شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - farsomid - 2014-10-12 01:44 PM

سلام دوستان. بنده چندسال پیش یک شادو1000 داشتم تفنگ خوشدست و سبک و زیبای بودKhansariha (226) اما یک عیب بزریگی داشت و اون دقتش بود دوربین هم براش گرفتم اما فایدهای نداشت.4.5 بود. یکی از مغازه های تفنگ که از دوستان بود گفت از هر 100تاشون یکی اینجوری بی دقت از اب در میاد این حرفش درست بوده؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - scarfaceII - 2014-10-12 07:41 PM

با سلام خدمت همه دوستان بنده یک عدد شادو 1000 دارم که گپ پلاستیکیه بعد سال که دارمش لولش یه کم لق میزنه به صورت پایین و بالا فک کنم نگهدارنده لوله لق شده آیا برای کسی این اتفاق افتاده. اگه کسی تجربه درست کردنشو داره لطف کنه بهم بگه. با تشکر

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ehsankhan - 2014-10-15 04:09 PM

با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید من تازه عضو شدم و امید وارم که بتونم از تجربیات شما استفاده کنم Khansariha (8) من هم یه شادو هزار دارم که کپش کمی لق میزنه. همیشه از ساچمه ی پرومگنوم استفاده میکردم اما این بار یه بسته ساچمه دنیا خریدم که متاسفانه بعد از حدود ۱۰ شلیک فنر اسلحم شکست. در کل ۱۶۰۰ تا شلیک داشتم. حالا چه فنری بخرم بهتره؟ با تشکر فراوون

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-10-15 05:45 PM

شما میتوانید فنر دیانا 27 رو سه حلقه ازش کم کنید و تهش صاف کنید و به اسلحه بندازید
همچنین توصیه میکنم واشر سر پیستون رو هم با واشر دیانا 27 عوض کنید که در اون صورت تفاوت محسوس هم در دقت هم در قدرت اسلحه میبینید!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ehsankhan - 2014-10-15 05:57 PM

از راهنماییتون خیلی ممنون.آیا میشه شادو هزار را به شادو آ جی تی تبدیل کرد؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Zba - 2014-10-15 06:05 PM

با جایگزین کردن سیستم نیترو پیستون باهنر اسلحه میشه این کار رو کرد اما به چند دلیل توصیه نمیکنم:
1_خود اسلحه شاد ای جی تی خیلی سخت گیر میاد چه برسه به نیتروش!
2_باید هزینه زیادی رو برای خرید سیستم مصرف کنید که برای این اسلحه ارزان قیمت کار بجایی نیست
3_این سیستم بعد از پنج هزار شلیک نیاز هست شارژ داره و اگه دست دوم بخرید معلوم نیست چند شات داشته
موفق باشید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2014-10-15 06:39 PM

(2014-10-15 04:09 PM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید من تازه عضو شدم و امید وارم که بتونم از تجربیات شما استفاده کنم Khansariha (8) من هم یه شادو هزار دارم که کپش کمی لق میزنه. همیشه از ساچمه ی پرومگنوم استفاده میکردم اما این بار یه بسته ساچمه دنیا خریدم که متاسفانه بعد از حدود ۱۰ شلیک فنر اسلحم شکست. در کل ۱۶۰۰ تا شلیک داشتم. حالا چه فنری بخرم بهتره؟ با تشکر فراوون
بهتره خود فنر اورجینال شادو رو بگیری که همه جاگیرمیاد،البته فنرنخجیر هم برای شادوهست که خوب جواب داده.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadtir - 2014-10-15 10:59 PM

سلاااااامKhansariha (48)
اینم عکس تفنگ بنده :Khansariha (226)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Ehsankhan - 2014-10-16 07:57 AM

آقا محمد مبارک با شه ایشالا ماشش برات 100 سال بچکه من که خیلی ازش راضیم ولی حواست باشه فقط و فقط از ساچمه ی خوب استفاده کنی تا مثل من فنر تفنگت نشکنه.
نمیدونم فقط من اینجوریم یا شما هم هستید؟ هر وقت یه تفنگ جدید یا دوربین یا چیز دیگه ای میخرم بار اولی که ازش استفاده می کنم لذتی وصف نا شدنی داره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohammadtir - 2014-10-16 08:47 AM

(2014-10-16 07:57 AM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا محمد مبارک با شه ایشالا ماشش برات 100 سال بچکه من که خیلی ازش راضیم ولی حواست باشه فقط و فقط از ساچمه ی خوب استفاده کنی تا مثل من فنر تفنگت نشکنه.
نمیدونم فقط من اینجوریم یا شما هم هستید؟ هر وقت یه تفنگ جدید یا دوربین یا چیز دیگه ای میخرم بار اولی که ازش استفاده می کنم لذتی وصف نا شدنی داره.

سلام دوست عریزKhansariha (48)
خیلی ممنونمKhansariha (8)
اگر دقت بفرمایید جعبه ی تیر هایی که استفاده میکنم کنار تفنگ هستش
ولی بهتر از همشون ts_22 هستش
خیلی راضی ام از این ساچمه
معرکه استKhansariha (219)
من دو ساله این تفنگ رو دارم
آخ نگفته تا حالا