شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-04-14 09:46 PM

(2014-04-14 09:34 PM)Mohtasham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده ...
پایه دوربینم مثل اینیه که رو این اسلحه سواره : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این برآمدگی که دورش خط کشیدم چیز خاصیه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول : ولی بعد از چند تا تیر به شکل افتضاحی میافته!
چی میافته ؟
پایه و دوربین که سوار تفنگن !

دوربین رو اون اسلحه نیست.
پایه دوربینت شکل کدومه؟
اولی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دومی.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Mohtasham - 2014-04-14 09:47 PM

تصحیح میکنم (از مدیران خواهش میکنم پست قبلی من رو پاک کنن)
شرمنده ...
پایه دوربینم مثل اینیه که رو این اسلحه سواره : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این برآمدگی که دورش خط کشیدم چیز خاصیه ؟ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول : ولی بعد از چند تا تیر به شکل افتضاحی میافته!
چی میافته ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-04-14 09:52 PM

دوست عزیز شما تفنگت رو تازه خریدی هنوز نو هست فنرشم رام نشده فعلا لگدش زیاده و این رویه دوربین تاثیر بد میزاره فعلا 400 -500 شلیک بدون دوربین داشته باش تا فنرش رام شه اونوقت دوربینشو سوار کن.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - kingzax - 2014-04-14 09:52 PM

(2014-04-14 09:34 PM)Mohtasham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده ...

دوست عزیز شما دوربین و همینطوری که روی تفنگت میبندی ببند و یه عکس ازش برای اساتید بگذار تا کاملا راهنماییت کنند. این بهترین کاره.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-14 09:53 PM

(2014-04-14 09:47 PM)Mohtasham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این برآمدگی قطعه ی استپ دوربین هست که شما پایه رو جلوی اون میبندی اما کارایی اون پایینه
شما این قطعه رو باز کن و همون کارهایی رو انجام بده که گفتم... Khansariha (8)
شادو بعد از ۱۵۰ تا ۲۰۰ شلیک فنرش رام میشه... شما بعد از این تعداد شلیک دوربین رو ببندی کلا بهتره... Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - jabili - 2014-04-14 10:00 PM

دوست عزیز اینکه پایه نداره

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-14 10:35 PM

(2014-04-14 09:53 PM)Vicxtor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-04-14 09:47 PM)Mohtasham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این برآمدگی قطعه ی استپ دوربین هست که شما پایه رو جلوی اون میبندی اما کارایی اون پایینه
شما این قطعه رو باز کن و همون کارهایی رو انجام بده که گفتم... Khansariha (8)
شادو بعد از ۱۵۰ تا ۲۰۰ شلیک فنرش رام میشه... شما بعد از این تعداد شلیک دوربین رو ببندی کلا بهتره... Khansariha (8)

در مورد این مشکلتون باید عرض کنم اول از همه اون قطعه رو که عکسش رو گذاشتی (بهش میگن استپ یا ترمز پایه) از رو سلاح باز کن (البته نگهش دار چون فابریک سلاح هست)
بعد اگه دقت کنی زیر حلقه ی عقبی پایه یه پیچ آلن کوچک قرار داره که اگه سفتش کنی از زیر پایه میزنه بیرون. به این پیچ هم میگن پیچ استپ (ترمز) پایه
این پیچ رو کمی سفت کن که حدود ۳ میل از زیر پایه بزنه بیرون
بعد چهار تا پیچ پایه رو شل کن تا حدی که پایه بتونه وارد ریل (شیارهای) روی بدنه ی سلاح بشه
از سمت عقب پایه رو وارد ریل کن طوری که ته پیچ استپ وارد سوراخ روی سلاح بشه و دیگه پایه عقب و جلو نتونه بره
در همین حالت چهار تا پیچ رو خوب سفت کن (اول دو تای انتهایی بعد دو تای وسطی)
بعد پیچ استپ رو دوباره سفت کن که تا ۲ تا ۳ میل دیگه بره پایین
در مرحله ی بعد پیچ های حلقه ها رو باز کن و دوربین رو روی پایه قرار بده و ترازش کن (از تو دوربین نگاه کن به مثلا لبه ی یک دیوار و اون بعلاوه رو با لبه ی دیوار تراز کن)
بعد پیچ های حلقه ها رو به صورت ضربدری ببند و سعی کن تا مقداری سفت کنی که به بدنه ی دوربین خیلی فشار نیاد
الان دوربینت آماده هست... امیدوارم از اولین تجربت در این زمینه لذت ببری
فقط سعی کن همیشه نکات ایمنی رو رعایت کنی
موفق باشی... Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Mohtasham - 2014-04-15 01:05 AM

متشکرممممممم Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
کارایی که گفتید رو انجام داد... پایه و دوربینم سرجاشون وایسادن ....Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-04-17 07:09 PM

سلام خدمت دوستان و اساتید [تصویر: khansariha%20(8).gif]
من خیلی وقت پیش پرسیده بودم که لگد گیر قنداق شادو یکی از دوستانم لق شده . چند وقت پیش رفته بودم پیشش که متوجه علت شدم . این آقا پیچ های لگد گیر رو زیادی سفت کرده بود و لگد گیر هم به خاطر جنس نرمش بریده . به همین دلیل لق شده . دوستان راهکاری برای تعمیرش ندارن ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-04-18 02:43 AM

(2014-04-18 01:11 AM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به نظر دوستان بعد از زدن چند عدد تیر با دیانا52 فنر نرم میشه و میشه دوربین رو گذاشت روش دوربین هم سنترپوینت باشه؟؟؟؟

شما که دیگه کاربر فعالید مثلا !!!
اخه 52 چه ربطی به شادو داره ؟
Khansariha (367)