شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-09-14 10:34 AM

با سلام دوست عزیز اول از هر چیز ورودت رو به انجمن تبریک میگمKhansariha (8)امیدوارم در آینده از تجربیات خوبت استفاده کنیمKhansariha (256)
اول از هرچیز کاش تو این فصل بجای هدف قرار دادن کبوتر تو این فاصله هدفتون چیز دیگری بود!!!!!ولی با این وجود شما سلاح رو در چند متری صفر کردید!؟شاید مشکل از صفر کردن باشه چون تو فواصل مختلف یکم صفرش تغییر میکنه(اگه کالیبر4.5باشه کمتر تغییر میکنه و اگه کالیبر5.5باشه یه مقدار بیشتر)،مورد بعد هم فنر سلاح هستش چون نو هستش و به قول معروف رام نشده یه مقدار پرت و پلا میزنه،مورد بعد دستگاه نشانه روی شادو هستش که به علت فنر زیر درجه سلاح که در چند مورد بنده مشاهده کردم و یه مقدار شل بودش و اون محکمی لازم رو نداشتن و همین باعث میشد با شلیک کردن بعد یه مدت به مقدار جزیی جابجا بشه که همین مقدار کم هم تو دقت تاثیر داره،مورد بعد هم دقت خود سلاح هستش درسته شادو1000سلاح دقیق و فیلدتارگتی نیست ولی برا فواصلی که شما فرمودید کاملا مناسبه،با این وجود اساتید و دوستان میتونن بهتر راهنمائیتون بفرمایند،موفق و پیروز باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - driller - 2014-09-14 10:43 AM

تو فاصله ده متری گروپ عالی داره'
از پنج شات 'چهارتا روی هم هست'
یه چیز عجیبه دیگه هم اینه که درجه نشانه که به چپ و راست حرکت داره'الان در آخرین درجه سمت چپ قرار گرفته تا اینکه تفنگ تنظیم شده'!!!
این عجیب نیست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-09-14 11:00 AM

در مورد درجه شکاف درجه رو بچرخون تا بره وسط و دوتا راه داری یکی اینکه مازل بریک شادو 1000جدا میشه میتونی اون رو با ضربه زدن آروم درش بیاری و یه مقدار یه طرف راست بچرخونیش و دوباره فشارش بدی تا بره عقب و سر جاش محکم بشه و البته راه دوم که ساده تر هم هست اینکه مگسک رو یه مقدار به طرف راست هل بدی تا درست بشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-09-14 12:45 PM

(2014-09-14 10:12 AM)driller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
حدود یه هفته هست شادو ۱۰۰۰ گرفتم'
سه بار از سی متری کفتر زدم با مگسک'
ولی بعضی وقتا از شش متری بلبل هم نمیزنه
نمیدونم مشکل از کجاست'
ساچمه گامو مچ هست'

سلام دوست عزیز اول از همه ورودتون رو به انجمن تبریک میگمKhansariha (8)
اما دوست عزیز من کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم .اما منو بزار جای داداش کوچیکت که داره یه حرف گنده تر از دهنش میزنه. داداش الان فصل شکار نیست و بیشتر پرنده ها جوجه دارن حتی من خودون که شهرمون یه شهر گرم سیری هست شاید زود تر از همه جا فصل شکار شروع بشه اما چون وقتی پرنده های داخل شهر رو میبین هنوز جوجه دارن دل نمیاد هدف بگیر سمتشون به نظرم دور از مردونگیه این کارا. یه هدف بزار از 40 . 50 متر بزن بهش از زدن جاندار بهتره.
امید وارم ناراحت نشی دوست عزیز.
من در خدمت شمامKhansariha (8)
یا علی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sari - 2014-09-14 03:42 PM

(2014-09-13 03:56 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه ضامن شادو رو برداشت؟؟؟
اگه میشه:
با این کار میشه اسلحه رو از حالت شارژ خارج کرد؟؟؟
ضرری نداره برا اسلحه؟؟؟
؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - driller - 2014-09-14 04:21 PM

در این مورد حق با شماست'دیگه شکار نمیکنم
هر چی که باشه ما تو دهلران کار میکنیم(دکلهای حفاری نفت)
از تمامی دوستان معذرت میخوام'
از چهل پنجاه متری با مگسک میشه؟؟؟؟!! بدون دوربین که چیزی نمیشه دید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - data19 - 2014-09-14 06:51 PM

