شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-06-24 02:51 AM

سلام دوستان من هم عضوی از خودتان بدانید
میخوام تفنگ شادو بخرم نیازمند کمک هستم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2016-06-24 09:17 AM

(2016-06-24 02:51 AM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من هم عضوی از خودتان بدانید
میخوام تفنگ شادو بخرم نیازمند کمک هستم
سلام دوست عزیز خوش آمدی.
تفنگ شادو به نسبت قیمتش تفنگ باارزشی هست بهتره بعد از خرید تفنگ واشر تفنگ رو با نوع نرمتر و بهتر تعویض کنید البته لزوما واجب نیست ولی خب با تعویض واشر تفنگ عملکرد بهتری خواهد داشت.
به علت قدرت متوسط کالیبر ۴.۵ توصیه میشه ولی بازهم تمایل خودت .
پیشنهاد میکنم کل این تاپیک رو یه نگاهی بنداز.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-06-24 01:26 PM

یکی از دوستانم شادو هزار داره میگه خیلی نسبت به قیمتش عالیه و دقت خوبی داره از ساچمه گامو استفاده میکنه آیا ساچمه گامو کیفیت خوبی داره؟ یک جا شنیدم بی کیفیت هست و دقت تفنگ رو پایین میاره درسته؟
(2016-06-24 01:26 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستانم شادو هزار داره میگه خیلی نسبت به قیمتش عالیه و دقت خوبی داره از ساچمه گامو استفاده میکنه آیا ساچمه گامو کیفیت خوبی داره؟ یک جا شنیدم بی کیفیت هست و دقت تفنگ رو پایین میاره درسته؟

البته بین شادو هزار و کرال موندمKhansariha (367)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhas - 2016-06-24 05:40 PM

(2016-06-24 01:26 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته بین شادو هزار و کرال موندمKhansariha (367)
دوستتون حرف درستی زده و نسبت به قیمتش خوبه.ساچمه گامو جوابگوی شادو هست و اذرخش هم گزینه مناسبی میتونه باشه.بین شادو و کرال تجربه ای که من داشتم حتی گپ پلاستیکی شاده بهتر از کرال هست.لولش بهتر و دقیقتر هست.اگه شادو گپ فلزی گیر بیاری عالی میشه.اما پلاستیکیش هم خوبه و جوابگو هست دقت قابل قبولی داره نسبت به کرال

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-06-24 10:33 PM

چه دوربینی روی تفنگ سوار کنم در حد 100تومن یا یکم بیشتر
شرمنده واشر پیستون کجایی تفنگه من واسه ش... میخوام درحد ک.... ولی فکر کنم 4/5مناسب باشه
حالا اساتید محترم سایت جواب بدن Khansariha (8)
راستی دوستان من پارسال لارستان سراغ گرفتم میگفت 440فکر نمیکنید کمی زیاده؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-06-25 06:53 AM

(2016-06-24 10:33 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه دوربینی روی تفنگ سوار کنم در حد 100تومن یا یکم بیشتر
شرمنده واشر پیستون کجایی تفنگه من واسه شکار میخوام درحد کبوتر چاهی ولی فکر کنم 4/5مناسب باشه
حالا اساتید محترم سایت جواب بدن Khansariha (8)
راستی دوستان من پارسال لارستان سراغ گرفتم میگفت 440فکر نمیکنید کمی زیاده؟
سلام دوست گرامی Khansariha (8)
دوربین تا محدوده ۱۰۰ تومن اگه بخوای بهترین گزینه BSA 4*32 هست که کارت را تا حدودی راه میندازه. واشر پیستون هم از اسمش مشخصه یعنی روی سر پیستون نصب میشه که در اصطلاح بهش واشر پمپ هم میگن که داخل تفنگ هستش که برای دسترسی به آن باید ابتدا قنداق تفنگ‌ رو باز کنی و بعد پین تفنگ را خارج کنی و بعد تمام اجزا قابل خارج شدن هست که اول فنر لول فنر، بعد فنر و سپس پیستون خارج میشود که برای اینکه بدون باز کردن لوله تفنگ بتونی پیستون رو خارج کنی یه اهرم دو تکیه لولا شده به لول تفنگ وجود داره که اونا که لول تفنگ‌ رو کمی تا کن و سپس اهرم رو از پوسته یا سیلندر تفنگ خارج کن که جایی که اهرم در اون قرار داره شیار مانند هستش بعد با یه پیچ‌گوشتی آروم پیستون رو به سمت بیرون بکش و بعد از بیرون کشیدن پیستون یه واشر روی سر آن قرار داره که میتونی با یه پیچ گوشتی دو سو اهرم کنی و راحت اونا در بیاری و با نمونه پلی اورتان درجه یک که آقا میثم با نام کاربری tinger میسازه تعویض کنی و یه مقدار کم هم گریس پایه مس نسوز هم بهش بزن که مکش تفنگ تا حد زیادی بهبود پیدا میکنه.
البته اینو بگم واشر خودش هم زیاد بد نیست و مکش نسبتا خوبی داره و اگه حال و حوصله باز کردن تفنگ هم نداری با توجه با اینکه تفنگت نو‌هست میتونی بعد از ۱۰ بسته ساچمه یعنی حدود ۲۰۰۰ شلیک اقدام به تعویض واشر پیستون کنی. قبلش هم بهت بگم متاسفانه شادو ۱۰۰۰ پیچهایی که داره از نوع ستاره مانند هستش و با بقیه تفنگها که چهار سو یا دو سو هستن فرق میکنه که باید قبل از باز کردن واسش آچار مورد نظرش رافراهم کنی که بعدها ممکنه بخوای پیچها را که شل شدن را سفت کنی.
به نظر من بهترین کالیبر هم ۴٫۵ هستش و دقت اون عالیه مخصوصا تا ۴۰ متر و تو این سری تفنگها ۴٫۵ قویتر و مقرون به صرفه تر از ۵٫۵ می باشد.
قیمت صفر گامو شادو ۱۰۰۰ هم حدود ۳۵۰ تومان میباشد و حواست باشه که خدایی نکرده گرون نخری.
موفق باشی Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-06-25 08:35 PM

