شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - garshasb - 2016-01-22 09:07 PM

(2016-01-22 10:31 AM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه .یه چند تا سوال داشتم .
1- قدرت شادو هزار چند ژول ازتفنگ بادی چینی ها بیشتر است.
2- لگد شادو هزار بیشتر است یا چینی ها.
3-من یک دوربین4*DIANA 20 دارم می خواستم بدونم میشه روی شادو نسبش کرد ، یعنی زیاد تنظیمش به هم نمی خوره؟
ممنون میشم به سوالام پاسخ بدید.با تشکر

سلام
شادو بیش از دوبرابر تفنگ چینی مدنظرتون قدرت و لگد دارد، و اون دوربینی که فرمودین تحمل قدرت فنر شادو را ندارد، درسته دوربین سبک لگد رو بهتر تحمل میکند ولی نه دوربینی که ریتیکلش تو افتاب خم میشه و هیچ پایه ای بجز پایه های فابریکش بهش نمیخوره، منظور دوستان از دوربین زوم ثابت و سبک دوربینی با تیوپ حداقل ۲۵ هست ، اون دوربینو بزارید روی تفنگ چینی بمونه و برای شادو یه دوربین با تیوپ ۲۵ با حداقل قیمت بخرید و لذت ببرید،

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mazandaran - 2016-01-22 09:11 PM

(2016-01-22 07:48 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچ استفاده نکنم ،یا اینکه میتونم هم از ایرانی ها استفاده کنم هم از گامو پرومنگنوم و گامو های دیگه؟
ببخشید گرین ساچمه را چطوری به دست میارن .متناسب با وزن ساچمه میگن که چند گیرینی هست یا اینکه چیز دیگه؟

اگ به گامو دسترسي دارين بهتره،ولي اگ پيدا نكردين ديگه چاره ايي نيست.
گرين هم يه واحد وزنيه.كه يك گرم حدودا ميشه ١٥ گرين و خورده ايي.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - garshasb - 2016-01-22 09:20 PM

(2016-01-22 07:48 PM)hello نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی هیچ استفاده نکنم ،یا اینکه میتونم هم از ایرانی ها استفاده کنم هم از گامو پرومنگنوم و گامو های دیگه؟
ببخشید گرین ساچمه را چطوری به دست میارن .متناسب با وزن ساچمه میگن که چند گیرینی هست یا اینکه چیز دیگه؟

شادو با تمام ساچمه های گامو کموبیش سازگاره البته ساچمه دنیا اذرخش۲ و همچنین یه ساچمه دیگه که فقط در قم فروش میره و هست که اسمشو الان یادم رفته و بعدا میگم خخخخخخ بهتر از خود ساچمه های گامو با شادو سازگارند و مطمئن باشید ساچمه هایی که نام بردم هیچ اسیبی به تفنگ نمیزنند فقط اگر بهترین و سازگارترین ساچمه رو بین اینا انتخاب کردی فقط از همون استفاده کن و ساچمه دیگه ای باهاش نزن، یادش بخیر در دوران بچگی تو ده ساچمه هامون تموم میشد بجای ساچمه ماکارونی و سنگ ریزه میریختم تو شادو خخخخخخخخ اون موقع دقت برام مهم نبود فقط باید شلیک میکرد خخخخخخخ ببخشید دیگه زیاده گویی شد.
گرین ساچمه روی قوطی نوشته شده اگه دقیق تر میخواهید بدونید میتونید با ترازو که واحد گرین داره ببینید دقیقا وزن یاچمه چند گرینه،
ارادت

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2016-01-22 09:32 PM

دوست گرامی همیشه تا جای ممکن از ساچمه های خوب استفاده کنید. خرج کردن برای ساچمه واقعا ارزششو داره. من اوایل برای شادو پرومگنوم میخریدم که با تقلبی شدن این ساچمه رو آوردم به باراکودا. ساچمه خوب علاوه بر اینکه به تفنگتون اجازه میده از نهایت تواناییش استفاده کنه از لول اسلحه محافظت میکنه. تا جایی که میتونید ساچمه ایرانی برای شادو استفاده نکنید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-01-23 12:26 AM

