شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - savadkooh - 2012-07-18 10:41 AM

(2012-07-18 08:05 AM)manozgol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به تمامی کاربران عزیز.
من حدود 3 ماه هست که shadow 1000 خریدم و به تازگی یک عدد دوربین گامو 3-40x9 روش نصب کردم ، دیروز بعد از 20 بار شلیک با دوربین ، ترمز تفنگ (که با پیچ به پیستون تفنگ وصل شده ) از قسمت پیچ شکست و ترمز دوربین از تفنگ جدا شد و نصفه ی دیگر پیچ در داخل بدنه ی تفنگ مانده . دوربین را از تفگ باز کردم . حالا نمی دونم چیکار باید بکنم ؟ اصلأ نمیدونم درست میشه یا نه ؟ لطفاً هر کس راهنمایی داره منو کمک کنه . سپاسگذارم .

همین اتفاق برای ما افتاد بردمش تراشکاری با یه مته ریز ته مونده پیچ رو در اورد بعد یه پیچ فولادی بست جاش کار دو دقیقه است . با هزینه خیلی کم
(2012-07-18 10:38 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان رفتم آقالو گفت که فنر 27 2 حلقه بزرگتره و گفت که بزنی توش ال میشه بل میشه و فلان چیز.... اساتید من چه بکنم؟...

عجب یعنی نمیشه ؟
پس همون فنر خودشو عشق است؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2012-07-18 10:51 AM

نه میشه اگر همون رو بزاری که عمر تفنگ میاد پایین یا میتونم 2 حلفه ازش کم کنم فعلا" میرم سراغ قنداق تموم شد واشر پیستون بعدش حال و بودجه بود فنر .....

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-07-18 11:22 AM

شدنش که میشه دوستان.دو حلقه می بری، بعد ته قسمت بریده رو سرخ می کنین صافش می کنین و یه سنگ می گیرین تا درست بشه. ولی همون طور که گفتم معمولا با تعویض واشر پیستون شما به نتیجه خوبی می رسین و تعویض فنر اصلا واجب نیست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - savadkooh - 2012-07-18 11:37 AM

استاد واشر پیستون دیانا 27 رو ببندیم روش حله ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2012-07-18 11:48 AM

استاد خودتی!!Khansariha (219)Khansariha (219)
آره تقریبا خیلی از مشکلات شادو از واشر پیستونش هست که مکش کافی نداره. فنرش تا افت نکرده فنر خوبیه،فقط حیف که زود افت می کنه. بعد از افت میشه با فنر 27 عوض کرد ولی در اول کار احتیاجی نیست حتما این کار رو بکنی.در ضمن در نظر بگیرین به هر حال فنر دیانا روی گامو باعث استهلاک بیشتر هم میشه.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - savadkooh - 2012-07-18 12:14 PM

مخلصیم آقا مهدی Khansariha (48)
ممنون.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2012-07-25 12:19 AM

دوستان اینم آموزش کامل و تصویری باز کردن شدو---->دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط یه مشکل داره که Khansariha (226) عربیه خخخخخخخخ

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - manozgol - 2012-07-26 10:45 AM

سلام خدمت تمامی دوستان انجمن .
یه سوال داشتم . مگسک جلویی شادوی من از روز اول نسبت به افق تراز نبود ، یعنی اگر تفنگ کاملا ترازباشه ، قسمت پلاستیکی سر تفنگ متمایل به راست هست. ( منظور من کل قسمت پلاستیکی + نشانه فسفوری هست) این قطعه رو چطوری می تونم در بیارم و دمباره جا بزنم تا کاملا عمود شه ؟ آیا با فشار بیرون میاد ؟ لطفاً من راهنمایی کنید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - salehpourtaher - 2012-07-26 11:41 AM

خب اینو هنگام خرید باید دقت میکردین
ولی فکز نکنم بشه یه جوری در اوورد که بشه دوبازه زد جا ولی در کل میتونید با سشوار و ضربه زدن طبق فرمایش اقا مهدی در بیازید
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amin2904 - 2012-07-31 08:34 PM

دوستان قیمت الان این تفنگ در بازار چقدره؟