شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ln 1 - 2014-07-10 02:08 PM

البته با توجه به نوع تفنگ و کاربری شما تمیز کردن داخل سیلندر میتونه متفاوت باشه . در فرومهای خارجی یکی از کارهایی که قبل از نصب کیتهای ارتقا سلاح ( مخصوصا دیاناهای 54 و 52 و 56) انجام میشه و توصیه شده تمیز کردن کاملا دقیق داخل محفظه سیلندر و استفاده از ساینده های نرم ( من سمباده 400 و 1200 استفاده کردم ) برای حذف هرگونه اضافات و پالیش و یکنواخت شدن سطح داخلی است .شاید تغییرات با چشم قابل مشاهده نباشد ولی در عمل موثر خواهد بود

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-07-10 03:18 PM

(2014-07-10 01:20 PM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.دوستان من تفنگمو باز کردم که داخل سیلندرشو بشورم دوستان لطفا راهنمایی کنید که با چی بشورم بعد از شستن وقتی خواستم تفنگو ببندم چیزی به واشر سر پیستون و داخل سیلندر بزنم یا همینجوری خشک ببندمش.ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنید

سلام
داداش دستمال کاغذی رو با چسب کاغذی یا شیشه ای میبندی به سر سیخ بعدتینر یا بنزین میزنی به دستمال وقشنگ داخل سیلندر رو میشوری وبعد با دستمال خشک داخل سیلندر رو خشک میکنی اگر با بنزین شستی حواست باشه زیادی داخل سیلندر خشک نشه واشرگیر میکنه این از این موقع بستن هم به واشر نمیخواد چیزی بزنی فقط به فنر خیلی کم گریس نسوز بزن خیلی کم که دیزلینگ نشه یا کاری که من میکنم اینکه از این روغن ها برای جلا وتمیز کردن تفنگ هست اسپری هست روش نوشته روغن محافظ از اینا اسپری میکنم به فنر و بعد با دستمال یکم خشکش میکنم هم تفنگ نرم کار میکنه هم دیزلینگ نمیشه.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-07-10 03:31 PM

ممنون از همه دوستان بخاطر جوابهای سریعشون.پس دوستان موقع بسیدن تفنگ نه روغن و نه گریس لازم نیست به واشر سر پیستون و داخل سیلندر بزنم و فقط به فنر گریس بزنم.[/size][/font]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-07-12 09:17 PM

با سلام.دوستان من دوباره به مشکل برخوردم خواهشا کمکم [/size][/font]کنید.دوستان وقتی میخوام تفنگو شارژ کنم یا به اصطلاح بادش کنم یه صدای خرخر کوچیک میده و یکم هم بنظر میرسه که گیر میکنه اما بدون هیچ مشکلی شارژ میشه دوستان بنظرتون مشکلی هست و اگه هست از کجا میتونه باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-07-12 09:32 PM

سلام
داش من دو حالت داره حالت اول که احتمالش بیشتره اینکه موقع بستن تفنگ یادت رفته اون غلتک که به اهرم مسلح کننده وصل میشه بذاری سر جاش و وقتی که میخوای تفنگ رو باد کنی اهرم کشیده میشه به بدنه و گیر میکنه.
حالت دوم اینکه فنر تفنگ خشک هست البته این برای من پیش اومده که فنر تفنگم خشک شده بود خیلی سخت شارژ میشد وصدا میداد بازش کردم بهش روغن زدم درست شد.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلی

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-07-13 12:32 AM

دوست عزیز اگه منظورتون اون قطعه یو شکل و اون چیز گرد هست که هردوشو جای خودش گذاشتم اما چندتا خط کوچیک[/size][/font] روی بدنه تفنگ هست ممکنه اون قطعه یو شکل خراب شده باشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - romin - 2014-07-13 12:52 AM

(2014-07-13 12:32 AM)smails نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اگه منظورتون اون قطعه یو شکل و اون چیز گرد هست که هردوشو جای خودش گذاشتم اما چندتا خط کوچیک[/size][/font] روی بدنه تفنگ هست ممکنه اون قطعه یو شکل خراب شده باشه
دوست عزیز هیچ مشکلی نداره که صدای خر خر فنر بیاد تفنگ من 8 ماه که این صدارو می ده کم و زیاد هم می شه فنر ارتعاش داره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - discovery - 2014-07-13 02:53 AM

ممکنه که فنر داخل تفنگ در اثر استفاده زیاد مقداری خم شده باشه به همین خاطر موقع شارژبه فنر با بدنه تماس پیدا میکنه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-07-13 08:04 AM

دوست عزیز جناب رومین شما درست میفرمایید این صدا کم و زیادم میشه پس مشکلی نداره.ممنون از همه دوستان که منو راهنمایی کردند

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-07-13 09:03 AM

با سلامKhansariha (8)
دوست عزیز جناب شادوی منم همین مشکل براش پیش اومده بود که به لطف دوستان درستش کردمKhansariha (256) شما میتونید مطالب صفحه 147 به بعد همین تایپیک رو مطالعه بفرمائید پست های این چند صفحه بی ربط با مشکل شما نیست. بنده هم حدس میزنم که مشکل یا از اون قطعه یو شکل هستش و یا فنر که بر اثر استفاده زیاد یه مقدار تاب برداشته و یا اینکه چند حلقه ای از فنر شکسته حتما سلاح رو باز کنید و چک کنید. در آخر هم مقدار کمی گریس به انتهای قطه یو شکل که با سیلندر تماس داره بزنید تا هم روانتر بشود و هم اینکه سایش کمتری داشته باشدKhansariha (48) smails(شرمنده اسم شریفتون رو نمیدونم)