(2016-01-22 09:32 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی همیشه تا جای ممکن از ساچمه های خوب استفاده کنید. خرج کردن برای ساچمه واقعا ارزششو داره. من اوایل برای شادو پرومگنوم میخریدم که با تقلبی شدن این ساچمه رو آوردم به باراکودا. ساچمه خوب علاوه بر اینکه به تفنگتون اجازه میده از نهایت تواناییش استفاده کنه از لول اسلحه محافظت میکنه. تا جایی که میتونید ساچمه ایرانی برای شادو استفاده نکنید

امین جان 6 بسته بارا کودا میشه قیمت شادو.من عرض کردم ساچمه ایرانی نه بسته ای 700 تومنی.ساچمه جت نخجیر خوبه ساچمه اذرخشم خوبه.ولی باراکودا وشادو مثل اینه که یه دوربین دو میلیونی ببندی رو شادو بعدم از توانایی تفنگ حداکثر استفاده رو کردی! بالاخره تفنگ ودوربین و ساچمه باید با هم جور در بیان.البته این نظر منه.شاید یه نفر دیگه تو دوماه به اندازه پول تفنگش باهاش ساچمه شلیک کنه وبراش مهم نباشه.Khansariha (8)
تفنگ کمرشکن کپ پلاستیکی که روز نوییش لقی لولشو با چشم راحت میشه دید دیگه بنظر من ادم داره ظلم به جیب خودش میکنه که ساچمه باراکودا و ج اس بی بزاری داخلش و شلیک کنی.شادو در حد پولی که براش ادم میده خوبه شکار گنجشک و زدن به در و دیوار.گروپ گیری اصلا مناسب این اسلحه نیستKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - fkh - 2016-01-23 08:53 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
من یه گامو شادو 1000 دارم سال ساختش 2005 هست.گپ و ماشه فلزی.
ازش خسته شدم با اینکه فنر و واشر سیلندرش رو عوض کردم.ولی دیگه مث اول نیست و اون قدرت و دقت رو نداره.قیافشم دیگه ده سال کار کرده خط و خش و رنگ رفتگی داره.دیشب به یکی از اشناهامون گفتم برام بفروشه.گفت فوقش 200 یا 250 تومن بتونم برات بفروشم.Khansariha (172)
من از قیمتش نمبدونم.بنظرتون همبن قیمته؟بیشتر فروش نمیره؟Khansariha (226)
به سوال دیگه.میتونم یه گامو شادو igt یا شادو 1000 نو بخرم و از لوله فلزی این تفنگم رو اون استفاده کنم؟بهشون میخوره؟افت دقت و قدرت پیدا نمیکنن؟
با تشکرKhansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2016-01-23 11:17 PM

ورودتون رو به انجمن تبریک میگم.در مورد لوله وکپ شادوهای قدیم وجدید به هم دیگه نمیخورن چون جای واشر کپ فلزیا روی لول هست و کپ پلاستیکا واشر روی سیلند هست.بعدم چه کاریه دوست من شما شادو کپ فلز رو بفروشی کپ پلاستیک بخری.همه دارن دنبال قدیمیش میگردن شما میخای ردش کنی .ظاهرشم با یه هزینه کم میتونی روبه راهش کنی بی دقتیشم علت فنی داره که باید رفعش کنی.سربلند باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2016-01-23 11:44 PM

(2016-01-23 08:53 PM)fkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
من یه گامو شادو 1000 دارم سال ساختش 2005 هست.گپ و ماشه فلزی.
ازش خسته شدم با اینکه فنر و واشر سیلندرش رو عوض کردم.ولی دیگه مث اول نیست و اون قدرت و دقت رو نداره.khansariha (48):
اورینگ دور لول رو هم عوض کن. دلیلی نداره وقتی واشر و فنر رو عوض کنی قدرت و دقت قبل رو نداشته باشه ،تفنگ بادی که سیستم پیچیده ای نداره که دچار پشکل بشه.
اگر لولش هم سلامت باشه دیگه حرفی توش نیست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehti - 2016-01-23 11:47 PM

سلام دوست عزیز در تکمیل فرمایشات دوستان باید عرض کنم تمام وسائل تعویضی باید اصلی باشن تا جواب قبل و بدن.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hello - 2016-02-02 02:32 PM

سلام گرم به همه ی شادو سواران عزیز.
میشه درباره ی روغن کاری قسمت های خارجی یه توضیحی بدین.از چه روغنی استفاده کنیم و کدوم قسمت ها رو روغن کاری کنیم.