شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-08-19 05:08 PM

سلام
داداش گروپت رو دیدم 600-700تا در 4روز یعنی روزی 150تا175تا شلیک انجام دادی رو تفنگ فشار اوردی احتمالا فنرهم شکسته شاید پرت وپلا زدنش هم به خاطر همین شکستن فنر باشه شما یه تست قدرت هم بگیر ببین قدرت تفنگ کم نشده؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirsali - 2014-08-19 05:17 PM

(2014-08-19 05:08 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
داداش گروپت رو دیدم 600-700تا در 4روز یعنی روزی 150تا175تا شلیک انجام دادی رو تفنگ فشار اوردی احتمالا فنرهم شکسته شاید پرت وپلا زدنش هم به خاطر همین شکستن فنر باشه شما یه تست قدرت هم بگیر ببین قدرت تفنگ کم نشده؟

تنها تفاوتی که با روز اول کرده اینه که لرزش وحشتناکش خیلی بهتر شده و لگدش هم خیلی اذیت نمیکنه ولی صدا و قدرتش تغییر محسوسی نداشته ، حالا احتمال زیاد امشب یا فردا تفنگو باز میکنم عکس میگرم تا اساتیدی چون شما بهتر بتونن راهنمایی کنن ،، ولی به نظر خودم علت پرت زدنش همین لرزش و لگدیه که داره ،، چجوری میشه این 2مورد رو توی این اسلحه کاهش داد؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-08-19 05:50 PM

سلام
استاد کجا بود داشم نگو این حرفارو شاگرد صفر هم نیستیم هنوز
داداش شما تفنگ رو که باز کردی چه فنر رو عوض کردی چه نکردی موقع بستن تفنگ خیلی خیلی کم کریس نسوز بزن به سر وته فنر ارتعاش وصدای فنر بهتر میشه فقط خیلی کم بزنی یا میتونی از این روغن های محافظ اسلحه هست اسپری هست روش نوشته برای تمیز کاری و روغن کاری اخزای داخلی تفنگ از اینا بزنی به فنر خودمم از این روغن استفاده میکنم برام بهتر بوده فقط فنر رو چرب میکنه و داخل سیلندر نمیره که دیزلینگ ایجاد کنهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - amirsali - 2014-08-19 05:59 PM

(2014-08-19 05:50 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
استاد کجا بود داشم نگو این حرفارو شاگرد صفر هم نیستیم هنوز
داداش شما تفنگ رو که باز کردی چه فنر رو عوض کردی چه نکردی موقع بستن تفنگ خیلی خیلی کم کریس نسوز بزن به سر وته فنر ارتعاش وصدای فنر بهتر میشه فقط خیلی کم بزنی یا میتونی از این روغن های محافظ اسلحه هست اسپری هست روش نوشته برای تمیز کاری و روغن کاری اخزای داخلی تفنگ از اینا بزنی به فنر خودمم از این روغن استفاده میکنم برام بهتر بوده فقط فنر رو چرب میکنه و داخل سیلندر نمیره که دیزلینگ ایجاد کنهKhansariha (8)

رفتم ابزار مورد نیاز رو تهیه کردم امشب بازش میکنم از قسمت های مختلفش عکس میزارم Khansariha (214)
من قنداقو باز کردم ، الان چیکا کنم؟ یه پیچ هست روی گپ هست اینو باید باز کنم؟ Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-08-19 08:52 PM

نه دوست عزیز یه پیچ رویه ماشه هست دایره ی شکله دو طرفش پخ شده که اچار 10 میگیرتش اونو باز کن با پشت یه پیچ گوشتی از جلو به ماشه ضربه بزن تا از ریل خودش بیاد بیرون اونوقت یه حوله چهار تا کن بزار رویه لول ته تفنگ رو بزار رویه زمین به یکی بگو کمکت کنه پیم رو خارج کنی.
شما تفنگ رو فشار میدی پایین اونی که باید پیم رو بزنه با یه پیچ گوشتی ضربه میزنه به پیم پیم خارج میشه حواست باشه فنر نپره محکم باید فشار بدی پایین.
یا علی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-08-19 09:14 PM

سلام
دستگاه ماشه شادو که اینجوری نیست این مال کراله که شبیه شادو کپ فلزیه برای باز کردن تفنگ اول باید فنر پشت صفحه پلاستیکی که با یه میله باریک به اهرم مسلح کننده وصل هست رو اروم در بیاره بعدش اون صفحه رو فشار بده بیرون و همراه میله از اهرم جداش کنه بعدش اهرم از سیلندر جدا میشه در اخر هم که باید پین خارج بشه بعد ار اینکه پین رو در اوردین دستگاه ماشه ومیله هادی فنر و فنر خارج میشه بعدش هم با اچار پیچ گوشتی اروم پیستون رو میکشی بیرون همین

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-08-19 11:25 PM

اره من یادم نبود کپ پلاستیکیه .اشتباه کپ فلزی رو توضیح دادمKhansariha (8)
و سیستم کرال با کپ فلزی شادو یکیه .کرال کپی شده از شادو هست تنها فرقش قنداقشونه و کیفیت بالای شادوKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2014-08-20 07:44 PM

ببخشید من میخوام فنر شادو رو تعویض کنم میشه بگید بهترین فنر چیه؟
(نظر دوستان متفاوت بود دوباره پرسیدم)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - romin - 2014-08-20 08:48 PM

فنر نخجیر مورد خوبی هست جواب می ده قیمت در حدود 30 تا 35 هست

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - hamidlol - 2014-08-20 09:36 PM

باور کنید من گیج شدم 27،35 یا نخجیر میشه یه خرده راهنمایی کنید