شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirsaeed - 2014-12-16 01:03 AM

با تفنگ بادی شادو1000 میشه کبک شکار کرد؟اگه میشه تا چه فاصله ای

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-12-16 02:12 AM

سلام
داداش میشه کبک زد اما از فاصله نزدیک و به شرط اینکه تیر به اندام حیاطی مثل سر گردن قلب و شش و..... اینا بخوره.در غیر اینصورت حیوون زخمی میشه و فرار میکنه و زجرکش میشه.کلا کبک پرنده قوی و سخت جونی هست و بهتر با بادی شکار نشه مگر با تفنگ های پرقدرت و PCP.که همونم بهتره انجام نشه.شادوکه ۱۷ژول بیشتر نیست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2014-12-16 03:43 AM

درود.البته این اندام حیاتی شرط مهمی هست چه بسا که یکی از دوستان بنده مرغ داری دارن یک روز با من تماس گرفت گفت اومدی طرفم یه تفنگ بادیتم بیار.منم با شادو با ساچمه جت نخجیر سر تخت رفتیم خدمت ایشون بی خبر از اینکه قصد شکار گربه دارند ایشون.وقتی متوجه شدم هر چی التماسش کردم که نزن فایده نداشت.دوتا گربه رو هد شات کرد که یکیش مجال قدم برداشتنم نکرد در جا رفت دومی هم دو سه قدم تلو تلو رفت بعد رفتKhansariha (290)یه گربه دیگه زد به کمرش از ناحیه محور عقب فلج شد وبا محور جلو به زحمت فرار کرد که اینم مرگش حتمی هست البته با زجرKhansariha (367)که من با دیدن سومی دیگه خونم به جوش اومد وتفنگو با قهر از دستش گرفتم.البته هر سه تا رو از فاصله تقریبا 15متری زد.که من واقعا تعجب کردم از این تفنگ با این ساچمه سر تخت که اینقدر کشنده باشه.ولی از گربه که بگذریم انسانیش اینه که اگر تا 80/90درصد مطمعن نیستیم که شکارمون رو همون لحظه شلیک زمین گیر کنیم یا شلیکمون باعث زخمی شدن وفرارو در نتیجه زجر کش شدن جانور بشه هرگز شلیک نکنیم.سپاسKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-12-16 02:03 PM

درود این کار ای جنایت نا بخشودنی بوده شما هم گناه کاریدKhansariha (367)Khansariha (367)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - lisar - 2014-12-18 09:54 PM

سلام دوستان به نظر شما برای فواصل نهایتا 80 متر نهایتش روباه هم از لحاظ قدرت هم از لحاظ ذقت شادو هزار خوبه یا رنجر 125 نیترو پیستون اگه رنجر خوب باشه با توجه به قدرت بالاش هنگام کج کردن لوله اش کج نمیشه خواهش میکنم زKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)ود بگین

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - bastami - 2014-12-18 10:07 PM

سلام دوست عزیز،Khansariha (8)با اجازه اساتید و پیشکسوتان
والا تا جایی که من اطلاع دارم روی شادو هزار در شرایط معمول حدودا تا 30 متر یا کمی بیشتر میشه حساب کرد و رنجر 125 هم اگه دقتش اجازه بده حدودا تا 50 متر میشه یه کارایی باهاش کرد،البته غیر ممکن نیست و هستند عزیزانی که مدعی هستند توی این فواصل با تفنگ هایی توی این رده که شما فرمودید ،شکار داشتند(من که ندیدم).ولی اگه میخوایی توی محدوده 80 متر با اطمینان خاطر تیر اندازی(شکار)کنی،به نظر من بهتره بری توی کلاس پی سی پی ها
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - torbo - 2014-12-18 10:09 PM

اقا شادو نخررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر
من دارم اوایل زیاد تیر نمیزدم توپ بود که 100 تا تیر نزده فنرش شکست (البته داداش این اشکال از تفنگ نیستا گوش کن)
چن ماهه فنر اصل انداختم بعد 100 تیر قدرتش نصف شد بعدا فهمیدم باید اینطوری باشه اصن بعد چن تیر به اصطلاح دوستان رام میشه Khansariha (290)
من راضی نیسم نخررررررررررررررررررررررررررررررررر نخررررررررررررررررررررررررر نخرررررررررررررررررررررررر
Khansariha (367)
به نظر من هر چی پول بدی بهترشو بگیری بهتره من جات باشم صبر میکنم چند صد تومنی گیرم بیاد وووKhansariha (76)
منم یکی از اونایی هسم که میگفتم زدم
اره زدم ولی اینطوری که معلومه رام نشده بوده Khansariha (367)
ای کاش نمیخریدمش 350 میگرفتمKhansariha (366)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-12-18 10:20 PM

با اجازه دوستان:
اولا بهتر بود این پست رو در تاپیک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگذاشتید.
اما درباره سوالتون:
جناب شما مگه بتونید با سوماترای 100 ژولی روباه رو تو 80 متری!!!! بزنید.
برای هدف مورد نظر شما رنجر بهتره.... با تعویض یه واشر دقتش خوب میشه. قدرتشم زیاده.
میتونی تا 50 60 متری روباه بزنی(به شرط هد شات)
شادو یک اسلحه باقدرت متوسط و کیفیت نسبتا پایینه.رنجر هم کیفیتش زیاد خوب نیست اما از گامو بهتره. اگه برای شکار در فواصل 30 متر تا اندازه کبوتر میخواهید شادو با توجه به وزن کمتر و ارزان قیمت بودن گزینه بهتری میتونه باشه.
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - lisar - 2014-12-18 11:30 PM

فدات شم دستت درد نکنه داداKhansariha (8) پس با این وضع باید به رنجر فکر کنم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-12-18 11:35 PM

شمه تو اون تاپیک پرسشتون رو مطرح کنید تا کامل راهنماییتون کنم.
Khansariha (8)