شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-27 10:37 PM

دوستان راهنمایی لطفا

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-03-28 09:45 AM

سلام دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
میخواستم بدونم سنگین ترین ساچمه ای که شادو 1000 میتونه شلیک کنه چند گرینی هست ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-28 12:19 PM

جا دارد از دوست ارجمندم جناب تامکت سپاسگذاری کنم .
ایشون در پیام خصوصی علت عدم ایجاد خلا را به علت هوا کشیدن مازول سر لوله عنوان کردند . من اندکی لوله را به پایین کشیدم و با انگشت محل ساچمه را بشتم . با مکیدن خلا بوجود نیامد که موید فرمایش اقای تامکت عزیز بود . Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shahlolak - 2014-03-29 07:17 PM

سلام دوستان
شرمنده سوالم ابتدایی اخه تازه واردم
میخواستم بدونم نحوه تنظیم کردن نشانه روی شادو چه جوری هست؟(یعنی هر چی پیچ روی رو سفت تر کنیم پایین میزنه یا بالا؟و همینطور پیچ بغل)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - flower - 2014-03-29 07:33 PM

سلام دوست عزیز ورودتون رو به انجمن از طرف مدیران و کاربران عزیز خوش امد میگمKhansariha (8)
اول از همه دشمن شما شرمنده
دوم اینکه اینجا هیچ کس بابت سوالی که میپرسه بازخواست یا به تمسخر گرفته نمیشه و همه میتونند آزادانه سوالاتشون رو بپرسن
در مورد سوال شما
اگر شما پیچ بالایی که برا بالا و پایین زدن هست رو سفت کنید تفنگ پایین میزنه و برعکس
در مورد پیچ بغل هم اگر راستگرد بچرخونید راست و اگر چپ گرد بچرخونید چپ میزنه
امیدوارم که درست گفته باشم
الته یه تاپیک هم در این مورد داریم که متاسفانه هرچی گشتم با مستقیم بهتون لینک بدم نتونستم پیداش کنم
اگر دوستی میدونه کجاست لطفا به این دوستمون لینک بده
ممنون از دوستان
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2014-03-29 07:37 PM

(2014-03-29 07:17 PM)shahlolak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شرمنده سوالم ابتدایی اخه تازه واردم
میخواستم بدونم نحوه تنظیم کردن نشانه روی شادو چه جوری هست؟(یعنی هر چی پیچ روی رو سفت تر کنیم پایین میزنه یا بالا؟و همینطور پیچ بغل)

(2014-03-29 07:33 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز ورودتون رو به انجمن از طرف مدیران و کاربران عزیز خوش امد میگمKhansariha (8)
اول از همه دشمن شما شرمنده
دوم اینکه اینجا هیچ کس بابت سوالی که میپرسه بازخواست یا به تمسخر گرفته نمیشه و همه میتونند آزادانه سوالاتشون رو بپرسن
در مورد سوال شما
اگر شما پیچ بالایی که برا بالا و پایین زدن هست رو سفت کنید تفنگ پایین میزنه و برعکس
در مورد پیچ بغل هم اگر راستگرد بچرخونید راست و اگر چپ گرد بچرخونید چپ میزنه
امیدوارم که درست گفته باشم
الته یه تاپیک هم در این مورد داریم که متاسفانه هرچی گشتم با مستقیم بهتون لینک بدم نتونستم پیداش کنم
اگر دوستی میدونه کجاست لطفا به این دوستمون لینک بده
ممنون از دوستان
Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-30 11:58 PM

سلام و خسته نباشید !

من امروز رفتم واسه شادو یه دوربین بگیرم تنها چیزایی که به جیب من می خوردن 3*9-40 bsa و 3*9-40 bushnell بودن ، ریتایکل جفتشونم سیمی بود منتهی BSA میلدات دار بود بوشنل یه طرح مثلثی مانند داشت ، بگذریم، بهم قیمت دادن 150 تومان ،جفتش یه قیمت ، به نظر شما کدوم بهتر جواب میده ؟ واقعا بیشتر از این نمیتونم خرج دوربین شادو بکنم.

متشکر Khansariha (8)Khansariha (8)

Re: RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - esijoon - 2014-03-31 12:05 AM

(2014-03-30 11:58 PM)genesis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و خسته نباشید !

من امروز رفتم واسه شادو یه دوربین بگیرم تنها چیزایی که به جیب من می خوردن 3*9-40 bsa و 3*9-40 bushnell بودن ، ریتایکل جفتشونم سیمی بود منتهی BSA میلدات دار بود بوشنل یه طرح مثلثی مانند داشت ، بگذریم، بهم قیمت دادن 150 تومان ،جفتش یه قیمت ، به نظر شما کدوم بهتر جواب میده ؟ واقعا بیشتر از این نمیتونم خرج دوربین شادو بکنم.

متشکر Khansariha (8)Khansariha (8)

اگر گامو ریتایکل حکی گیرت نیومد bsa بهتره

شادو خیلی لگد نداره....

ولی این بوشنل ها خیلی آشغالند....اصلا نگیر

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-31 12:08 AM

گامو بود اما من متاسفانه پولشو ندارم ، اونو بالا 250 میده ! دم شما گرم نزدیک بود اشتباه کنمو بوشنلو بگیرم !

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - detonator - 2014-03-31 12:20 AM

ببخشید که جفت پا میپرم وسط بحثتونKhansariha (8)
اینطور که مشخصه اونbsa هم تقلبیه (به خاطر هم قیمت بودن با بوشنل).....اگه چراغ داشت که تقلبیه اصله!!
ولی هر کدوم رو گرفتید یه چسبی به ریتایکل بزنید...