شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehti - 2015-02-14 07:20 AM

سلام دوست عزیز
من نمیخوام بگم شادو 1000 تفنگ بدیه نه بر عکس نسبت به قیمتش عالیه اما هر چی پول بدی اش میخوری از قدیم گفتن دیگه....
برو دوست گرامی تمام تاپیک های دوستان در مورد این تفنگ و بخون چرا که تجربیاتشونو گفتن. گپ های لاستیکی بعضی هاش خوب جواب داده بعضیش بعد ی مدت لق میزنه که باعث عدم دقت در تتقگ میشه و مورد بعد اینه که بعضی هاشون دقت قابل قبولی دارند و بعضی هاشون یکم کمتر اینو از صحبتهای دوستان میشه فهمید.چون گفتید تا ی ملیون مشکل ندارید هزینه کنید دلم نیومد باز راهنماییتون نکنم به نظر من ی 35 بگیر 4.5 چون زیر 20 ژول هست ی عمر حالشو ببر مطمین باش تفنگی هم که خریدی ی عمر برات میمونه.حالا صلاح خودتون دوست عزیز.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2015-02-14 07:24 AM

ببخشید خودم هم گیج شدم.Khansariha (399)
تفنگ رو بگیر دستت(حالت لوله بسته و غیر مسلحKhansariha (214)) بعد دهانت رو بگیر جلوی لوله(محل خروج ساچمه) و هوای داخل رو بمک. بعد در همون حال زبونت رو بچسبون رو لوله ببین اگه زبونت رو کشید(زبونت چسبید) واشر سر پستون سالمه ولی اگه نه (سریع زبونت رو ول کرد) ینی هوا نشتی داره و واشر مشکل داره. اگر هم دیدی خیلی خیلی کم نشت داره عادیه و مشکلی نیست.
دوست عزیز این رو برای تست واشر سر پستون انجام میدن( روی دقت تفنگ اثر مستقیم داره)تا یه وقت مشکلی نداشته باشه یا تفنگ دست دوم و آسیب دیده نباشه! اما اینجوریام نیست زیاد سخت نگیر,نیازی به تست همه جانبه و چک آپ نیست.Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mehti - 2015-02-14 07:29 AM

برا تست اسلحه هم بعید میدونم فنر شکسته باشه یا واشر سه گل یا واشر پیستونش خراب باشه که بخواید راه امتحانشو یاد بگیرید اما نگاه کنید تفنگ ضربه نخورده باشه و لولش هم راست باشه گپش لقی نداشته باشه وقتی اسلحه رو میخواید مسلح کنید و ببندید معلوم میشه.از ادم مطمین و فروشگاه معتبر خرید کنید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2015-02-14 07:40 AM

(2015-02-14 07:20 AM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
من نمیخوام بگم شادو 1000 تفنگ بدیه نه بر عکس نسبت به قیمتش عالیه اما هر چی پول بدی اش میخوری از قدیم گفتن دیگه....
برو دوست گرامی تمام تاپیک های دوستان در مورد این تفنگ و بخون چرا که تجربیاتشونو گفتن. گپ های لاستیکی بعضی هاش خوب جواب داده بعضیش بعد ی مدت لق میزنه که باعث عدم دقت در تتقگ میشه و مورد بعد اینه که بعضی هاشون دقت قابل قبولی دارند و بعضی هاشون یکم کمتر اینو از صحبتهای دوستان میشه فهمید.چون گفتید تا ی ملیون مشکل ندارید هزینه کنید دلم نیومد باز راهنماییتون نکنم به نظر من ی 35 بگیر 4.5 چون زیر 20 ژول هست ی عمر حالشو ببر مطمین باش تفنگی هم که خریدی ی عمر برات میمونه.حالا صلاح خودتون دوست عزیز.

دوست منKhansariha (8) از نظرات دوستان همه جوره میشه تفسیر کرد. والا من که یک سالی میشه شادو دارم ولی هیچ مشکلی نداره. نه لوله لق میزنه و... البته فعلا.
اما خب دوام تفنگ یا هر چیز دیگه علاوه بر جنس به چطور استفاده کردنش بستگی داره. بعضی ها زیاد با تفنگشون کار میکنن و تفنگشون رو در شرایط سختی استفاده و نگهداری میکنن(ضربه میبنه,دایم در معرض رطوبته و...) که خب جنس با کیفیت متوسطی مثل گامو زودتر از جنسی مثل وایروخ یا دیانا از بین میره. ولی این به معنی بد بودن گامو نیست. دوست عزیزمون هم فرمودن استفاده ی چندان از تفنگشون ندارن پس هزینه ی بشتر توجیهی نداره.(والا من تو مه و بارون هم با تفنگم شکار رفتم و وقتی برگشتم خشک و چربش کردم و... و مشکل خاصی پیدا نکرده)

من به این دلیل بحث رو طولانی نمیکردم که دوستمون بیشتر از این سردرگم نشن.در آخر هم میتونم بگم شادو نسبت به قیمتش خیلی خوبه و بهتر از همه ی هم قیمت هاش هست. حالا اگر این دوست گرامی میتونن تا 1 میلیون هزینه کنن و واقعا میخوان از تفنگ کار سخت بکشن بهتر اینه که به قول شما دیانا 35 بخرن.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-02-14 09:54 AM

