شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-05-12 01:37 AM

مگسکش رو به تنهایی در بازار ندیدم اما کل مازل بریکش موجوده Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohamadninja - 2014-05-12 01:09 PM

(2014-05-12 01:37 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگسکش رو به تنهایی در بازار ندیدم اما کل مازل بریکش موجوده Khansariha (8)

ممنون رویال جان
قیمت اش رو هم داری ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-05-12 06:45 PM

خیر دوست عزیز
اما اگه راهم افتاد حتما میپرسم
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - miladgh - 2014-05-19 11:08 AM

سلام خسته نباشید خدمت همه دوستان!
من تازه در این انجمن عضو شدم اگه میشه یه مشاوره کوچولو بدیدKhansariha (8)
من میخوام تفنگ شادو 1000 بگیرم قیمت هم 370 دارم میخواستم بدونم خوبه یا نه الان هم یه 5.5 از این چینی ها دارم که تا الان فقط باهاش یه 2 یا 3 تایی کلاغ زدم گنجشک هم یه 100 تا با کبوتر
میخواستم بدونم این شادو هزار چطور هست؟
من یک چیز خیلی اذیتم میکنه اینکه مثلا یه کبوتر میزنم حس میکنم دیر میمیره و یه خورده اذیت میشه منم مجبورم سرشو بکنمKhansariha (367)
خب حالا زیادی سرتونو درد نیارم اگه بخرم گفتم یه دوربین هم براش بخرم و به گفته ی دوستان بعد از یک هفته ببندم تا لگد تفنگ تو روزای اول دوربینو اذیت نکنه!
من 3 تا دوربین مد نظر هست!
1- دوربین تفنگ BSA 3*9*40 AO 1قیمت 195 تومن
2-دوربین تفنگ زوم دار مادون دار بوشنل قیمت 178 تومن(اگه میشه این مادون دارش رو یه توضیح کوچولو بدید ببینم خوبه یا نه چون تو شب کبوتر میزنم معمولا)
3-یه گامو هم تو شهر خودمون پیدا کردم گفت 190 گفت دید در شب؟!
اگه تفنگ تو بازه قیمت 370 بهتر از شادو هزار هست هم بهم بگید
ببخشید که خیلی زیاد شدKhansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - yahya.r - 2014-05-19 11:25 AM

سلام دادا خوش اومدی ورودت رو به انجمن خوش آمد میگمKhansariha (8)
بهتر بود سوالت رو در تایپیک مشاوره خرید مطرح میکردی ولی چون سوالت بی جواب نمونه با اجازه اساتید خدمتت عرض میکنم:
دربین تفنگ های بازار با این رنج قیمتی شادو1000 یکی از بهترین تفنگ های بازار هستش بحث طرفداری از یه برند یا خراب کردن سایر برندها نیست.
سعی کنید در شکار کردن فقط به کیل زون(قسمتی از بدن شکار که با برخورد تیر باعث زودتر جون دادنش میشه)شکار شلیک کنید تا شکارتون سریعتر و راحت تر بمیره در ضمن سعی کنید همیشه چاقو به همراه داشته باشید تا به محض رسیدن بالای سر شکارتون اگر هنوز زنده بود سرش رو ببرید و با کندن سرش گوشت اون رو حرام نکنید(برای اطلاعات بیشتر میتونید تایپیک احکام شکار رو مطالعه بفرمائید).
درمورد دوربین ها اطلاعات زیادی ندارم ولی دوربینbsa رو شادو جواب میده.در کل چون لگد چندانی نداره دوربین های متوسط بازار هم روش جواب میدن
موفق و پیروز باشیدKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-05-19 12:27 PM

