شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-01 12:40 AM

ساام به همه دوستان گل. عید و شروع سال نو مبارک. ایشالا یه سال خیلی خوب پیش رو داشته باشید
دوستان مدتیه دارم یه سری تغییرات ظاهری روی تفنگم انجام میدم. تا حالا همه چی خوب پیش رفته. تا رسیدم به مگسک. چجور میتونم مگسک شادو رو از سر لوله در بیارم؟ واقعا ممنون میشم بهم کمک کنید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohamadninja - 2015-04-01 05:23 PM

سلام دوست عزیز
اگه فقط قسمت مگسک رو میخواید جدا کنید ،باید اون رو خیلی محکم ب سمت چب یا راست فشار بدین .فقط حواستون باشه قسمت زیر شبرنگ ک مشکی هست رو فشار بدین چون قسمت شبرنگش خیلی ضعیفه و احتمال داره بشکنه ،
اگه هم کل ماژول رو میخواید در بیارید یه پارچه بین لول و ماژول قرار بدبد ک لوله زخمی نشه بعد یک پیچ گوشتی بزارین پشت ماژول و ضربه بزنید فقط خیلی محکمه سره لوله هزار خاره وا باید محکم فشار بدی به سمت سر لوله تا در بیاد.
موفق باشید Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-04-01 05:32 PM

با سلام.منظورتون خود مگسک هست یا اینکه کل مازول رو میخاید در بیارید؟اگر مگسک تنها باشه که اگر از مدل محافظ دارش باشه محافظ رو با دوتا پیچ گوشتی تخت از طرفین محافظ بزارید داخل شیارش واهرم کنید یه حالت فنری داره راحت در میاد. خود مگسک هم با چهار انگشت لوله را بگیرید وبا انگشت شصت روی مگسک از یک طرف فشار بیارید از جاش که یه حالت زبانه ای داره میادبیرون Khansariha (219)ولی اگر کل مازول پلاستیکی رو میخای برداری باید توسط سشوار صنعتی یا تورچ برقی ونه اتش مستقیم به اندازه ای حرارت بدی که قطعه پلاستیکی ذوب نشه وتغییر حالت نده فقط کمی نرم بشه بعد با چرخش و کشیدن به سمت بیرون مازول رو در بیارید.بازم مشکلی بود در خدمتمKhansariha (8)
لطفا بعد از اتمام کار وتیون ظاهری شادو یه عکس هم بزارید ببینیم چطور شده این شادوKhansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-03 11:13 AM

ممنون از آقا حمید و آقا محمد عزیز
من کل مازل رو میخام در بیارم منتها به تورچ یا سشوار صنعتی دسترسی ندارم. راه حل دیگه ای سراغ دارید؟ ممنون از همکاریتون

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - bastami - 2015-04-03 11:45 AM

سلام دوست گرامیKhansariha (8)
والا برای کارهای مشابه من از قرار دادن قطعه ی پلاستیکی در آب جوش استفاده میکنم که باعث نرم شدن اون قطعه میشه-اما برای تفنگ، من تا به حال اینکار رو نکردم و حواست باشه که این کار سبب زنگ زدن لوله تفنگ میشه اگه پس از کار خوب خشک نشه ((آلیاژ و زاج لوله ی شادو مثل وایروخ و دیانا مرغوب نیست و تمایل زیادی به زنگ زدن داره))
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-03 02:33 PM

ممنون جناب بسطامی
یعنی نوک لوله به همراه مازل رو فرو کنم تو آب جوش تا نرم بشه و بیرون بیاد؟ اصلا اتصال مازل به لوله به چه صورت هست؟ چسبیده یا همونجور که دوستمون گفتن هزار خار داره؟
اگه خار داره با گرم کردن بعید میدونم بشه. اصلا هیچکس تا حالا این کارو کرده؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2015-04-03 04:55 PM

[تصویر: 13364787122.jpg]
دقیقا پشت مگسک یک پیچ الن ریز وجود داره اگر الن رو باز کنید کل این قطعه از سر لوله جدا میشه
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-03 05:01 PM

جناب رویال اسلحه من این پیچ رو نداره هرچی نگاه میکنم. البته گمسکش محافظ نداره. شرمنده انقدر سوال میپرسم ولی حسابی گیر کردم!!! بازم ممنون از همه دوستان گل
اگه کسی راه دیگه ای سراغ داره واقا ممنون میشم بهم بگه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-04-03 08:33 PM

دوستان از همه عذرخواهی میکنم
آقا یک ساعت تو آب جوش که قل میزد نگهش داشتم اصلا یه میل از جاش تکون نخورد.
یعنی هیچ راهی نداره؟ پیچ آلن هم نداشت
آقا اگه کسی بتونه کمک کنه واقعا لطف کرده

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-04-03 10:44 PM

درود جناب امین. من تا حالا باز نکردم مازول شادو رو ولی با نگاه دقیق از داخل (با فلاش موبایل) وبیرون متوجه میشید که خبری از پیچ الن یا پیچ دیگری نیست. فقط اگر دقت کنید وسطهای مازول دورتا دورش یکم برامده شده که این حکایت از این داره که یه برامدگی دور سر لوله هست که داخل فرو رفتگی داخل مازول چفت میشه وچون پلاستیک مازول جنس خشک ومحکمی داره جدا کردنش سخته که یا باید خیلی گرم بشه (بیش از 100درجه که دمای اب جوش هست) یا از خشونت استفاده بشه که دراون صورت دیگه مازول بدرد نمیخوره و امکان اسیب زدن به لوله وکب سلاح هست.اگر مازول رو نمیخای دیگه و نمیخای تفنگت رو به شکل فابریکش باز در بیاری بهتره با یه تیغه اره به ارامی اونو در امتداد لوله ببری تا نزدیکای لوله وبعد با اهرم کردن خط بریده شده مازول باز میشه و در میادKhansariha (256)