شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - YOS - 2016-05-29 10:17 AM

ممنون محسن جون اره اون قطعه رو داره فلزیه 3سانتو نیمه یه واشرفلزیم داره بین فنرولول فنرسوارمیشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - YOS - 2016-06-12 09:02 AM

سلام به همه ای شادو من خیلی پرتوپلا میزنه دلیلشو کسی میدونه واشرپیستونشو از اقا میثم خریدم کمپرس خوبه واشردور لولم سالمه بدون نشتی چند مدل ساچمه استفاده کردم جواب نگرفتم گامو مچ پرومگنوم مگنوم بول شهاب جت دنیا پژمان دیابلو هامرکه ازهمه سنگین تر بود

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - climber7043 - 2016-06-12 11:42 AM

(2016-06-12 09:02 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ای شادو من خیلی پرتوپلا میزنه دلیلشو کسی میدونه واشرپیستونشو از اقا میثم خریدم کمپرس خوبه واشردور لولم سالمه بدون نشتی چند مدل ساچمه استفاده کردم جواب نگرفتم گامو مچ پرومگنوم مگنوم بول شهاب جت دنیا پژمان دیابلو هامرکه ازهمه سنگین تر بود
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
اول از همه کپ تفنگ رو چک کن ببین لقی نداره، بعد شکاف درجه و مگسک رو چک کن که اونم یه موقع شل نباشه، سلامت خان تفنگ رو چک کن و همچنین تمیزی آن و ببین که داخل لول چرب نباشه و واشر پیستون هم که میفرمایید تازه عوض کردید پس اگر لگد کم شده و صدای تفنگ معمولیه و مکش خوبی داره واشر مشکلی نداره و اگه تمام مواردی که گفتم بدون مشکل باشه با ساچمه آذرخش 2 امتحان کن حتما نتیجه می گیری.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - key - 2016-06-12 02:45 PM

(2016-06-12 11:42 AM)climber7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-06-12 09:02 AM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
اول از همه کپ تفنگ رو چک کن ببین لقی نداره، بعد شکاف درجه و مگسک رو چک کن که اونم یه موقع شل نباشه، سلامت خان تفنگ رو چک کن و همچنین تمیزی آن و ببین که داخل لول چرب نباشه و واشر پیستون هم که میفرمایید تازه عوض کردید پس اگر لگد کم شده و صدای تفنگ معمولیه و مکش خوبی داره واشر مشکلی نداره و اگه تمام مواردی که گفتم بدون مشکل باشه با ساچمه آذرخش 2 امتحان کن حتما نتیجه می گیری.
موفق باشیدKhansariha (8)

در تکمیل حرف دوستمون باید بگم شل بودن پیچهای بدنه هم تاثیر زیادی روی پرت و پلا زدن داره و البته ضربه خوردن سر لوله که اگه باعث آسیب خیلی خیلی کم هم بشه دقت اسلحه رو پایین میاره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-06-12 04:59 PM

دوست عزیز بخش زیادی از مشکل شما مربوط به ساچمه هست. من چند ساله که شادو دارم و تمام این موارد رو بررسی کردم. متاسفانه ساچمه های پرومگنوم اصلا مثل قبل نیستن. من در حال حاضر از باراکودا استفاده میکنم و فوق العاده راضیم. شما لول رو کامل تمیز کنید و ساچمه رو عوض کنید ایشالا نتیجه میگیرید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhas - 2016-06-14 11:21 AM

سلام.دوست گرامی من قبلا با مشکل شما روبرو شدم.به احتمال زیاد زمانی که واشرو عوض کردید گریس زیاد زدید یا از گریس نامرغوب استفاده کردید و باعث کثیف شدن لوله شده.من یه دستمال کاغذی بستم وسط یه نخ و از لوله ردش کردم طوری که دستمال داخل لوله بود و سروته نخ بیرون.انقد نخو از دوطرف کشیدم که وقتی اوردمش بیرون انگار لجن گرفته بود.یبار دیگه دستمالو عوض کردم و انجام دادم و مشکلم به طور کلی حل شد و دقتش عالی شد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - YOS - 2016-06-14 04:34 PM

