شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - saheb - 2015-02-16 09:24 PM

دیگه به مشکلات مالی خوردیم ایده ها و پروژه هارو میدم دست دوستان انجام بدن!!!!!
یه نفر پیستون ورتکس رو روی شادو با واشر دیانا سوار کنه نتیجه رو اعلام کنه لطفا!!!! من پول ندارم وگرنه پارسال امتحان میکردم...
فکر میکنم جالب بشه. شادو هزار نیتروپیستون که پیستونش مثل شادو ‍آی‌جی‌تی نیست و حجم هوای داخلش قابل تنظیم هست! از نظر تئوری شدنی هست
دیانا نمیشه هااااا....... یبار ورتکس نخرید که روی دیانا سوار کنید !!! نمیشه. بعد میگن صاحب گفت میشهKhansariha (290)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-02-16 11:43 PM

سلام دوستان.
اگه مازل رو کلا جدا کنیم مشکلی پیش میاد؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-02-17 01:01 AM

(2015-02-16 11:43 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
اگه مازل رو کلا جدا کنیم مشکلی پیش میاد؟

درود.نه عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد.ولی جدا کردنش به صورتی که صدمه به خود مازول نزنی یه مقدار مشکله. چون زبونه داره وجفت میشه داخل لوله وباید با تورچ برقی گرمش کنی تا در بیاد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-02-17 11:22 AM

با سلام خدمت همه دوستان
ببخشید که زیاد سوال میپرسم
الان حدود 170-180 تا ساچمه زدم با شادو.از فاصله حدود 13 متری نشسته و با تکیه گاه و با ساچمه پرو مگنوم گامو.بدون دوربین و کالیبر 4.5.یخورده پرت و پلا میزنه.مثلا 5 تا ساچمه رو با فلصله 1 سانتی از هم میزنه و 3 تا رو میزنه 7 سانت اونورتر.نمیدونم مشکل از ساچمه هاست یا بخاطر نو بودن تفنگه.بعضی از دوستان میگن ساچمه jsb اما خوب با 4تا بسته از اونا میشه یه شادو دیگه خرید و خیلی گرونه..
اساتید لطفا راهنمایی کنن.با تشکر
(2015-02-17 11:22 AM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
تا الان حدود 170-180 تا ساچمه زدم با شادو.از فاصله حدود 13 متری نشسته و با تکیه گاه و با ساچمه پرو مگنوم گامو.بدون دوربین و کالیبر 4.5.یخورده پرت و پلا میزنه.مثلا 5 تا ساچمه رو با فلصله 1 سانتی از هم میزنه و 3 تا رو میزنه 7 سانت اونورتر.نمیدونم مشکل از ساچمه هاست یا بخاطر نو بودن تفنگه.بعضی از دوستان میگن ساچمه jsb اما خوب با 4تا بسته از اونا میشه یه شادو دیگه خرید و خیلی گرونه..

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - key - 2015-02-17 12:03 PM

شك نكن درد از ساچمه است . درسته كه اسلحه نو هستش ولي وقتي چند تا شليك دقيقه و چند تا پرت شك نكن مشكل ساچمه است. پرومگنوم يكم حالي به حاليه . ساچمه آذرخش و الماس استاندارد و الماس مچ رو امتحان كن احتمالا نتيجه بهتر ميشه. قيمتشون هم خوبه آذرخش 200 تايي حدود 4 تومان الماس هم 250 تايي حدود9 تومان و 500 تايي حدود 18000 تومان

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-02-26 08:38 PM

سلام دوستان.من امروز شادو رو باز کردم که وضعیت واشر سر پیستون رو ببینم.مشکلی نداره اما میخوام عوضش کنم.چون جنسش واقعا خشکه.چجوری باید درش بیارم؟؟ چون خیلی محکم به پیستون چسبیدت

