شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - akhahir - 2014-05-19 03:57 PM

(2014-05-19 02:05 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بگید دلیل استفاده از پلاستیک چیه وقتی میتونن فلزی تولید کنن؟Khansariha (226)

دوست عزیز استفاده از قطعه پلاستیکی چند دلیل مهم داره
اول کاهش وزن سلاح
دوم راحتی تولید
سوم کاهش هزینه
اما این روی کیفیت سلاحی مثل شادو اثر زیادی نداره و امروزه اسلحه کمری گلاک 17 ساخت اتریش
با کالیبر 9 میلیمتر تماما از پلاستیک ساخته میشه پس شما نگرا نباشید
قط هنگام خرید به کیفیت جنسی که میخرید دقت کنید

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - صادق قرنجیکی - 2014-05-20 09:25 AM

(2014-05-19 03:57 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-19 02:05 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه بگید دلیل استفاده از پلاستیک چیه وقتی میتونن فلزی تولید کنن؟Khansariha (226)

دوست عزیز استفاده از قطعه پلاستیکی چند دلیل مهم داره
اول کاهش وزن سلاح
دوم راحتی تولید
سوم کاهش هزینه
اما این روی کیفیت سلاحی مثل شادو اثر زیادی نداره و امروزه اسلحه کمری گلاک 17 ساخت اتریش
با کالیبر 9 میلیمتر تماما از پلاستیک ساخته میشه پس شما نگرا نباشید
قط هنگام خرید به کیفیت جنسی که میخرید دقت کنید
البته دوست عزیز روند استفاده از گروه پلیمرها در صنایع سلاح خیلی وقته شروع شده و دلایل :
- سبکی
-کاهش هزینه ها تولید با توجه به قیمت پایین مواد خام پلیمری و اینکه در روند تبدیل به محصولی مثل قنداق و قطعات سلاح این پایین بودن قیمت نسبت به فلز برای این صنایع و شرکت ها مهم هستش
می تونه عواملی باشه که این صنایع به این مواد روی آوردند. در ضمن این رو به یاد داشته باشید پلیمری که در سلاحی مثل گلاک 18 و یا سلاح های هجومی مثل SCAR L و یا گونه های جدید Colt M4 استفاده می شه با پلیمرهای سلاحی مثل گامو شادو 1000 که یک سلاح بادی هستش متفاوته !
ولی در کل نباید زیاد به این مورد حساسیت نشون داد در حال حاضر در بین سلاح های بادی مرسوم در کشورمون تنها برند وایرخ فعلا به تعصب خودش در استفاده از قطعات فلزی در سلاح های بادی ادامه داده و گامو که خیلی وقته از مواد پلیمری در سلاح ها بادی خودش استفاده می کنه !

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - akhahir - 2014-05-20 11:44 AM

سلام جنا ب صلاح الدين
اميدوارم خوب باشيد
منظور من از طرح مثال سلاح گلاك اين بود كه مقاومت مواد جديد رو بگم تا دوستمون متوجه اين بشن كه اين مواد جديد قابليتهاي بالايي دارند وجاي هيچ نگراني نيست
موفق باشيد

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-05-20 04:27 PM

سلامKhansariha (8)
دوست عزیز حق با شماست درسته مقاومت مواد موجود در محصولات گامو با مقاومت مواد بکار رفته در سلاح گلاک یکی نیست ولی در مورد مواد بکار رفته در محصولات گامو مطمئن باشید کارائی لازم رو داره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-05-21 10:49 AM

ا سالمKhansariha (8)
دوستان میشه بفرمائید واشر سر پیستون شادو 1000 رو چطوری تعویض کنم؟میخوام با واشر دیانا 27 تعویضش کنم. بازش کردم ولی نتونستم واشر رو از پیستون جداکنم بهش فشار نیاوردم گفتم شاید مشکلی براش پیش بیاد و خواستم نظر اساتید رو بدونم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
ممنون میشم اگه روی عکس توضیح بدید Khansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-05-21 11:05 AM

سلام
دادا یه پیچ گوشتی دوسو بزار زیر واشر فشار بیار درمیاد ولی مواظب دستت باش یهو در نره انگشتت رو ازکار بندازه درضمن واشری که میخوای عوض کنی یعنی قبلا براش مشکل پیش اومده زیاد خودتو درگیراین چیزا نکن
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-05-21 11:33 AM

دست گلت درد نکنه ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - miladgh - 2014-05-24 05:04 PM

سلام دوستان Khansariha (48)
اگه بخوام این تفنگو سفارش بدم از کجا باید بگیرم البته به صورت آنلاین ؟!
فقط فروشگاه گجت کمپ هست که پیدا کردم گذاشته 368 هزار تومن
ولی یه سوال مگه مدیریت سایت آقا masih.hunter نیستن؟!
احتمال داره شادو 1000 5.5 نو داشته باشه؟ و با پست یا چیزی دیگه برام بفرسته؟
یا اگه کسی شماره ای ازش داره بهم بده !

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-05-24 05:18 PM

(2014-05-24 05:04 PM)miladgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (48)
اگه بخوام این تفنگو سفارش بدم از کجا باید بگیرم البته به صورت آنلاین ؟!
فقط فروشگاه گجت کمپ هست که پیدا کردم گذاشته 368 هزار تومن
ولی یه سوال مگه مدیریت سایت آقا masih.hunter نیستن؟!
احتمال داره شادو 1000 5.5 نو داشته باشه؟ و با پست یا چیزی دیگه برام بفرسته؟
یا اگه کسی شماره ای ازش داره بهم بده !

میلاد عزیز برای تهیه ی شادو هزار نیازی به خرید اینترنتی نیست! اصفهان میتونی راحت تهیه کنی...
از من به شما نصیحت : به هیچ وجه سلاح بادی و دوربین تفنگی رو از سایت ها نخرید؛ حرف و حدیث توشون زیاده!!!
تازه شادو تولرانس تولیدش زیاده یعنی بد و خوب توش داره! باید از نزدیک ببینی و بخری حتما...
موفق باشی عزیز... Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - miladgh - 2014-05-24 05:45 PM

ممون Khansariha (8)
ولی من که نمی تونم برم اصفهان جریان چی میشه Khansariha (359)
مدیر سایتمون فروشگاهی چیزی نداره که من حداقل از ایشون خرید کنم؟