شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-26 08:14 PM

با سلام به همه ی شادو بازان و اسلحه دوستان محترم و اساتید و مدیران و... کلا هرکی این پستو می خونه !
سال نوتون مبارک !!! Khansariha (8)

غرض از مزاحمت بالاخره تصمیم گرفتم واسه شادوی عزیز یه دوربین جور کنم ، اما با توجه به قیمت خود اسلحه حاضر نیستم بیشتر از 150 واسش خرج کنم ، چون این سوالو مرتبط با این تاپیک دونستم اینجا مطرحش می کنم ، چه دوربینی با چه مشخصاتی واسه شادو " لازم و کافی" هست ؟ همونطور که گفتم حاضر نیستم بیشتر از 150 بالاش پول بدم.

پیش پیش تشکر می کنم که پستو می خونید و جواب میدید.
Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-26 08:58 PM

شادو یه تفنگ برای شروع تیراندازیه و اگه شما از تیراندازی لذت ببرید من قول میدم تا چند وقت دیگه به فکر خرید یه تفنگ قوی تر و دقیق تر خواهید افتاد.اگه یه دوربین 150 تومنی براش تهیه کنید فقط به درد شادو میخوره و رو دیانا و ... طاقت نمیاره ولی اگه بودجه رو به 350 افزایش بدید میتونید یه دوربین لیپرز یا سنتر بخرید و روی هر تفنگی ببندید و لذت ببرید.
با 150 تومن شما میتونید یه دوربین گامو یا بی اس آ تهیه کنید که برای شادو مناسبه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-26 09:11 PM

خیلی متشکر از توضیحاتتون ، من هر سلاح دیگه ای بخرم یه دوربین جدا واسش می گیرم ، هر چی بخرم نگهش میدارم ، بی وفا نیستم شادورو بدم بره Khansariha (219)

بازم مرسی از توضیحتون!

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-26 09:18 PM

پس به نظرم برای یه گامو 3*9-40 تهیه کنید.(اگه پارالکس دارش رو بخرید که دیگه خیلی عالیه)
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-26 09:23 PM

تفاوت قیمتش با مدل بی تصحیح پارالکس چقدره ؟ خیلی که از تنظیم خارج نمیشه چون شادو بینوا لگد خاصی نداره ، درسته ؟ بعد ریتایکل اینا حکیه یا سیمیه ؟ میل دات دارن اینا یا نه ؟

ببخشید زیاد شد :D

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-26 09:26 PM

بدون تصحیح پارالکسش هم از 150 گرون تره (شاید حدود 200) و من با پارالکسش رو 270 خریدم.با تنظیمش هم مشکل نداشتم
در مورد ریتایکلش چیزی نمیدونم چون من تا حالا مال خودم رو باز نکردم نمیتونم با اطمینان بگم

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-26 09:41 PM

3*9 واسه شادو غیر ضروری نیست ؟ چون برد مفیدش واسه شکار کمه ، البته نا گفته نمونه من این چند ماهی فقط هدف زنی کردم که 3*9 اونجا خودشو نشون میده چون دیگه قدرت تخریب زیاد مد نظر نیست...

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-26 09:51 PM

به نظرم 3*9 برای شادو مناسبه.
هم برای گروپ گیری و هم برای شکار و هدف زنی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - genesis - 2014-03-26 10:05 PM

اوکی پس شد 3*9 گامو ترجیحا با تصحیح پارالکس !
مرسی بابت توضیحات Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-27 01:07 PM

(2014-03-21 11:31 PM)elna نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****با تشکر از شما دوست بزرگوار ایراداز واشر سر پیستون نیست چون تازه عوضش کردم و الان کیپ است . لوله هم لق تیست تنها ایراد میتواند واشر محل ساجمه باشد به امید خدا ان را هم که عوض کردم نتیجه را عرض میکنم (25/12/1392) *****
---------------------------------------------------------------------------------
با سلام و عرض تبریک سال جدید خدمت جناب قربانی و کلیه دوستان عزیز
یه سوال داشتم جناب قربانی . در متن پست چند صفحه قبل که قسمتی از آن را ابتدای کامنت آورده ام ، شما فرموده بودید بعد از تست ، نتیجه را به اطلاع دوستان می رسونید . اگه نتیجه مشخص شده می شه لطف کنید در اختیار سایرین نیز قرار بدین . بنده یه شادو 1000 کپ پلاستیکی دارم (‌خرید بهمن 92) حس می کنم شاید تفنگ من نیز همین مشکل رو داره .
ممنون می شم .
یا حق.[/b]
fبا عرض تبریک مجدد خدمت دوستان بزرگوار امیدوارم سال جدید مملو از بهترینها باشد . متاسفانه مشکل از واشر محل ساچمه هم نیست و این قضیه خیلی ذهنمو مشغول کرده چون از نظر منطقی نمیتوانم ایراد انرا پیدا کنم البته اقای کمال زارع فرمودند سری های جدید این مشکل را دارد . اما از نظر دقت و قدرت این مشکل تاثیر منفی ملموس نذاشته . اما من 1 کم حساس هستم و دوست دارم علت انرا بدانم بزرگواران اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم Khansariha (226)Khansariha (8)