مگسک شادو بگیر نگیر داره. بعضی وقت ها خودم از 25 متری قمری میزدم اما توی 5 متر گنجشک نزد. یک دلیلش اینکه شکاف درجش لقه و باید چوب کبریتی چیزی بگذارید تا سفت شه. بعد هم توی فواصل مختلف فکر کنم تغییر میکنه. یک مدت با همین مگسک سر کنید بعد یک دوربین 4*32 برای شروع بگیرید ارزونم هست. ولی روزی بیش تر از 50-60 تا ساچمه نزنید که پیچ لولش لق میشه و پشت سر هم تیر نزنید. یکم با فاصله چند ثانیه ای پر کنید و شلیک کنید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - driller - 2014-09-14 10:24 PM

به نظر خودم هم مگسک مشکل داره'نمیدونم دوربین روش جواب بده یا نه
ریل که نداره مدام تنظیم تفنگ به هم نمیریزه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - HamidArgha - 2014-09-15 01:22 AM

(2014-09-14 03:42 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-09-13 03:56 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میشه:
ضرری نداره برا اسلحه؟؟؟
؟؟؟؟؟؟

اون عملی که شما میخاید انجام بدید یعنی خارج کردن اسلحه از حالت لود توسط گرفتن لوله و چکاندن ماشه ربطی به ضامن نداره بلکه یک میله باریک رابط بین اهرم شارژ و ماشه قرار داره که با شکوندن لوله باعث میشه. ماشه قفل بشه به صورت ایمن ساچمه گذاری انجام بشه.با برداشتن میله میتوانید عمل اول که ذکر شد را انجام دهید البته با ریسک. چکاندن ناخواسته ماشه و خطر.ضرر خاصی برا اسلحه نداره.Khansariha (48)
(2014-09-14 10:12 AM)driller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
نمیدونم مشکل از کجاست'
ساچمه گامو مچ هست'

دوست من همانطور که اساتید بنده هم توضیح دادند در هر فاصله ای که شما مگسک سلاحتون رو صفر کردین همون فاصله رو دقیق میزنه و با تقییر فاصله چه دورتر چه نزدیکتر باید با تمرین وقلق گیری از سلاحتون تیر اندازی دقیقی خواهید داشت.البته تفنگ شما تا یه مدت که فنرش اصطلاحا رام بشه همین جور ممکنه گه گاهی پرت بزنه که شادو هم معمولا واشر پیستون خوبی نداره با تعویضش با جنس مرغوبتر و نیز تقویت فنر زیر مگسک با تعویضش با یک فنر قویتردیگر مشکل بهم خوردن تنظیم صفر مگسک را نخواهید داشتوKhansariha (48) از تفنگتان راضی خواهید شد به مرور.این تجربیات من بود از این سلاح
سلام به همه دوستان
نمیدونم مشکل از کجاست'
ساچمه گامو مچ هست'

دوست من همانطور که اساتید بنده هم توضیح دادند در هر فاصله ای که شما مگسک سلاحتون رو صفر کردین همون فاصله رو دقیق میزنه و با تقییر فاصله چه دورتر چه نزدیکتر باید با تمرین وقلق گیری از سلاحتون تیر اندازی دقیقی خواهید داشت.البته تفنگ شما تا یه مدت که فنرش اصطلاحا رام بشه همین جور ممکنه گه گاهی پرت بزنه که شادو هم معمولا واشر پیستون خوبی نداره با تعویضش با جنس مرغوبتر و نیز تقویت فنر زیر مگسک با تعویضش با یک فنر قویتردیگر مشکل بهم خوردن تنظیم صفر مگسک را نخواهید داشتوKhansariha (48) از تفنگتان راضی خواهید شد به مرور.این تجربیات من بود از این سلاح
(2014-09-14 03:42 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میشه:
ضرری نداره برا اسلحه؟؟؟
؟؟؟؟؟؟

اون عملی که شما میخاید انجام بدید یعنی خارج کردن اسلحه از حالت لود توسط گرفتن لوله و چکاندن ماشه ربطی به ضامن نداره بلکه یک میله باریک رابط بین اهرم شارژ و ماشه قرار داره که با شکوندن لوله باعث میشه. ماشه قفل بشه به صورت ایمن ساچمه گذاری انجام بشه.با برداشتن میله میتوانید عمل اول که ذکر شد را انجام دهید البته با ریسک. چکاندن ناخواسته ماشه و خطر.ضرر خاصی برا اسلحه نداره.Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - omidgun - 2014-09-23 10:53 PM

سلام من این تفنگو یه 15 روزیه خریدم تا حالا باحاش بیش از 100 یا بیشتر ساچمه زدم.خیلی باحاله.تو رنج قیمتیش حرف نداره.البته قبول دادم که دیانا تفنگ درجه اولیه ولی گرونی اون اولین مشکل برای کسانی مثل منه.برای روزنه دیدشم زیرش یه فوم به صورتی که با فشار جا بره بزارید اونوقت دیگه به این راحتیا تنظیمش به هم نمیخوره.تازه برای مگسکشم یه محافظ بگیرید و با خیال راحت باهاش ساچمه بزنید.