شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-11-18 07:41 PM

(2014-11-18 02:50 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . برای دقت بهتر شادوو کاری میشه کرد . ی شادوو داشتم دقت خوبی نداشت ولی قدرتش خیلی خوب بود . بهترین ساچمه برای کالیبر4.5 چی هست.

سلام
داداش کار خاصی نمیشه انجام داد شادو دیگه شما میتونی واشر و فنر رو با دیانا 27عوض کنی بهتر میشه.ساچمه هم که بستگی به جیبت داره از جی اس بی بگیر بیا تا پایین ولی بیشتر برا شادو همون پرومگنوم رو استفاده میکنن از ساچمه های داخلی هم اذرخش2خیلی خوبه.میدونی اصولا برا شادو همینا رو استفاده میکنن با پول 5-6بسته جی اس بی میشه خود شادو رو خرید خخخ
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-11-20 11:22 PM

سلام قنداق چوبی که به شادو بخوره پیدا میشه اگه باشه قیمتش چنده ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-11-20 11:28 PM

شادو1000 که کلا 400 تومن قیمتشه اصلا ارزش چنین هزینه هایی نداره و چون کسی همچین هزینه ای برای شادو نمیکنه بعید میدوم گامو بیاد و برای قنداق جدا هم تولید کنه !
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-11-21 12:51 PM

(2014-11-20 11:22 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خود شادو که چوبی نداره اگه چوبی بخوای دو تا راه داره1-اینکه بدی از روی قنداق خودش یکی برات بسازن که خود من میخواستم همچین کاری کنم با اینکه نجار ظریف کار اشنا دارم و خودمم رنگ چوب کار میکنم صرفم نکرد درست کنم.2- اینکه کرال مگنوم یه مدل قنداق چوب داره از اونجایی که کپی شادو هزار هست شاید بشه قنداق کرال رو بهش خوروند البته از این مطمئن نیستم در حد یه فرضیه است خخخ ولی در کل برای شادو نمیصرفه بخوای همچین کارایی بکنی
ومن الله توفیق
یاعلیKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-11-21 02:25 PM

(2014-11-21 12:51 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-20 11:22 PM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خود شادو که چوبی نداره اگه چوبی بخوای دو تا راه داره1-اینکه بدی از روی قنداق خودش یکی برات بسازن که خود من میخواستم همچین کاری کنم با اینکه نجار ظریف کار اشنا دارم و خودمم رنگ چوب کار میکنم صرفم نکرد درست کنم.2- اینکه کرال مگنوم یه مدل قنداق چوب داره از اونجایی که کپی شادو هزار هست شاید بشه قنداق کرال رو بهش خوروند البته از این مطمئن نیستم در حد یه فرضیه است خخخ ولی در کل برای شادو نمیصرفه بخوای همچین کارایی بکنی
ومن الله توفیق
یاعلیKhansariha (8)
ناصر جان باز تهیه اون قنداق کرال هم هزینه برداره! حالا نمی دونم این دوستمون چه اصراری برای این کار دارند. دوست عزیز ، من هم یه زمانی برای یکی از دوستان همین کار رو می خواستیم انجام بدیم ولی خوب شادو نهایت 400 تومن ارزش داره و هزینه این تیون ظاهری خیلی بالاتر ! برای سلاحی مثل شادو صرفه اقتصادی و فنی هم نداره! بهتره این هزینه رو پس انداز کنید و بعد از مدتی تونستید شادو رو با یک گامو هانتر که قنداق چوبی داره و یا گامو رویال و نهایت یک دیانا 280 یا مدل 27 عوض کنید! اگه عشق قنداق چوب دارید Khansariha (48)
در هر صورت برای تیراندازی تفریحی و رفتن بیرون قنداق سنتیک ها کثل شادو بیشتر کاربرد داره! این رو روی تجربه می گم، الان دو تا سلاح با قنداق چوبی دارم ، مواقعی که به همراه دوستان برای تیراندازی میرم ، سلاح ها رو به خودم می چسبونم که مبادا خشی ، چیزی .....
موفق باشید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - roninmaster - 2014-11-21 03:09 PM

منم دیروز به جمع شادو دار ها پیوستم از شیراز خریدم 350 تومان کالیبر 5.5
ساچمه هم یک بسته پرو مگنوم گرفتم که میخوام برای شکار بزارم کنار یک بسته هم نخجبیر سر تخت برای گروپ و هدف زدنی
Khansariha (219)Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-11-21 04:12 PM

مبارک باشه، ماشش برات بچکه.
سعی کن همش با همون پرو مگنوم کار کنی.ساچمه آذرخش دو هم خیلی خوبه.از همون آذرخش بخر که خیلی خوب جواب میده واست.نخجیر هم بدک نیست، این بسته که تموم شد بجاش همون آذرخش دو بخر و استفاده کن.کیفیتش تقریبا در حد همون پرو مگنوم هست آذرخش دو.
موفق باشید.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-11-21 08:47 PM

راستش ی شادو دست دوم خریدم به 250 قنداقش خش زیاد داره و یکی از دوستان گفته بود قنداق شادو را انداخته روی هانتر440 گفتم شاید بشه قنداق هانتر انداخت روش

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ehsankhan - 2014-11-21 08:49 PM

آقا مبارک باشه نسبت به قیمتش خیلی کار آمده. از همون پرومگنوم استفاده کنی بهتره البته برای شکار در فاصله ی ۱۰ تا۲۰ متری از مچ هم میتونی استفاده کنی چون با پرومگنوم سرعت ساچمه زیاده معمولا شکار زنده میمونه. ساچمه ی آذرخش هم بد نیست ولی من امتحان کردم تو ۳۰ متری به شیشه دلستر زدم نتونست بشکوندشولی جای ساچمه معلوم بود که به وسط بطری اثابت کرده بود. ولی با پرومگنوم زدمش ترکید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-11-23 01:57 PM

سلام. دوستان مکش پیستونش خیلی کمه .چطور میتونم واشر سر پیستونش را عوض کنم قیمتش چنده واشر دیانا 27 بهتره یا فابریکش ؟