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-02-27 12:22 AM

(2015-02-17 11:22 AM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان
الان حدود 170-180 تا ساچمه زدم با شادو.از فاصله حدود 13 متری نشسته و با تکیه گاه و با ساچمه پرو مگنوم گامو.بدون دوربین و کالیبر 4.5.یخورده پرت و پلا میزنه.مثلا 5 تا ساچمه رو با فلصله 1 سانتی از هم میزنه و 3 تا رو میزنه 7 سانت اونورتر.نمیدونم مشکل از ساچمه هاست یا بخاطر نو بودن تفنگه.بعضی از دوستان میگن ساچمه jsb اما خوب با 4تا بسته از اونا میشه یه شادو دیگه خرید و خیلی گرونه..
با سلام خدمت همه دوستان
تا الان حدود 170-180 تا ساچمه زدم با شادو.از فاصله حدود 13 متری نشسته و با تکیه گاه و با ساچمه پرو مگنوم گامو.بدون دوربین و کالیبر 4.5.یخورده پرت و پلا میزنه.مثلا 5 تا ساچمه رو با فلصله 1 سانتی از هم میزنه و 3 تا رو میزنه 7 سانت اونورتر.نمیدونم مشکل از ساچمه هاست یا بخاطر نو بودن تفنگه.بعضی از دوستان میگن ساچمه jsb اما خوب با 4تا بسته از اونا میشه یه شادو دیگه خرید و خیلی گرونه..

دوست عزیز قبلا هم این مشکل بررسی شده. طبق گفته اکثر اساتید من جمله آقا مسیح هفتاد درصد یه شلیک دقیق به ساچمه مربوط میشه. من برای شادو خودم انواع ساچمه امتحان کردم و در آخر دلو به درسا زدم یه جعبه باراکورا خریدم. واقعا معجزه کرد. دقتش فوق العده شد. از 50 متری تخم مرغ رو زد!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-02-27 12:42 AM

(2015-02-26 08:38 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من امروز شادو رو باز کردم که وضعیت واشر سر پیستون رو ببینم.مشکلی نداره اما میخوام عوضش کنم.چون جنسش واقعا خشکه.چجوری باید درش بیارم؟؟ چون خیلی محکم به پیستون چسبیدت

درود.با یه پیچ گوشتی دو پخ بین درز واشر وپیستون اول پیچ گوشتی رو فشار بیار که درز باز بشه بعد اهرم کن که واشر در بیاد. البته از یه پیچ گوشتی نازک باید استفاده کنی.Khansariha (48)
دوستان من میخام شادو رو تیون قدرت کنم. کسی میدونه چه فنری میشه روش انداخت که از فنر خودش قوی تر باشه.خودم یه فنر دیانا34 داشتم که دو حلقه کوتاه شده بود انداختم روش.اتفاقا قدرتش خیلی خوب شدو دقتشم قابل قبول ولی چون قطر فنر از فنر خودش یکم بیشتر بود موقع مسلح کردن یکم گیر داشت وصدا میداد.هر کس تجربه ای داره لطفا کمک کنهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2015-02-27 10:32 AM

سلام حمیدجان. پیشنهاد اول اینه که این کارو نکنید. چون قطعات و بدنه شادو برای قدرت بیش از 16-17ژول طراحی نشده و اگه قدرتو زیاد کنید ممکنه به قسمتهای دیگه مثل واشر یا پیستون آسیب بزنه. من شادوی خودمو واشرشو با دیانا27 عوض کردم و دقتش یه مراتب بهتر شد. ولی اگه اصرار به افزایش قدرت دارید دو یا سه حلقه از فنر دیانا 35 کم کنید و استفاده کنید
البته ممنون میشم اگه نتیجه کار رو تو همین تاپیک اعلام کنید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2015-02-27 03:02 PM

سپاس امین جان.فرمایش شما کاملا صحیح در مورد ضعیف بودن شادو جهت تیون قدرت ولی من اینکارو تفننی میخام انجام بدم و فقط میخام نتیجه رو ببینم چی میشه.و درمورد فنر هم فکر میکنم فنر 34 و35 اندازشون یکی باشه که عرض کردم فنر 34 دولا کوتاه شده انداختم یکم قطرش زیاد بود!
جسارتا امین جان این واشر 27 که فرمودید از کدوم مغازه تهیه کردید چون من خودم دیانا 27sدارم قطر واشرش بزرگتراز واشر شادو هست واصلا به هم نمیخوره.شاید 27 جدیدباشه!Khansariha (226)