شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ehsankhan - 2014-10-16 06:22 PM

سلام دوست عریزKhansariha (48)
خیلی ممنونمKhansariha (8)
اگر دقت بفرمایید جعبه ی تیر هایی که استفاده میکنم کنار تفنگ هستش
ولی بهتر از همشون ts_22 هستش
خیلی راضی ام از این ساچمه
معرکه استKhansariha (219)
من دو ساله این تفنگ رو دارم
آخ نگفته تا حالا
[/quote]

ببخشید ماشه فلزی هست؟Khansariha (278)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-10-16 06:30 PM

چحوری باشادو 15 ژولی ساچمه سنگین ts-22 گرینی شلیک میکنید؟؟
واقعا توانایی پرتابشو داره؟
بنظر من بهترین وزن ساچمه برای شادو 8 گرینی پرو مگنوم کالیبر 4.5 هست!
جی اس بی مانستر!!!!!!!!!
ببخشید جی اس بی رو اشتباه نوشتمKhansariha (290)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mhrSB - 2014-10-16 07:21 PM

(2014-10-16 08:47 AM)mohammadtir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عریزKhansariha (48)
خیلی ممنونمKhansariha (8)
اگر دقت بفرمایید جعبه ی تیر هایی که استفاده میکنم کنار تفنگ هستش
ولی بهتر از همشون ts_22 هستش
خیلی راضی ام از این ساچمه
معرکه استKhansariha (219)
من دو ساله این تفنگ رو دارم
آخ نگفته تا حالا
کلا اگه با تفنگ های فنری ساچمه ای سنگین تر از توانشون بزنید واشر سر پیستونشون خراب میشه.و نشتی میده که از قدرت اسلحه کم میشه.Khansariha (226)
من با 54 جرعت ندارم زیاد تی اس 22 بزنم و فقط در حد یک گروپ گیری بوده.
اگه کالیبر تفنگتون 5.5 هست باید از ساچمه های سبک تری استفاده بکنید ولی اگه 4.5 هست یکم دستتون برای انتخواب ساچمه باز تره(با توجه به قدرت)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-10-17 09:53 AM

سلام. من اگر بخوام 5.5 رو به 4.5 تبدیل کنم، لوله اش چه قدر درمیاید؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sibak - 2014-10-21 10:51 AM

سلام دوستان دوربین برای شادو تا یکصدو پنجاه هزار چی پیشنهاد میدین زوم ثابت باشه؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-10-21 11:21 AM

(2014-10-21 10:51 AM)sibak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان دوربین برای شادو تا یکصدو پنجاه هزار چی پیشنهاد میدین زوم ثابت باشه؟Khansariha (8)

سلام
داداش با 150 تومن میتونی بوشنل بگیری اگرم زوم ثابت میخوای 4*32گامو بگیر اما نمیدونم دقیق قیمتش چنده.
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sibak - 2014-10-22 08:03 AM

دوستان دو هفته میشه شادو گرفتم و باهاش نزدیک سیصدتا تیر زدم ولی نمیدونم چرا موقع گروپ گیری از پانزده متری مثلا سه چهار تا تیرو خوب میزنه و چندتاشو پرت میزنه از ساچمه مچ و دیابلو شرکت گامو استفاده میکنم مگسک هم چک کردم محکم هست لطفا راهنمایی کنید؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadtir - 2014-10-22 08:26 AM

دوستات سلام
من شادو 1000 دارم 5.5
چند روز پیش که رفتم بیرون سه نوع تیر با خودم بردم
Ts _22
Pro magnum
Rabbit magnum ii
ولی سومی Rabbit تو لول گیر کرده
اعصابم ریخته بهم کلاKhansariha (48)
اینم عکس ساچمه ای که تو لول تفنگم گیر کرده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ALIANA-54-T06 - 2014-10-22 10:09 AM

دوست من امیدوارم بعد از گیر کردن ساچمه دیگه شلیک جدیدی نکرده باشید که کار خیلی بدتر میشود
برای رفع گیر در لوله
اول یک سمبه محکم و مناسب پیدا کنید مثلا میل برنجی جوشکاران و یا مفتولهای فولادی سنگین نمره 4 یا 5 میلیمتر
دوم سعی کنید از چندین سمبه های کوتاه استفاده کنید تا ضربه ها بخوبی به ساچمه انتقال پیدا کند و به اصطلاح سمبه خم نشود
سوم از سمت سر لوله و تفنگ سمبه را وارد کنید تا ساچمه برگشت پیدا کند چون اغلب لوله ها بسمت عقب بازتر میباشند و بسمت جلوی لوله تنگ تر میشوند (سیستم خانکشی) . فعلا

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadtir - 2014-10-22 10:17 AM

(2014-10-22 10:09 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من امیدوارم بعد از گیر کردن ساچمه دیگه شلیک جدیدی نکرده باشید که کار خیلی بدتر میشود
برای رفع گیر در لوله
اول یک سمبه محکم و مناسب پیدا کنید مثلا میل برنجی جوشکاران و یا مفتولهای فولادی سنگین نمره 4 یا 5 میلیمتر
دوم سعی کنید از چندین سمبه های کوتاه استفاده کنید تا ضربه ها بخوبی به ساچمه انتقال پیدا کند و به اصطلاح سمبه خم نشود
سوم از سمت سر لوله و تفنگ سمبه را وارد کنید تا ساچمه برگشت پیدا کند چون اغلب لوله ها بسمت عقب بازتر میباشند و بسمت جلوی لوله تنگ تر میشوند (سیستم خانکشی) . فعلا

با سلام
ممنونم جهت راهنماییتون دوست عزیزKhansariha (8)
چشم پیدا میکنم ، این کار را میکنم و نتیجه رو هم میگم
خیلی لطف کردین
فقط لمیدوارم در بیاد این ساچمهKhansariha (226)