شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-07-22 09:05 AM

(2016-07-21 10:32 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روشی ساده برای تمیز کردن لوله رو بگید ممنون Khansariha (8)
سلام Khansariha (8)
ساده ترین روش تهیه کردن ساچمه تنظیف و شلیک کردن دو یا سه ساچمه در ماه جهت تمیز کردن لوله توصیه می شود.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-07-22 06:50 PM

(2016-07-22 09:05 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-21 10:32 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
ساده ترین روش تهیه کردن ساچمه تنظیف و شلیک کردن دو یا سه ساچمه در ماه جهت تمیز کردن لوله توصیه می شود.

قیمتش چنده؟ خودتون میفروشید؟ Khansariha (8)
img]http://IMG-20160722-WA0015
[تصویر: ijPdL.jpg]
[تصویر: ijPdL.jpg]
دوستان ببخشید تصویر خیلی بزرگ شده واقعا عذر خواهی می کنم آخه تازه واردم بلد نبودم عکس رو کوچک کنم Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (133)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-07-22 07:53 PM

(2016-07-22 06:50 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-07-22 09:05 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)

قیمتش چنده؟ خودتون میفروشید؟ Khansariha (8)
ساچمه های تنظیف فروشگاه آقالو در تهران واسه فروش داره. قیمتش هم دقیق نمیدونم تماس بگیری بهتره.
شماره تماس آقالو: 09121884794
اگه هم نخواستی یه روشی هست که لول تفنگت را کامل تمیز میکنه و برق میندازه فقط یکم حوصله میخواد.
اول یه اسپری خشک ناهید تهیه کن بعد یه نخ نایلونی محکم یا هر چیز دیگه ای که به فکرت میرسه بردار و یه تکه پارچه کوچک سرش نصب کن و مقداری اسپری خشک ناهید بهش بزن و از داخل لول ردش کن، چند بار این کار رو تکرار کن تا پارچه کاملا تمیز بیرون بیاد این نشون میده که لول تفنگت مثل آینه تمیز شده.
تذکر: جنس پارچه بدون پرز باشد و مقدار پارچه برای استفاده زیاد نباشد که سفت داخل لول بره چون ممکنه نخ نایلونی یا سیم را بترکونه یا گیر کنه تو لوله که خیلی دنگ و فنگ و اعصاب خوردی داره در آوردنش. پس مقدار پارچه مصرفی در هر نوبت هم خیلی مهمه که نه شل تو لول حرکت کنه و نه خیلی سفت باید ملایم و با نیروی معمولی بتونی حرکتش بدی. برای اینکه موضوع را بهتر بفهمی به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کن بعد تو قسمت ذره بین متن نحوه تمیز کردن لوله تفنگ بادی را جستوجو کن بعد یه چندتا کلیپ میاره و اونی که ۶:۳۲ دقیقه هست را دانلودش کن. اینطوری بهتر متوجه منظور من میشی.
فقط یادت باشه که پارچه به اندازه کافی استفاده کنی که سفت نباشه و راحت حرکت کنه تا یه موقع تو لول گیر نکنه. اگر هم میبینی این روش سخته همون ساچمه تنظیف را تهیه کن و دو سه تا شلیک کن تا خان تفنگت تمیز بشه.
موفق و موید باشی Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-07-22 09:09 PM

[تصویر: mtvfuu4q7wtk.jpeg]
اینم دوربین تفنگ دوستان نظر بدن راجبش
[تصویر: 64hlmtdbrh5u.jpeg]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - vsninja - 2016-07-25 11:36 PM

سلام به همه ی دوستان.
لطفا یکی مزیت های گامو شادو کپ فلزی رو نسبت به گامو شادو کپ پلاستیکی بگه.
ممنون میشم.

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-07-26 12:44 AM

(2016-07-25 11:36 PM)vsninja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان.
لطفا یکی مزیت های گامو شادو کپ فلزی رو نسبت به گامو شادو کپ پلاستیکی بگه.
ممنون میشم.

سلام دوست عزیز Khansariha (8)
از نظر کیفیت ساخت و خانکشی هیچ فرقی با هم ندارن فقط کپ فلزی محکم و عمری هستش و در استفاده دراز مدت کپ تفنگ دچار لقی نمیشه و دقت تفنگ پایدار میماند ولی کپ پلاستیکی در صورت ضربه خوردن احتمال شکستنش وجود داره و باید به خوبی از تفنگ استفاده کنی تا یه موقع کپش نشکنه یا لقی پیدا نکند.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2016-07-26 06:14 PM

سلام دوستان.Khansariha (48)
من یه شادو گپ فلز دارم که چند مدته ازش استفاده نمیکنم گوشه انباری افتادس.
دیروز زنگ زدم که براش قطعات بخرم و راش بندازم.
میخوام یه فنر مگنوم 350 ایرانی همراه یه وشر سر لوله و واشر پیستون و قطعه u بخرم.باید حدود 70 تومنی خرجش کنم.
فنر 350 بخرم کوتاهش کنم بهش میخوره؟واشر سر لوله رو خودم میتونم جا بزنم؟
یخورده رنگ رفتگی و خط و خش رو بدنه و قنداق داره.ولی تمیزه.
نمیدونم درستش کنم بفروشم یا نگهش دارم.کنار رنجر 125 لازمم میشه
بنظرتون درستش کنم چقدر میتونم بفروشمش؟
با تشکرKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-07-27 07:23 AM

(2016-07-26 06:14 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.Khansariha (48)
من یه شادو گپ فلز دارم که چند مدته ازش استفاده نمیکنم گوشه انباری افتادس.
دیروز زنگ زدم که براش قطعات بخرم و راش بندازم.
میخوام یه فنر مگنوم 350 ایرانی همراه یه وشر سر لوله و واشر پیستون و قطعه u بخرم.باید حدود 70 تومنی خرجش کنم.
فنر 350 بخرم کوتاهش کنم بهش میخوره؟واشر سر لوله رو خودم میتونم جا بزنم؟
یخورده رنگ رفتگی و خط و خش رو بدنه و قنداق داره.ولی تمیزه.
نمیدونم درستش کنم بفروشم یا نگهش دارم.کنار رنجر 125 لازمم میشه
بنظرتون درستش کنم چقدر میتونم بفروشمش؟
با تشکرKhansariha (8)

سلام ببخشید به نظر من شادو کپ فلز یک عتیقه است نگهش دارید
البته نظر شخصی منه چون دیگه کپ فلز گیر نمیاد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - YOS - 2016-07-27 04:38 PM

شما از همون فنر فابریک خودش باید استفاده کنی چون سیستمش برای فنر خودش تست شده شاید ماشه تحمل فشار زیادتر از فنر خودش رو نداشته باشه لگدشم بیشتر میشه ولی واشر پمپ رو میتونی با کیفیت تر استفاده کنی جا انداختنشم کار سختی نیست فقط باید بتونی تفنگ رو باز کنی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - vsninja - 2016-07-31 10:20 AM

سلام دوستان.
الان قیمت شادو هزار چنده؟
چون داخل گجت کمپ و هانت شاپ نوشته 355/000
ولی داخل یاسوج-استان کهگیلویه و بویراحمد-میفروشن 400 !!!