سلام چندنمونه ساچمه استفاده کردم دیدم پرتو پلا میزنه دوستان چنتا پیشنهاد کردن همه رو چک کردم فکرم نمیکردم خانش باشه چون قبل اینکه تفنگو جمع کنم لول رو باWD40 لول رو تمیز کرده بودم نگاه کردم تعجب کردم گفتمWD40خانو خراب کرده جوری که انگار خان روازوسط قطع کرده باشی یا خان کور شده بودبه پیشنهاد یکی از دوستام با سیم کلاچ موتر تمیزش کرده مثل روز اول الان ازاون ساچمه هایی که گفتم فقط پرومگنوم یه کم جمع جور میزنه تویه10متری1سانت به نظرتون بازم مشگل داره چون ازاول دست خودم نبود نمیدونم چطوری میزد تا اومد دستم دیدم کمپرس نداره بازش کردم منتظر شدم واشروگریس اقا میثم اماده بشه پیشنهاد اذرخش دادن نوک ساچمه زوری میرفت نخریدم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhas - 2016-06-14 04:49 PM

(2016-06-14 04:34 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چندنمونه ساچمه استفاده کردم دیدم پرتو پلا میزنه دوستان چنتا پیشنهاد کردن همه رو چک کردم فکرم نمیکردم خانش باشه چون قبل اینکه تفنگو جمع کنم لول رو باWD40 لول رو تمیز کرده بودم نگاه کردم تعجب کردم گفتمWD40خانو خراب کرده جوری که انگار خان روازوسط قطع کرده باشی یا خان کور شده بودبه پیشنهاد یکی از دوستام با سیم کلاچ موتر تمیزش کرده مثل روز اول الان ازاون ساچمه هایی که گفتم فقط پرومگنوم یه کم جمع جور میزنه تویه10متری1سانت به نظرتون بازم مشگل داره چون ازاول دست خودم نبود نمیدونم چطوری میزد تا اومد دستم دیدم کمپرس نداره بازش کردم منتظر شدم واشروگریس اقا میثم اماده بشه پیشنهاد اذرخش دادن نوک ساچمه زوری میرفت نخریدم

به احتمال زیاد لوله تفنگ تاب برداشته و تاب گیری شده.بنظر من چون خانش ضعیف شده از ساچمه هایی که سفت جامیره استفاده بشه بهتر که حداکثر تماس با خان رو داشته باشه.شاید همون اذرخش2 گزینه خوبی باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - YOS - 2016-06-14 05:23 PM

خانش مثل تفنگ فابریکه مقایسه کردم تفنگم اگه ببینی میگی اک هستش چون نشون دادم میگم شایدبه خاطر واشروگریس نسوز پایه مس که گذاشتم سرعت تیر زیاد شده باشه گیج میزنه به نظرت میشه همچین چیزی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhas - 2016-06-14 05:36 PM

(2016-06-14 05:23 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانش مثل تفنگ فابریکه مقایسه کردم تفنگم اگه ببینی میگی اک هستش چون نشون دادم میگم شایدبه خاطر واشروگریس نسوز پایه مس که گذاشتم سرعت تیر زیاد شده باشه گیج میزنه به نظرت میشه همچین چیزی

اقا گریس زیاد زدی.یه بسته ساچمه ارزون بگیر یه دویست تا سیصدتا شلیک بکن تا هرچی گریس هست بیاد بیرون بعدش با هر روشی بلدی لولشو تمیز کن و بعدش از تیراندازیت لذت ببر.ثبات سرعت باعث دقت میشه.الان تفنگ شما هر تیر رو با یه سرعت شلیک میکنه که باعث برهم خوردن دقت میشه.سرعت بالا دقت در مسافت بالا رو داره و باعث پرت زدن نیست
یا اینکه میتونی بازش کنی گریسهای اضافی رو پاک کنی ببندیش و لولشو تمیز کنی.Khansariha (8)