شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohsennazari - 2015-01-02 09:42 PM

شرمنده دیر شد جواب بدم ناگفته نماند البته برا کالیبر 4 نیم جواب گرفتم
اقا باورتون نمیشه هر ساچمه فکر کنید من تست کردم از گروونترین تا ..
آقا خنده داره ساچمه شهاب نوک تیز ولی خیلی دربداغونه اول باید تهه ساچمه رو با یه سر تیزی چیزی قشنگ گرد در بیارید بعد بشوییدش بعد از خشک شدن یه روغن نازیم بهش بزنید دیگه طلا ولی به زحمتش می ارزه
البته ساچمهrocket هم عالیه ولی قیمتش تقریبا بالاست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - saheb - 2015-01-02 10:50 PM

(2015-01-02 09:17 PM)shahmahi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستای عزیز
من تازه اینجا عضو شدم یه سوال داشتم در مورد شادو 1000
تفنگی که من دارم قسمت مگسکش و پایش یه مقدار انحراف داره میخواستم بپرسم میشه با حرارت دادن پایه رو شلش کنم و جاش رو تغییر بدم یا میشکنه؟
خیلی رو اعصابمه با تنظیم نشانگر عقبی یکم میزون میشه ولی بازم صاف نیست.
یا اگه راح حل دیگه ای داره ممنون میشم بگین
ببخشید اگه سوالم حرفه ای نبود Khansariha (8)

سلام
سشوار نمیخواد/ یه پارچه بندازید روش بعد با یه ابزار مثل آچار فرانسه درستش کنید
توجه کنید که وقتی روبروی لوله هستید ، مگسک (فقط) خلاف جهت عقربه های ساعت میچرخه
فکر کنم مگسکتون یه مقدار به راست انحراف داره که نمیتونید مگسک رو به سمت چپ بپیچونید باید کاملا یک دور به سمت راست بچرخونید رو در موقعیت درست قرار بدید.... تفنگ من و یکی از دوستانم هم راست میزد..جالب اینجاست که مگسک اکثر شادو هایی که من دیدم ، صاف نبودن و بعد از تنظیم هم یا به سمت چپ متمایل بودن یا راست!!!!!
ولی درستش همونه که به سمت چپ متمایل باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shahmahi - 2015-01-02 11:18 PM

بله صاحب عزیز دقیقا یک مقدار به سمت راست انحراف داره من سعی کردم به سمت چپ بپیچونم ولی خیلی سفت بود ترسیم بیشتر فشار بیارم بشکنه.
میرم اون روشی که شما گفتین رو امتحان کنم ببینم چی میشه.
مرسی از اینکه جواب دادین

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohsennazari - 2015-01-03 04:48 PM

امروز شادوومو فروختم چه عذابوجدانی گرفتم یکی گفت بهم ولی باور نکردم هی....
چقدر خوش دست و سبک و....Khansariha (290)[php]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - lisar - 2015-01-08 04:39 PM

سلام دوستان واس شکار خرگوش و کبوتر تا فاصله سی چهل متر شادو کدوم کالیبرش خوبه پیشاپیش ممنونKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - emino - 2015-01-08 07:29 PM

(2015-01-08 04:39 PM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان واس شکار خرگوش و کبوتر تا فاصله سی چهل متر شادو کدوم کالیبرش خوبه پیشاپیش ممنونKhansariha (8)

اصن بهش فکر نکن چون حیوون زجر میکشه و زخمی میشه بهتره شما یه رنجر ٨٠ ورتکس یا اپاچی ٩٠٠ کمبوست هست... ولی به طور کلی شادو ۴/۵ بهتره افتش کمتره چون قدرتش ١٧ ژول هست و بعد از ۵٠٠ تا شلیک بازم افت میکنه و شایدم گپش لق بزنه و دقت از بین بره...
Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - samadfeyzi - 2015-01-12 05:01 PM

با عرض سلام و احترام خدمت همه ی اساتید و دوستان بزرگوار
بنده یه گامو شادو 1000 کالیبر 5.5 دارم که خواستم واشر سرپیستونش رو عوض کنم
چند روز پیش برای خرید واشر به فردوسی رفته بودم که متاسفانه نتونستم واشر اصلی دیانا27 پیدا کنم
فقط دو مغازه واشر 27 داشتن که اونم از اون آبی های تیره بود روش نوشته بود دیانا 21( که به قول دوستان رنگ تیره اصلی نیست)
منم به ناچار مجبور شدم همون رو بخرم اما هنوز روی تفنگم ننداختمش چون توی همین تاپیک خوندم که اصلی هاش فقط خوب جواب میده
حالا میخواستم ببینم از دوستان عزیز کسی میدونه از کجا باید واشر اصلی دیانا 27 رو تهیه کرد؟؟؟
چون متاسفانه شهرستان هستم و اینجا هم هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم:-/
اگه کسی داره یا میتونه برام گیر بیاره بسیار سپاس گذارش میشم:-)
[align=justify] با عرض سلام و احترام خدمت همه ی اساتید و دوستان بزرگوار
بنده یه گامو شادو 1000 کالیبر 5.5 دارم که خواستم واشر سرپیستونش رو عوض کنم
چند روز پیش برای خرید واشر به فردوسی رفته بودم که متاسفانه نت
ونستم واشر اصلی دیانا27 پیدا کنم
فقط دو مغازه واشر 27 داشتن که اونم از اون آبی های تیره بود روش نوشته بود دیانا 21( که به قول دوستان رنگ تیره اصلی نیست)
منم به ناچار مجبور شدم همون رو بخرم اما هنوز روی تفنگم ننداختمش چون توی همین تاپیک خوندم که اصلی هاش فقط خوب جواب میده
حالا میخواستم ببینم از دوستان عزیز کسی میدونه از کجا باید واشر اصلی دیانا 27 رو تهیه کرد؟؟؟
چون متاسفانه شهرستان هستم و اینجا هم هرچقدر گشتم نتونستم پیدا کنم:-/
اگه کسی داره یا میتونه برام گیر بیاره بسیار سپاس گذارش میشم:-)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sinatgh - 2015-01-12 07:26 PM

با سلام خدمت دوستان و اساتید میخواستم نظر شما رو در باره انواع جدید شادو که تو سایت های اینترنتی مثل کمپو برای فروش گذاشته شده بدونم . از لحاض اجزای داخلی فک کنم مثل شادو باشه درسته ؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - rezakabk - 2015-01-31 02:40 PM

سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال فنی داشتم،بعد از مسلح کردن شادو1000 اگه بخوایم بدون اینکه شلیک کنیم اسلحه رو از حالت شارژ خارج کنیم باید چیکار کنیم؟به عبارت دیگه اگه اسلحه رو مسلح کردیم و منصرف شدیم که شلیک کنیم راهی هست که اونو از حالت مسلح خارج کنیم؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2015-01-31 03:18 PM

(2015-01-31 02:40 PM)rezakabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال فنی داشتم،بعد از مسلح کردن شادو1000 اگه بخوایم بدون اینکه شلیک کنیم اسلحه رو از حالت شارژ خارج کنیم باید چیکار کنیم؟به عبارت دیگه اگه اسلحه رو مسلح کردیم و منصرف شدیم که شلیک کنیم راهی هست که اونو از حالت مسلح خارج کنیم؟
سلام
نه راهی نیست وقتی لوله رو میشکنی یه ضامن داره که ماشه رو قفل میکنه اگر میخوای که این ضامن رو از مدار خارج کنی که دیگه کار نکنه باید اون میله ای که به ماشه واهرم مسلح کننده وصل هست رو برداری.
یاعلی