شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - garin - 2015-04-26 10:03 AM

باسلام یکی از دوستانم قصد خرید گامو شادو1000داره قدرت ودقتش چطوره درکل نسبت به قيمتش ارزش خرید داره؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehti - 2015-04-26 11:59 AM

(2015-04-26 10:03 AM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام یکی از دوستانم قصد خرید گامو شادو1000داره قدرت ودقتش چطوره درکل نسبت به قيمتش ارزش خرید داره؟؟؟

سلام
قدرتش حدود 16 ژول هست و دقتش متوسط در این رده قیمت اسلحه بدی نیست حدود 350 قبل از عید تا 380 شیراز قیمت داشت که نسبت به قیمتش اسلحه خوبیه.اما اگر این دوستمون بتونن با حدود 600 یا 700 ی دیانا 35 یا 45 یا ی وایرخ 50 تهیه کنند هم دقت بهتری داره هم کیفیت بسیار بالاتری.متاسفانه یکم کیفیت شادوهای جدید پایین امده اما هنوزم قابل قبول هستند مخصوصا تو قسمت گپ که پلیمری شدن.اما اسلحه نرمیه و دقت متوسطی داره.
منطورم دست دوم اون اسلحه ها بود.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2015-05-06 07:01 AM

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز ،بازم اومدم بهتون زحمت بدم ،من همین هفته بعد دومین بسته پرومگنم گفتم اسلحرو یه آچار کشی کنم اما دیروز که رفتم تمرین تو ۳۵ قدمی خیلی راست میزد به طوری که کل سایت نشانه رویو بردم چپ تا جبرانش کرد شبیه دستگاه تایپی شده که تایپ کرده به ته خط رسیده خیلی ناجور شده، سوالم اینه پیچای دو سر قنداق هرکدوم بیشتر صفت شه رو چپ و راست زدن چطور تاثیر میذاره یکم اونو شلش کنم!؟

دم همتون گرم،
یا حق.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-05-06 10:05 AM

درود.دوست عزیز هر سه تا پیچ قنداق باید سفت باشه وشل کردن یه پیچ برای چپ وراست زدن اسلحه کار بیهود ه ای هست.اسلحه شما یه مشکل دیگه داره.با یه ساچمه دیگه امتحان بفرماییدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2015-05-06 12:03 PM

(2015-05-06 10:05 AM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.دوست عزیز هر سه تا پیچ قنداق باید سفت باشه وشل کردن یه پیچ برای چپ وراست زدن اسلحه کار بیهود ه ای هست.اسلحه شما یه مشکل دیگه داره.با یه ساچمه دیگه امتحان بفرماییدKhansariha (8)

ولی خودم احساس میکنم چون شاید یکی از پیچارو زیادی صفت کردم اینطوری شده ، چون لوله از یه سمت به بدنه نزدیک تره البته از سمت چپ اینطوره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-05-06 01:13 PM

درودKhansariha (8)برای اینکه مطمعن بشی میتونی امتحان کنی ویه پیچ رو که در نظر داری شل کنی و ببینی یک سمت زدن اسلحه اصلاح میشه؟!ولی مطمعن باش اینکار فقط دقت اسلحه رو کم میکنه و اسلحه پرت وپلا میزنه.با یه ساچمه دیگه ایا امتحان کردی به همون صورت بود؟Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2015-05-07 10:53 AM

(2015-05-06 01:13 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درودKhansariha (8)برای اینکه مطمعن بشی میتونی امتحان کنی ویه پیچ رو که در نظر داری شل کنی و ببینی یک سمت زدن اسلحه اصلاح میشه؟!ولی مطمعن باش اینکار فقط دقت اسلحه رو کم میکنه و اسلحه پرت وپلا میزنه.با یه ساچمه دیگه ایا امتحان کردی به همون صورت بود؟Khansariha (226)

سلام و ممنون از جوابتون ،من فقط از پرومگنوم استفاده میکنم چون به وضوح خیلی بهتر از بقیه ساچمه ها رو شادو جواب میده،راست زدن اسلحه هم دقیقا بعد اچار کشی شروع شد دقیقا با اولین شلیک مشخص بود و تا اخرین شلیک قبل آچارکشی دقیق تو فواصل مختلف به هدف میخورد بعد اینکه شکاف درجرو کامد بردم چپ دوباره به همون دقت برگشت فقط میخوام برش گردونم به همون وضعیت سابق ،در مورد اسلحه هم وسواس خاصی به خرج دادم به هیچ قسمت هیچ فشاری وارد نشده و همه لحاظ با نو برابری میکنه بنابر این مطمئن هستم فنر،واشر سر پیستون و لوله سالمن.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakabk - 2015-05-07 04:55 PM

با سلام
من هم از ساچمه ایرانی واسه شادو استفاده کردم و هم پرومگنوم؛فرقی تو دقت نداشتن باهم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-05-07 05:40 PM

(2015-05-07 10:53 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-06 01:13 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و ممنون از جوابتون ،من فقط از پرومگنوم استفاده میکنم چون به وضوح خیلی بهتر از بقیه ساچمه ها رو شادو جواب میده،راست زدن اسلحه هم دقیقا بعد اچار کشی شروع شد دقیقا با اولین شلیک مشخص بود و تا اخرین شلیک قبل آچارکشی دقیق تو فواصل مختلف به هدف میخورد بعد اینکه شکاف درجرو کامد بردم چپ دوباره به همون دقت برگشت فقط میخوام برش گردونم به همون وضعیت سابق ،در مورد اسلحه هم وسواس خاصی به خرج دادم به هیچ قسمت هیچ فشاری وارد نشده و همه لحاظ با نو برابری میکنه بنابر این مطمئن هستم فنر،واشر سر پیستون و لوله سالمن.

درود.دوست من جناب genesis اخه نه مگسک ونه شکاف درجه ربطی به قنداق ندارن که بر فرض اینکه شما یه پیچ رو هم سفت تر کرده باشی چه ربطی به شکاف درجه ومگسک داره هر دوی اینها روی لول هستند.شاید مقداری مگسک از جاش تکون خورده باشه و به چپ یا راست رفته باشهKhansariha (226)در ضمن من از ساچمه سرتخت نخجیر امل یا همون جت استفاده میکنم تا 30 متر با شادو راحت گنجشک وکله پا میکنه ولی از 30 متر بالاتر همون پرومگنوم خوبه.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2015-05-07 07:56 PM

(2015-05-07 05:40 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-07 10:53 AM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود.دوست من جناب genesis اخه نه مگسک ونه شکاف درجه ربطی به قنداق ندارن که بر فرض اینکه شما یه پیچ رو هم سفت تر کرده باشی چه ربطی به شکاف درجه ومگسک داره هر دوی اینها روی لول هستند.شاید مقداری مگسک از جاش تکون خورده باشه و به چپ یا راست رفته باشهKhansariha (226)در ضمن من از ساچمه سرتخت نخجیر امل یا همون جت استفاده میکنم تا 30 متر با شادو راحت گنجشک وکله پا میکنه ولی از 30 متر بالاتر همون پرومگنوم خوبه.Khansariha (8)

ا اره عجب اشتباهی کردم! اصلا حواسم به قضیه نبود ! حق با شماست ، اشتباه از من... شکاف درجه و مگسک روی لوله هستند و از اون لحاظ مربوط به قنداق نمیشن... یعنی من با این همه احتیاط حواسم نبوده و مکسک مقداری چرخیده ؟ امشب با نخ چک می کنم راستای مگسک ، لوله و شکاف درجرو شاید واقعا مشکلی پیش اومده...