شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-03 11:38 PM

خیلی ممنون آقا حمید. راهش دقیقا همینه که گفتید. فردا اینکارو میکنم اگه مایل بودید نتیجه رو اعلام میکنم
فقط یه سوال. انتهای لوله شادو یکدست و یکنواخت تموم میشه؟ منظورم اینه که مثل تمام لولش صاف و یکدست به انتها میرسه یا آخر لوله شیار یا سوراخ یا برجستگی خاصی داره؟
بازم ممنون آقا حمید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2015-04-17 03:17 PM

ضمن عرض سلام خدمت دوستان عزیز

بنده چندین صفحه از این تایپیک رو مطالعه کردم اما کلا گیج شدم

میخوام فنر و واشر سر پیستون شادو رو تعویض کنم اگه میشه راهنمایی کنید بهترین فنر و واشری که میشه روش انداخت چیه

(مدت زیادیه با تفنگ کار میکنم میخوام کلا تفنگ رو سرویس کنم اگه کار دیگه ای هم نیازه لطفا راهنمایی کنین)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2015-04-17 05:21 PM

واشر دیانا 27 و فنر نخجیر یا دیانا 27.Khansariha (8)
گیج شدن نداره که.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2015-04-17 08:48 PM

خیلی ممنون

در رابطه با سرویس شادو چه کار هایی باید انجام بدیم؟

راستی فنر دیانا 27 نیاز به کوتاه شدن داره یا همونطور فابریک جا بزنیم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamideverBest - 2015-04-18 02:23 PM

دوستان به غیر از فنر و واشر دیانا 27 چی رو پیشنهاد میکنید اخه من شنیدم اینا خیلی کمیابن

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-04-18 02:50 PM

(2015-04-18 02:23 PM)HamideverBest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به غیر از فنر و واشر دیانا 27 چی رو پیشنهاد میکنید اخه من شنیدم اینا خیلی کمیابن

درود. دوست من اگر اینا گیرت نیومد واشر بده پکینگ تراش برات بتراشه.فنر هم یا فنر فابریک شادو یا فنرهای نخجیر هم خوب جواب میده.ولی به نظر من فنر خود شادو خیلی هم فنر خوبیه.من که 5000شات داشتم هنوز فنر فابریکش قدرت خوبی داره.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2015-04-18 02:56 PM

(2015-04-17 08:48 PM)hamidlol نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون

در رابطه با سرویس شادو چه کار هایی باید انجام بدیم؟

راستی فنر دیانا 27 نیاز به کوتاه شدن داره یا همونطور فابریک جا بزنیم؟

سلام
کار خاصی لازم نیست انجام بدی دوست من فقط تفنگ رو باز کن داخل سیلندر رو تمیز کن با تینر یا بنزین واشر اگه خرابه با واشر دیانا 27 عوض کن فنر هم که یا فنر دیانا27 بنداز که احتیاج به کوتاه شدن هم نداره یا فنر نخجیر؛فنر نخجیر رو خودم استفاده میکردم فنر بسیار خوبیه.همین.
(2015-04-18 02:23 PM)HamideverBest نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
برادر به قول دوستمون یا باید بتراشی یا واشر دیانا گیر بیار. واشر فابریک شادو زیاد جالب نیست من خودم وقتی تفنگ رو خریدم اول کار واشر رو با دیانا 27عوض کردم مکشش خیلی بهتر شد حدود 2 سال هم مرتب ازش کار کشیدم اخ نگفت.اگر واشر تو شهر خودتون گیر نمیاد به بچه های سایت بسپر که برات بگیرن بفرستن کاری که من کردم.
یاعلی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-04-19 01:32 AM

سلام دوستان.منم هرچی میگردم واشر دیانا 27 پیدا نمیکنم.چندبار هم تو قسمت اعلام نیاز گفتم اما جوابی نگرفتم.اگه کسی دسترسی داره واسم ارسال کنه یه دنیا ممنونش میشم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-04-19 03:19 AM

(2015-04-03 11:38 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون آقا حمید. راهش دقیقا همینه که گفتید. فردا اینکارو میکنم اگه مایل بودید نتیجه رو اعلام میکنم
فقط یه سوال. انتهای لوله شادو یکدست و یکنواخت تموم میشه؟ منظورم اینه که مثل تمام لولش صاف و یکدست به انتها میرسه یا آخر لوله شیار یا سوراخ یا برجستگی خاصی داره؟
بازم ممنون آقا حمید

درود.اقا امینKhansariha (8)دوست دارم بدونم موفق شدی مازول تفنگت جدا کنی ازش؟و حقیقتش نمیدونم لوله شادو توی گپ به چه شکلی هست ولی اصولا نباید یه تیکه وصاف به همون صورت لوله باشه وگرنه ثباتی نداشت.اگر اشتباه نکنم یبار تو یه تاپیک خوندم یکی از دوستان که میخاست پی سی پی بسازه از لوله شادو استفاده کرده بود و برای جدا کردن گپ از لوله پلاستیک اونو اتیش زده بود. با یه سرچ فکر کنم اون دوستمونو پیدا کنی ومیتونی ازش اطلاعات بگیری.مخلصیم.Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-19 12:25 PM

سلام حمید جان. عرض به حضورت بالاخره تونستم. البته لوله رو از کپ نمیخاستم جدا کنم. میخواستم مازل رو در بیارم. و زیر مازل صاف نبود. یه تکه 3 سانتی انتهای لول زیز مازل داشت که اصلا هم قشنگ نبود.
مازل که اصلا از جاش تکون نمیخورد. به زور با مته و دریل کندمش. بعدم اون تکه انتهایی رو با اره آهنبر جدا کردم. و بعدم کلی سوهان و سنباده تا بالاخره صاف و قشنگ شد. عکسشم به زودی میزارم
خلاصه حمیدجان خیلی دردسر داشت. پیشنهاد میکنم نکنید اینکارو. البته من شکل الانشو واقعا دوست دارم. سوالی بود در خدمتم