شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-04-08 11:17 AM

(2014-04-08 08:45 AM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
nasergafari جان
ايشون مي فرماييند هوا رد مي كرده اما متوجه نشدن از كجا
پس اول بايد ببينه پرتي هوا از كدوم قسمته اگر از قسمت چفت سلاح نباشه
احتمال خيلي زياد ميشه واشر سر پيستون كه اونم بايد باز كنيد و پس از تعويض
دوباره تست بگيريد Khansariha (8)
سلام
دوست من منم منظورم همین بود ولی نتونستم درست برسونم منم گفتم اول ببینه پرتی هوا ازکجا ست احتمال اینکه پرتی از لوله باشه بیشتره چون خودش میگه قدرت و دقتش وقتی که دوربین روتنظیم میکنه خوبه ولی خوب دوباره میگه مشکل مکش هم داره وقتی دستش رو میزاره روسوراخ سیلندر طبق گفته شما تا معلوم نشه پرتی هوا ازکجاست هیچ نظر قطعی نمیشه داد.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - aminhunt - 2014-04-08 05:22 PM

ممنون دوست عزیز. پس ساچمه با گرین 9 مناسب نیست؟ به تفنگ آسیبی میزنه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-08 05:38 PM

(2014-04-08 05:22 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من با جی اس بی اگزکت هم مشکلی نداره (8.44gr) Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - old.hunter - 2014-04-08 06:03 PM

حنان جان Khansariha (8)
جي اس بي اگزاكت 7.33 هست
اگزاكت آر اس هم باز 7.33 گرين هست
فقط يك مدل داره
JSB Diabolo Exact Heavy .177 Cal, 10.2 Grains
كه اونم فكر نمي كنم پيدا بشه
ساچمه سنگين ديگه ميشه تي اس 10 Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - tinger - 2014-04-08 06:09 PM

(2014-04-08 05:22 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بیشنهاد میکنم ساچمه استاندارد الماس 8 گرینی رو هم اگر گیراوردی امتحان کن.نوک گنبدی هست و تراش وساخت خوبی داره البته کم گیر میاد من کل فردوسی رو گشتم 6 بسته بیشتر نتو.نستم بیدا کنم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-08 06:16 PM

(2014-04-08 06:03 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان Khansariha (8)
جي اس بي اگزاكت 7.33 هست
اگزاكت آر اس هم باز 7.33 گرين هست
فقط يك مدل داره
JSB Diabolo Exact Heavy .177 Cal, 10.2 Grains
كه اونم فكر نمي كنم پيدا بشه
ساچمه سنگين ديگه ميشه تي اس 10 Khansariha (8)

عبدالله جان Khansariha (8) :

JSB Exact .177 = 8.44gr
JSB Exact Express .177 = 7.87gr
JSB Exact RS .177 = 7.33gr

(دوستان شرمنده پستم نامربوط بود!)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - mohamadnopo - 2014-04-08 07:27 PM

سلام من تازه عضو شدم.میخواستم بدونم دقت شادو چقدره.آخه تو فکر خریدشم.راستش همین یه ماه پیش یه آپاچی900 خریدم ولی چه فایده دقتش که کلا مرخصه ضامنشم سه روز پیش شکست.باتشکر.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-08 07:53 PM

(2014-04-08 07:27 PM)mohamadnopo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تازه عضو شدم.میخواستم بدونم دقت شادو چقدره.آخه تو فکر خریدشم.راستش همین یه ماه پیش یه آپاچی900 خریدم ولی چه فایده دقتش که کلا مرخصه ضامنشم سه روز پیش شکست.باتشکر.

سلام دوست عزیز... ورودتون رو به سایت تبریک عرض میکنم... Khansariha (8)
دقتش از آپاچی و سایر چینی ها و همچنین رنجر بهتر هست و لگد خیلی نرمی داره... البته اگه بخواید با دوربین استفاده کنید حداقل باید یه گامو ۳۲*۴ روش بندازید
در ۲۰ متر با ساچمه ی خوب گروپ (مجموع) تیری به اندازه ی ۲ سانت میده... فقط نباید انتظار داشته باشید که دقتی مثل دیانا ۳۵ به شما بده... در حد قیمتش خوب هست و به همون نسبت دقیق...
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Persiacr - 2014-04-08 08:10 PM

دوستان دوربین رو به هر بدبختی بود عوض کردم و چون گامو نداشت با مارک بوشنل 4*32 عوض کردم که روش نوشته آنتی شوک هم هست فقط فرصت نشده هنوز تستش کنم، تست شد خبرش رو میدم.

راستی تو بازار جای دیگه دو مدل دوربین گامو 4*32 دیدم یکیش تو بسته پلاستیک شفاف پلمپ شده بود با مارک گاموی چاپی به قیمت 140 و یکی دیگه تو کارتن بود که رو قسمت چشمیش گامو بزرگ حک شده بود به قیمت 180 آیا در این دو تفاوتی هست؟ و اون حک شده واقعا اصلی بود؟ اگه گامو بهتر از بوشنله اون مغازه دار دیگه قبول کرد بوشنل نو رو بگیره بهم گامو بده

نقل قول :سلام
دوست من منم منظورم همین بود ولی نتونستم درست برسونم منم گفتم اول ببینه پرتی هوا ازکجا ست احتمال اینکه پرتی از لوله باشه بیشتره چون خودش میگه قدرت و دقتش وقتی که دوربین روتنظیم میکنه خوبه ولی خوب دوباره میگه مشکل مکش هم داره وقتی دستش رو میزاره روسوراخ سیلندر طبق گفته شما تا معلوم نشه پرتی هوا ازکجاست هیچ نظر قطعی نمیشه داد.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)

دوست من چون باد نسبتا به آرومی خارج میشه با دست نمیشه جریان هوا رو تشخیص داد که بفهمم از کجاست، آیا راه دیگه ای هست که بفهمم از چفت اصلحه هست یا واشر سر پیستون؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-04-08 08:34 PM

(2014-04-08 08:10 PM)Persiacr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تو بازار جای دیگه دو مدل دوربین گامو 4*32 دیدم یکیش تو بسته پلاستیک شفاف پلمپ شده بود با مارک گاموی چاپی به قیمت 140 و یکی دیگه تو کارتن بود که رو قسمت چشمیش گامو بزرگ حک شده بود به قیمت 180 آیا در این دو تفاوتی هست؟ و اون حک شده واقعا اصلی بود؟ اگه گامو بهتر از بوشنله اون مغازه دار دیگه قبول کرد بوشنل نو رو بگیره بهم گامو بده

دوست عزیز اونی که روش اسم گامو و مدلش حک شده (به صورت فرو رفته) و آرم گامو برجسته و به رنگ طلایی هست اصله (درجه ی یک چینی)
اما قیمت رو بالا گفتن!!! من یک سال و اندی پیش خریدم ۱۳۰ تومن و الان هم تو همین رنج قیمت باید باشه...
این دوربین بهترین پیشنهاد تو گاموها هست
Khansariha (8)