مرسی داداش خیلی بدردم خورد Khansariha (8)
به نظرتان چیکار کنم الان یک جا بگید قیمتش ارزون باشه
یکی از دوستانم همین شادو هزار کالیبر 4/5خریده 500تومان از کیش
از کجا باید بفهمیم تفنگی که میخواهیم بخریم دست دوم نیست؟
شماره سریال تفنگ رو باید داخل چه سایتی چک کنیم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-06-25 10:44 PM

(2016-06-25 08:35 PM)gasemimohammadmehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی داداش خیلی بدردم خورد Khansariha (8)
به نظرتان چیکار کنم الان یک جا بگید قیمتش ارزون باشه
یکی از دوستانم همین شادو هزار کالیبر 4/5خریده 500تومان از کیش
از کجا باید بفهمیم تفنگی که میخواهیم بخریم دست دوم نیست؟
شماره سریال تفنگ رو باید داخل چه سایتی چک کنیم؟
خواهش میکنم دوست گرامی Khansariha (8)
به نظر من میتونی از فروشگاه اینترنتی هانت شاپ خریداری کنی که هم قیمتاش خوبه و هم مطمئن هست البته خودم خرید نکردم و دوستان خرید کردن و راضی بودند. شماره تماس فروشگاه و لینک خرید اینترنتی را برات میزارم هر جور که راحتی میتونی خرید کنی. قیمت هم 355 هزار تومان زده و بازم یه تماس بگیر قیمت دقیقتر را بپرس و فک کنم قیمت صحیحه ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه. ضمنا تفنگ به همراه گارانتی 30 ماه هستش و کپ تفنگ شامل گارانتی میشود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تماس با فروشگاه هانت شاپ
0398066 - 0912 _ 33079987 _ 33079545 ( 021 )
برای دیدن جزئیات تفنگ و خدمات پس از فروش به لینکی که گذاشتم مراجعه کن و برای خرید میتونی به فروشگاه تماس بگیری و سفارش بدی پست میکنن درب متزل، به همین راحتی.
توضیحات سایت هانت شاپ درباره محصول گامو شادو 1000 :
برای گارانتی و بسته بندی هیچ نحو هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نمی شود - مسئولیت بسته ارسالی تا تحویل مشتری با هانت شاپ بوده ، مرسوله دارای بیمه حمل و نقل بوده و تاکنون هیچ مشکلی برای بسته های ارسالی پیش نیامده است - در تولید جدید تفنگ بادی گامو شادو 1000 دارای محافظ مگسک است.
برای مطمئن شدن از اصل بودن تفنگ هم میتونی به دو روش اقدام کنی:
روش اول: سریال تفنگتون رو باید از طریق ایمیل به کمپانی گامو ارسال کنید تا از اصل بودن سلاح شما رو تایید کنن - در سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گزینه contact us بازکرده و شماره سریال تفنگ رو ارسال نمایید.
روش دوم مستقیما شماره سریال سلاح رو به آدرس gamo@gamo.com ایمیل نمایید - جواب درخواست معمولا ظرف 72 ساعت از طرف شرکت گامو داده می شود.
موفق و موید باشی Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadmehdighasemi - 2016-06-26 02:19 AM

مرسی داداش ایول
همین الان با یکی که تفنگ فروشی داره تماس گرفتم میگفت شادو هزار 330تومن هست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Nanex - 2016-06-26 09:41 AM

من 3 روز پیش 2 عدد شادو هزار 4.5 و 5.5 از فردوسی گرفتم دونه ای 350 تومان حساب کردند .