(2014-05-19 11:08 AM)miladgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خسته نباشید خدمت همه دوستان!
من تازه در این انجمن عضو شدم اگه میشه یه مشاوره کوچولو بدیدKhansariha (8)
من میخوام تفنگ شادو 1000 بگیرم قیمت هم 370 دارم میخواستم بدونم خوبه یا نه الان هم یه 5.5 از این چینی ها دارم که تا الان فقط باهاش یه 2 یا 3 تایی کلاغ زدم گنجشک هم یه 100 تا با کبوتر
میخواستم بدونم این شادو هزار چطور هست؟
من یک چیز خیلی اذیتم میکنه اینکه مثلا یه کبوتر میزنم حس میکنم دیر میمیره و یه خورده اذیت میشه منم مجبورم سرشو بکنمKhansariha (367)
خب حالا زیادی سرتونو درد نیارم اگه بخرم گفتم یه دوربین هم براش بخرم و به گفته ی دوستان بعد از یک هفته ببندم تا لگد تفنگ تو روزای اول دوربینو اذیت نکنه!
من 3 تا دوربین مد نظر هست!
1- دوربین تفنگ BSA 3*9*40 AO 1قیمت 195 تومن
2-دوربین تفنگ زوم دار مادون دار بوشنل قیمت 178 تومن(اگه میشه این مادون دارش رو یه توضیح کوچولو بدید ببینم خوبه یا نه چون تو شب کبوتر میزنم معمولا)
3-یه گامو هم تو شهر خودمون پیدا کردم گفت 190 گفت دید در شب؟!
اگه تفنگ تو بازه قیمت 370 بهتر از شادو هزار هست هم بهم بگید
ببخشید که خیلی زیاد شدKhansariha (226)

سلام
داداش تو این رنج قیمت شادو بهترین انتخاب هست جزو تفنگهای قدرت متوسط هست17ژول قدرت داره وهمین طور دقت متوسط.تا30-40متر میشه روش حساب کرد برای شکار شادو هست دیگه نباید زیاد ازش انتظار داشته باشی ولی نسبت به چینی وکرال ورنجر بهتره درضمن واشر شو هم میتونی با واشر دیانا27عوض کنی که هم دقتش بهتر میشه هم قدرتش برای دوربین هم همون BSA از همش بهتره.دراخر چه حرفایی میزنن این فروشنده ها دیددر شب خخخخ احتمالا منظورش لایت دوربین بوده.سوال دیگه ای بود درخدمتم
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - miladgh - 2014-05-19 12:41 PM

واقعا خیلی ممنون که جوابمو دادید Khansariha (8)فقط یک چیز این لایت دوربین که گفتی چیه ؟!
دوربین BSA هم لایت داره ؟
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-05-19 12:52 PM

سلام
تاپیک داره میره تو باقالی خخخ این سوالات مربوط میشه به تاپیک مشاوره و تاپیک دوربین ولی حالا برا اینکه سوالت بیجواب نمونه جوابتو میدم.عرضم به حضورت که لایت دوربین چراغ داخل دوربین هست که شب یا جاهایی که نورنیست روشن میکنی و ریتیکال یا همون+داخل دوربین روشن میشه ومشخص میشه معمولا دورنگ هست سبزوقرمز وتقریبا همه دوربین ها ازجمله همین BSAلایت دارند.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - miladgh - 2014-05-19 01:10 PM

الان اینی که من قیمت دارم 370 چند درصدش پلاستیک هست ؟
بعضی از دوستان طوری در موردش صحبت می کنند که انگار لولش هم پلاستیکیه!
و سوال اخر هم اینه که این مدل لایت داره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-05-19 01:57 PM

سلام
داداش شادو قنداق سنتیک داره همون پلاستیکی خودمون یه جورایی یه حسنه وزنش کمه ونگران خط افتادن روی قنداق هم نیستی بعد چیزی که هست اینکه کپ این تفنگ یا همون قسمتی که لوله چفت میشه پلاستیکی هست البته نه این پلاستیک های معمولی یه نوع پلاستیک مخصوص که جنس محکمی داره واین که میگن لق مشه یا میشکنه بستگی به طرز استفاده داره کلا شادو تفنگ ظریفی هست ونباید خیلی خشن باهاش رفتار بشه مثلا لوله رو محکم ببندی و... من که تاحالا باهاش مشکل نداشتم اگه یه سری اصول رو رعایت کنی مشکلی براش پیش نمیاد مثلا تفنگ رو هیچ وقت ازلوله نگیر وبلند کن یا مواظب باش زمین نخوره.درمورد دوربین هم نه این مدلش لایت نداره.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)