شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - achilles - 2012-04-22 02:52 AM

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز حقیقتا من 2 روز پیش یک تفنگ بادی 5.5 کرال مگنوم قنداق چوبی خریدم که تفنگ خوبی بود با قدرت و دقت نسبتا خوب. خیلی هم خوش دست و زیبا بود البته همراه اون یه دوربین گامو 40*3-9 هم خریدم و روش نصب کردم که با 4 تا تیر در فاصله 25 متری صفرش کردم خیلی خوب کبوترها رو از روی سیم در فاصله 30 تا 50 متری می زد تا اینکه بعد از زدن 100 تا تیر البته در یک روز، موقع شکستن اسلحه دیدم که اصلحه مسلح نمیشه و رد میکنه ولی با چند بار باز و بسته کردن درست شد.
فرداش بردمش پیش یکی از دوستان و موقع مسلح کردن تفنگ دید که اسلحه حالت فنری زیادی نداره و یه مقدار باز میمونه و گفت که به احتمال زیاد فنرش شکسته خلاصه بردم پسش دادم و یه شادو هزار کپ و ماشه پلاستیکی که زیرش هم برچسب کیفیت درجه 2 بود گرفتم که الان دوربین رو روش نصب کردم و در فاصله 25 متری یه بار اینور هدف میزنه و یه بار اونور.
خلاصه سرتونو درد نیارم خیلی باهاش حال نمیکنم به نظرم همون کرال بهتر بود حالا میخواستم نظر شما اساتید رو بدونم آیا برم کرال رو دوباره بگیرم یا همین شادو هزار خوبه لطفا راهنماییم کنین.
اینم چندتا عکس از تفنگ کرال مگنوم که خریده بود و بردم پس دادم و جاش شادو هزار خریدم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royal - 2012-04-22 10:30 AM

دوست عزیز کیفیت شادو خیلی بهتر از کرال هستش من خودم سالها شادو داشتم بدون مشکل ولی خودتون میگید بعد 100 شلیک فنرش شکست مطمن باش با 100 تا شلیک دیگه چیزی ازش باقی نمیموند در کل کیفیت محصولات گامو خیلی بهتر از کرال و رنجر هستش

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-04-22 10:56 AM

(2012-04-22 02:52 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز حقیقتا من 2 روز پیش یک تفنگ بادی 5.5 کرال مگنوم قنداق چوبی خریدم که تفنگ خوبی بود با قدرت و دقت نسبتا خوب. خیلی هم خوش دست و زیبا بود البته همراه اون یه دوربین گامو 40*3-9 هم خریدم و روش نصب کردم که با 4 تا تیر در فاصله 25 متری صفرش کردم خیلی خوب کبوترها رو از روی سیم در فاصله 30 تا 50 متری می زد تا اینکه بعد از زدن 100 تا تیر البته در یک روز، موقع شکستن اسلحه دیدم که اصلحه مسلح نمیشه و رد میکنه ولی با چند بار باز و بسته کردن درست شد.
فرداش بردمش پیش یکی از دوستان و موقع مسلح کردن تفنگ دید که اسلحه حالت فنری زیادی نداره و یه مقدار باز میمونه و گفت که به احتمال زیاد فنرش شکسته خلاصه بردم پسش دادم و یه شادو هزار کپ و ماشه پلاستیکی که زیرش هم برچسب کیفیت درجه 2 بود گرفتم که الان دوربین رو روش نصب کردم و در فاصله 25 متری یه بار اینور هدف میزنه و یه بار اونور.
خلاصه سرتونو درد نیارم خیلی باهاش حال نمیکنم به نظرم همون کرال بهتر بود حالا میخواستم نظر شما اساتید رو بدونم آیا برم کرال رو دوباره بگیرم یا همین شادو هزار خوبه لطفا راهنماییم کنین.
اینم چندتا عکس از تفنگ کرال مگنوم که خریده بود و بردم پس دادم و جاش شادو هزار خریدم.

