شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - just - 2014-12-06 01:38 PM

ما به اونا میگیم تیکا teeka
بزرگ ترین پرنده ای که تا به حال با تفنگ بادی فنر پیستون 4.5 زدین چی بود؟ با چه تفنگی زدین؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-12-06 01:57 PM

کاربر گرامی ، Just !
پست قبلی شما همراه با محتوای عکس پرندگان شکار شده مغایر با قوانین جاری انجمن می باشد. خواهشمند است نسبت به مطالعه دقیق تر قوانین و نیز رعایت آنها دقت بیشتری داشته باشید. خواهشمند است پست مذکور را حذف نمایید! در ضمن موارد مرتبط به شکار را در تاپیک های خود پیگیری کنید! این تاپیک مختص معرفی مدل شادو 1000 گامو و موارد مرتبط با آن است.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - torbo - 2014-12-07 04:11 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
از درد بی کاری کار دیگه ای به نظرم نرسیدKhansariha (226)
این 1000 هستش
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اینم قطر چوبه البته دوریش رو حساب نکنید
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
اول با ساچمه ای امتحان میکنم ایرانی ساچمه خوبیه که چندین بار مارک های متفاوت ولی دقیقا مثل همین دیدمKhansariha (367)
[/img]
[/img]
ساچمه خیلی خوبیه قیمتشم 2500 هسش که خیلی قیمت خوبیم داره

زدم به این چوب بنده خداKhansariha (226)
[/img]
[/img]
اینم تیرس که خورده به چوب خوشحال شده داره شکلک در میاره Khansariha (8)
[/img]
[/img]
ولی وقتی از چوب رد شد یه حلبیم گذاشته بودم پشتش که یه نمه قلقلکش داده بود
[/img]
[تصویر: bxiv0xd6t8hl3lchb72c.jpg]
اینم ساچمه گامو 14000 پولشه البته 250 تایی ولی یه نمه پولش جیبو قلقلک میدهKhansariha (367)
خیلی خوبه یعنی خیلی خوبه استحکام خوبیم دارهKhansariha (226) شرمنده من فقط این نوع ساچمه رو خریدم ساچمه های دیگه رو نمیدونم
[تصویر: lfvdd6p71qeaixgu964s.jpg]
[تصویر: ccy7w5j113sqm5pa54ql.jpg]
اما محل برخورد
[تصویر: kodbcuiraiyiabnbumq1.jpg]
[تصویر: inki15siqrxkdwtv3k0o.jpg]
و تاثیر اخر ان بر روی قوطی
[تصویر: k2vxlr6en27t22hdp9rr.jpg]
و شکل نهایی آن
[تصویر: m3mwbsnh122zv3qv7bbt.jpg]
[تصویر: rgbqauagx3ni9bgw44qc.jpg]
ببخشد اینم نگفتم
من با این 20 متر فاصله داشتم Khansariha (226)
ولی نمیدونم چرا بعضیا میگن با این تفگ زدیم به کبوتر از فاصله ی 30 متری ساچمه توش موندهKhansariha (367)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-12-07 05:00 PM

سلام
توربو جان دستت درد نکنه اما این پست جاش اینجا نیست میتونستی این پستت رو تو تاپیک ازمایش قدرت برروی اجسام بزاری یعنی اینجا:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - torbo - 2014-12-07 05:42 PM

سلام داداش
ببخشید آخه من تازه فهمیدم همچین چیزیم هست اینم پای تازه واردی
دستت درد نکنهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-12-13 06:11 PM

سلام دوستان
میخوام فنر و واشر شادو 1000 رو عوض کنم . واشر که مال دیانا 27 رو میندازم . فنر رو میخواستم بدونم مال خودشو بخرم یا یه مدل دیگه براش بگیرم ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-12-13 06:23 PM

(2014-12-13 06:11 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخوام فنر و واشر شادو 1000 رو عوض کنم . واشر که مال دیانا 27 رو میندازم . فنر رو میخواستم بدونم مال خودشو بخرم یا یه مدل دیگه براش بگیرم ؟
سلام
فنر خودشو میتونی بخری خوبه از فنرای نخجیر هم میتونی استفاده کنی. من خودم از همین فنر نخجیر استفاده میکنم راضی هم هستم فنر خوبی هست.از فنر دیانا 27 هم میتونی استفاده کنی که این دیگه عالیه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-12-14 11:06 PM

درود . میل فنر شادوی من از انتها شکسته از تفنگ استفاده کردم مشکلی نداشت . یک قطعه پلاستک خشکه . گیر میاد عوضش کنم قیمت چنده تعقیری هم توی تیر اندازی داره؟Khansariha (214)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2014-12-15 01:54 AM

با سلام.درسته الان مشکلی نداره ولی در ابتدا باعث تاب برداشتن فنرت میشه بعد هم فنر میشکنه.گیر اومدن که بله گیر میاد و با تفلونم میتونه تراشکار برات بتراشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-12-15 05:59 PM

(2014-12-14 11:06 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود . میل فنر شادوی من از انتها شکسته از تفنگ استفاده کردم مشکلی نداشت . یک قطعه پلاستک خشکه . گیر میاد عوضش کنم قیمت چنده تعقیری هم توی تیر اندازی داره؟Khansariha (214)

بهتره که از میل فنر های فلزی استفاده کنید که دیگه خراب نشن.
میتونید بدید براتون بسازند و یا از مدل های دیگری استفاده کنید!
مثلا من یه تفنگ بادی چینی دارم که میل فنر یا هادی فنرش فلزیه.
موفق باشید.