شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ماکان - 2016-09-02 06:13 PM

بسیار استفاده کردم از فرمایشات شما.من که خستت کردم این سوالم جواب بدی ممنون،تستی وجود داره که بدون باز کردن اسلحه بفهمیم قدرتش کم شده ؟مثلا شلیک از فاصله خاص به جسم خاص با ساچمه تعیین شده؟که اگر مشکل داشت بازش کنیم .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-09-02 06:35 PM

(2016-09-02 06:13 PM)kooman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار استفاده کردم از فرمایشات شما.من که خستت کردم این سوالم جواب بدی ممنون،تستی وجود داره که بدون باز کردن اسلحه بفهمیم قدرتش کم شده ؟مثلا شلیک از فاصله خاص به جسم خاص با ساچمه تعیین شده؟که اگر مشکل داشت بازش کنیم .
یک روش سنتی هست که میشه واسه شادو ۱۰۰۰ استفاده کرد فقط یه عینک به چشمت بزار که یه موقع ساچمه کمونه نکنه تو چشمت. یه حلبی روغن نباتی یا حلبی پنیر تهیه کن و بزارش دقیقا توی ۱۰ متری و با ساچمه معمولی مثلا نخجیر یا بیژن سر پهن امتحان کن اگه یکطرف رو سوراخ کرد قدرتش خوبه و مشکلی نداره ولی اگه سوراخ نکرد باید واشر پیستونش را عوض کنی. فقط جایی به حلبی روغن شلیک کن که امن باشه و کسی هم پیشت نباشه. اگه با ساچمه پرو مگنوم بزنی دو طرف را باید رد کنه. البته این روش یه روش سنتی هست و تا حدودی قدرت تفنگ دستت میاد ولی برای نتیجه دقیقتر باید تفنگت را کرنوگرافی کنی.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ماکان - 2016-09-02 06:48 PM

اتفاقا با ساچمه گامو مچ از 10 متری دولایه قوطی در بسته ساچمه h&n دیابلو سبز رنگ رو سوراخ کرد.پس فعلا مشکلی نداره.بسیار تشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-09-09 09:52 PM

سلام به همه دوستان عزیز. ببخشید یه راهنمایی میخوام ممنون میشم اساتید کمک کنن. قنداق شادو من رنگش یه جاهاییش سفید شده و کلا بخاطر برچسبهایی که قبلا روش زدم رنگش خراب شده. الان چکار میتونم بکنم که دوباره یه رنگ یکدست پیدا کنه؟
ممنون از همه
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-09-09 10:20 PM

(2016-09-09 09:52 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان عزیز. ببخشید یه راهنمایی میخوام ممنون میشم اساتید کمک کنن. قنداق شادو من رنگش یه جاهاییش سفید شده و کلا بخاطر برچسبهایی که قبلا روش زدم رنگش خراب شده. الان چکار میتونم بکنم که دوباره یه رنگ یکدست پیدا کنه؟
ممنون از همه
یا علی
سلام. با روغن یکمی چربش کن و بعد از چند دقیقه با یه پارچه تمیزش کن.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-09-09 10:33 PM

والا چن روز پیش اینکار رو کردم کردم ولی افاقه نکرد. اوضاعش خرابه. واقعا موندم چیکارش کنم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-09-09 11:22 PM

(2016-09-09 10:33 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا چن روز پیش اینکار رو کردم کردم ولی افاقه نکرد. اوضاعش خرابه. واقعا موندم چیکارش کنم.
یکم بنزین به پارچه بزن و روش بکش ببین تاثیری داره یا نه.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-09-11 11:04 PM

(2016-09-09 09:52 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از همه
یا علی

سلام امین جان.اگر بقایای چسب برچسبها مونده روش با یه پارچه والکل تمیز میشه.ولی بنزین نزن بهش که خرابش میکنه.کلا باید حوصله به خرج بدی برا پاک کردنش.اخر سر هم به قول دوستمون با یکم روغن وپارچه بکش روش که یکدست بشهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-09-12 12:06 AM

سلام آقا حمید. جای چسبها رو تونستم پاک کنم. والا یه نفر بهم گفت واکس داشبورد ماشین بزنم بهش. حالا امشب گرفتم میخام بزنم. گمونم مثل همون روغن عمل کنه. خدا کنه درست بشه وگرنه مجبورم برچسب استتار بکشم روش.
در ضمن عید همگی مبارک

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-09-15 12:28 PM

ممنون از همه
یا علی

سلام
مشکلی خاصی نیست یک زاج یا روغن چرخ خیاطی تهیه کنید چند قطره بریزید روی یک پارچه و بمالید به تفنگ و تفنگ رنگ اصلی خودشو به دست میاره
من نایلون زده بودم روی لوله شادو هزارم بعد از دو ماه باز کردم رنگ لوله خاکستری شده بود
اومدم یکمی روغن چرخ خیاطی ریختم روی پارچه بعد کشیدم به لوله مثل روز اول شد خیلی هم بهتر
سعی کنید چیزی به تغییر نچسبونید مثل نایلون، چسب وایر،برچسب استتار
اگر اینها به تفنگ چسبیده باشند تفنگ عَرق میکنه و باعث میشه که رنگ از بین بره

یکی از دوستان اومد پی وی تلگرامم میگفت که من اگه توی سیلندر تفنگم روغن بریزم قدرتش بیشتر میشه؟ من گفتم در کل خوب نیست این کارو انجام بدید
ایشون چند سیسی روغن چرخ خیاطی ریختند داخل سیلندر تفنگ و واشر رو هم چرب کردن و بعد میگن من از فاصله 35متری گربه زدم در جا مرد
بعد یک ماه اومد پی ویم میگه تفنگم به گاه رفت
منم گفتم حتما بخاطر روغن بوده؟
گفتن نمیدونم یک مدت دیدم اصلا تفنگم باد نمیشه بردم سرویس کنند
بعد که سرویس کردن دیدم واشر ذوب!!!!!!! اصلا وضعی بود واشر انگار یک تیکه پلاستیک چروکیده بود

بعضی ها فک میکنند اگه واشر رو چرب کنند موجب میشه که واشر سریع تر و راحت تر داخل سیلندر حرکت کنه ولی این یک فرظیه غلطه
در اوایل درسته که قدرت میره بالا ولی بعد از مدتی تفنگ افت پیدا میکنه و واشر ذوب میشه و یعنی بدبختی