برادر عزیز شادو هم کشش 100 تیر در یک روز را نداره بعد شما برداشتی با کرال ترکیه ای 100 تیر تو ی روز زدی....

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - achilles - 2012-04-22 01:28 PM

دوستان یعنی شما میگید با اینکه شادو هزار کپ و ماشش پلاستیکی و درجه 2 هست بازم بهتر از کرال هست و منم نگهش دارم بهتره؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - foolad - 2012-04-22 09:15 PM

شادو اسپیشل ادیشین بگیر
especial edition

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - kolak - 2012-04-22 09:56 PM

(2012-04-22 01:28 PM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یعنی شما میگید با اینکه شادو هزار کپ و ماشش پلاستیکی و درجه 2 هست بازم بهتر از کرال هست و منم نگهش دارم بهتره؟؟؟
دوست عزیز حیف شادو هزارو باکرال مقایسه کنی
شادو یه چیزه دیگسKhansariha (214)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - foolad - 2012-04-23 12:07 AM

شاید مشکل از دوربینته که از تنظیم خارج میشه. با مگسک گروپ گیری کن ببین چطوره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - achilles - 2012-04-23 12:39 AM

بچه ها امروز رفتم شادو هزار رو پس دادمو همون تفنگ کرال خودمو برداشتم و با چند تیر دوربین رو صفر کردم واقعا که این کرال جدید قنداق چوبی حرف نداره.
امروز تفنگ کرال رو باز کردم تا ببینم واقعا فنرش شکسته باورتون نمیشه چی دیدیم، فنر سالم بود ولی انگار که 1 ماهی جمع کرده و حالت مسلح بوده اصلا این فنر یه وضعیت کج و کوله و افتضاحی بود که نگو تازه اون قطعه پلاستیکی که پشت فنر میندازه تا خلاصی قفل ماشه رو بگیره هم شکسته بود.عجیب بود تفنگ آکبند همچین فنری داشته باشه یکم مشکوکه
من موندم با این فنر داغون چطوری از فاصله تقریبا 70 تا 80 کمتری کبوتر رو زدم و از اونطرفش در اومده اونم با تیر تخت حالا ببین که اگه فنر قوی روش باشه چه میکنه.
شاید محصولات اولیه کرال خوب نبوده باشه و تو مردم بد جا افتاده ولی خداییش این کرال قنداق چوبی که من گرفتم واقعا خداییش خیلی از شادو هزار کپ پلاستیکی دقیق تر و خوش دست تره انصافا حرف نداره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-04-23 10:13 AM

(2012-04-23 12:39 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز رفتم شادو هزار رو پس دادمو همون تفنگ کرال خودمو برداشتم و با چند تیر دوربین رو صفر کردم واقعا که این کرال جدید قنداق چوبی حرف نداره.
شاید محصولات اولیه کرال خوب نبوده باشه و تو مردم بد جا افتاده ولی خداییش این کرال قنداق چوبی که من گرفتم واقعا خداییش خیلی از شادو هزار کپ پلاستیکی دقیق تر و خوش دست تره انصافا حرف نداره.
انشا الله که این یکی همیشه ماشه اش برای شما بچکه(البته نه وقتی داری مسلح میکنی!خخخخــ!ــ!)
این که میگی قدیمی ها بد بودن اینجوری نیست: هنوز هم خیلی ها میرن کرال و رنجر میگیرن و بعد میگن حیف پولی که برای این دادیم...البته بستگی به استفاده هم داره...ولی از لحاظ طراحی واقعاً اسلحه ی زیباییه...موفق باشید!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - THUNDER - 2012-04-24 02:18 PM

اینم تست قدرت شادو هزار:
فاصله-------35 متر
ساچمه-----گامو مچ
[تصویر: iqn419wz9wm4wsz1jg2.jpg]
از تصویر میشه به قدرت خوب شادو پی برد...قطعاً در این فاصله به راحتی کفتر کشه!