017-03-27 04:04 PM

سلام به همه دوستان
من مدتی هست دنبال واشر و فنر اصلی دیانا 27 میگردم
آیا کسی از دوستان کسی یا جایی رو میشناسه برای خرید
ممنون میشم ازتون
Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hashtag - 2017-03-27 04:35 PM

درود
من دنبال یه سلاح با رنج قیمتی 400.000 بودم که این تفنگ رو پیشنهاد کردن دوستانی که استفاده میکنن راضی هستن؟
البته هاتسان رنجر 1100 و 1000 رو هم بهم معرفی کردن

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - saeedkarimima - 2017-03-27 07:13 PM

(2017-03-27 04:35 PM)hashtag نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
من دنبال یه سلاح با رنج قیمتی 400.000 بودم که این تفنگ رو پیشنهاد کردن دوستانی که استفاده میکنن راضی هستن؟
البته هاتسان رنجر 1100 و 1000 رو هم بهم معرفی کردن

سلام دوست عزیز شادو۱۰۰۰ تفنگ بسیااااار عالیه نسبت به قیمتش ،من دارم ۵ ساله راضیم خیلیا میگفتن پلاستیکیه یا فلانه اما واقعا راضی بودم ازش, ۶ ۷ نفر از دوستان و همکارامم خریدن راضی بودن،بعضیا میگفتن پلاستیکه اما کیفیتش از کامپوزیت بالاس از جنس پلاستیک بادبزن که نیست کیفیتش بسیار خوبه،اما هاتسان رنجر اپاچی بسیار بی کیفیت و خرابی بسیار بالایی دارن ،مغاره دارا میگن نمیدونم لهستانیه یا ترک و لهستان مشترکه، هرچی که هست نخر که پولت حروم میشه خودانی .یه شادو ۱۰۰۰ بگیر برو حالشو ببر واقعا خوبه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2017-03-27 09:03 PM

سلام آقا سعیدKhansariha (8)
بنده با حرف شما موافقم و قبول دارم شادو 1000 تفنگ خیلی خوب و خوشدسته و اینم قبول دارم جنس کپش پلاستیک فشرده با کیفیته اما هاتسان رنجر اپاچی بسیار بی کیفیته؟
این مورد را قبول ندارم چون خودم استفاده کردم و میدونم که چجور تفنگیه. از نظر آلیاژ و قنداق اصلا بیکیفیت نیست و اتفاقا کیفیت خوبی داره و نه لولش تاب بر میداره و نه اجزای داخلیش خراب میشن و بارها گفتم مشکل واشر پیستون دارن و اگه از فنر 42 حلقه ایش 3 حلقه برداریم یعنی بدیم فنر ساز تمیز فنرشو 39 حلقه کنه و قطعه سر فنر که فولادیه با نمونه پلی آمید یا تفلون خشکه عوضش کنی و به واشر و پیستون کمی گریس نسوز پایه مس بزنی میبینی که چقدر نرمتر از گذشته کار میکنه و دوام بالایی داره وقدرتش هم که دیگه خودتون میدونید که به این راحتیا فنرش ضعیف نمیشه و از نظر دقت بهش میدم 7 و به شادو میدم 9 که البته دقتش بخاطر اون مگسک ضمختشه، که به همراه واشر پیستونش و واشر مرکزی فولادی سر فنر میشه ایرادات این تفنگ همینو بس که اگه کسی عشقه تیون باشه این مشکلات رو براحتی حل میکنه و از این تفنگ تا سالیان سال استفاده میکنه و کیفیت خانکشی این تفنگ رو حتی میتونم بگم که عالیه. این نظر من بود و نظرم را به هیچ کسی تحمیل نمیکنم و خودم به هر فرد آماتوری که میخواد تفنگ بخره شادو 1000 را پیشنهاد میکنم و در آخر هم بگم محصولات گامو یه سر و گردن از رنجر بالاتر هستش ولی رنجر هم اونقدرا که میگید بد نیست.

(2017-03-23 02:55 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. من شادو هزارم رو که باز کردم دیدم اون قطعه ی u شکل انگار یکیش نیست . قبلا یه بار تفنگم رو باز کرده بودم. حالا نمیدونم کلا یکی است این قطعه یا من دفعه ی قبلی که تفنگم روباز کردم یکی از اون قطعه ها رو گم کردم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
[تصویر: 4545.jpg]
سلام دوست خوبمKhansariha (8)
بنده تا جایی که اطلاع دارم یدون بیشتر قطعه u شکل نداره و خیالت راحت باشه و دنبال یکی دیگه نگرد. و طبق شکل باید روی شیار چلویی نصب باشه حواست باشه به این موضوع. یکبار یادمه قطعه u شکل رو گذاشتم رو شیار عقبی و تفنگ رو کوک کردم بعد دیدم قطعه له شد خخخ. طبق تصیویری که گذاشتی همه چیزش اوکی هست و دست به چیزی نزن.
موفق باشیKhansariha (8)