سلام دوستان.
من دیشب از سر کار اومدم و سریع رفتم سراغ شادو.یه قوطی اسپری خالی رو گذاشتم توی 11 متری و شروع کردم به تیر اندازی.سیبل نزاشتم چون هوا کاملا تاریک بود و اصلا چشمام نمیدید.جاتون خالی این شادو 4.5 زد نابودش کرد.از یه طرف سوراخ میکرد و از یه طرف دیگه پاره میشد.فروشنده مثلا تنظیمش کرده بود و روزنه دید رو کاملا به چپ برده بود.اما من قبل تیراندازی اوردمش وسط.اما جالب بود که همه ساچمه ها به هدف میخورد.خیلی خیلی حال کردم.در اولین فرصت عکس قوطی رو واستون میزارم
(2015-02-13 10:48 PM)ahmadn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی.الان قیمتش چنده تقریبا؟؟موقع خرید به چیز خاصی هم باید توجه کنم ؟چون تجربه خرید تفنگ ندارم

سلام.من 2 روز پیش اصفهان 380 گرفتم 4.5...5.5 هم میگفت 360

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ahmadn - 2015-02-14 10:13 AM

سلام.شادو رو قیمت گرفتم.بیرجند .430 .یادم رفت کالیبرو بپرسم.cfx هم پرسیدم نداشت.چون کلیپ ازش دیده بودم و ب نظرم عالی بود. گفت تفاوت زیادی با شادو نداره تو قدرت و دقت و اگه چیزی خراب بشه لوازمش کم پیدا میشه.دوربین هم گفت 150 کمتر واسه شادو نیست.cfx رو بیخیال شم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ahmadn - 2015-02-15 07:53 AM

سلام دوباره.توی یک سایت خوندم شادوهای جدید از 2 سال پیش 7 ژول قدرت داره.و وقتی هم از فروشنده درباره قدرت و قیمت دیانا 35 پرسیدم و گفتم دیانا یه ذره قدرتش بیشتره؟با جدیت گفت نخیر.دو ذره بیشتره!! این قضیه 7 ژول و دو ذره چیهKhansariha (337)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mrprivate - 2015-02-16 01:03 PM

سلام دوستان
بنظرتون بعد از شلیک 250 تا ساچمه فنر شادو آروم میگیره؟ واسه بستن دوربین میگم.و اینکه چه مدت باید بگذره که تفنگ رو باز کنم و سرویسش کنم؟
با تشکر از همه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - cornet - 2015-02-16 01:44 PM

سلام دوستان عزیز شادو سوارKhansariha (8)
برای تست دقت یه سلاح نو، این نکته رو مد نظر داشته باشیم که اولآ از ساچمه متناسب با قدرت اسلحه استفاده کنیم(برا شادو ،نری سامیانگ بگیری ... یا از ساچمه ایرانی مثل بیژن و شهاب ومهرداد و شهناز و... :kKhansariha (180)خخخ استفاده کنی بعدش بگی اسلحه کم دقته!! شادو در صورت استفاده از ساچمه خوب ،بدون دوربین تا 25-30متر عالیه
اینم گروپ یکی از دوستان از شادو- 20متر- بدون دوربین-ساچمه bull سرتیز وزن نشده!!- و 5شات- نشسته با ساپورت... که یک ساچمه بخاطر لرزش دست پایین تر اصابت کرده!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته ایشون میگفتن این ساچمه ها ،تولید یکسال ونیم پیش بوده و درحال حاضر کیفیتش از بقیه ساچمه های وطنی بدتر شده...Khansariha (290)

در نهایت: اگه برای شادو از ساچمه خارجی 14یا 15 گرینی مثلآ jsb استفاده کنی... از تیراندازی لذت میبریKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - cornet - 2015-02-16 05:46 PM

(2015-02-16 01:03 PM)mrprivate نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
بنظرتون بعد از شلیک 250 تا ساچمه فنر شادو آروم میگیره؟ واسه بستن دوربین میگم.و اینکه چه مدت باید بگذره که تفنگ رو باز کنم و سرویسش کنم؟
با تشکر از همه

mrprivate عزیزKhansariha (8) تو اولین فرصت ،پیچ ترمز دوربین رو که از جنس خشکه هست با یه پیچ فولادی(هم شماره) عوض کن، چون عقب نشینی دوربین ،موقع لگداسلحه باعث بریده شدن پیچ خشکه میشه ،که بعدش مجبور میشی با مته
رزوه های پیچ رو خارج کنیKhansariha (290) ( هر چی دوربینت سنگینتر باشه،زودتر پیچ ترمز دوربین بریده میشه.

در نهایت: 400تا شلیک بدون دوربین- تعویض پیچ ترمز دوربین با یه پیچ فولادی- نصب دوربین- سرویس هم تا نقص فنی ضرورتی نداره داداشیKhansariha (8)