شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-03-16 02:14 AM

دوستان گپ فلزی نو تو بازار پیدا میشه؟کارکرده چی؟قیمتش حدودا چقدر میشه؟و...اینکه تعویضش نیاز به ابزار خاصی که نداره,ینی خودمونم میتونیم عوضش کنیم دیگه؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-16 09:43 AM

من جندی پیش یک گپ پلاستیکی گرفتم موقعی که از لوله میمکیدم خلا بوجود نمیومد دیروز رفتم خدمت اقای کمال زارع در کرج گفتن سری های جدید اکترا این مشکل را دارند البته با همین حالت هم دقت و قدرت بدی نداشت اما من چون وسواس دارم واشر سر پیستون و واشر محل ساچمه گذاری گرفتم دیشب برای دومین بار ( بار اول با خواندن مطالب مفید دوستان برای سرویس ) بازش کردم واسر سر پیستون سالم بود اما احتیاطا عوضش کردم و با واشر دیانا که گرفته بودم تعویضش کردم واشر محل ساچمه مشکلی نداشت و سالم بود . به فنر مقداری گریش قرمز زدم ( نوع دیگری دم دستم نبود ) اما به بیرون پیستون گریس نزدم .
ایا گریس نزدن به جداره بیرونی پیستون مشکلی بوجود می اورد ؟
2- مشکل بوجود نیامدن خلا با مکیدن هوای لوله پا برجاست مشکلی پیش میاد ؟
البته قدرت بهتر شده . سپاس از دوستان ارجمندKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - key - 2014-03-16 02:29 PM

سلام . دوست عزیز در مورد گریس پیستون چون تا به حال انجام ندادم نظری ندارم ولی در مورد عدم ایجاد خلا در داخل لوله معتقدم مشکل همچنان پا برجاست . به هیچ وجه نباید هوا از بیرون به داخل لوله جریان داشته باشه . شما وقتی با قدرت ریه هاتون مقدار خیلی کمی مکش هوا ایجاد میکنید و هوا جریان پیدا میکنه پس وقتی شلیک میکنید و فشار شدید هوا پشت ساچمه به وجود میاد شک نکنید نشتی خواهید داشت . قدیم الایام که واشر ها چرمی بود موقع مکش, هوا به داخل لوله میومد ولی وقتی داخل لوله فوت میکردید اصلا نشتی نمیداد دلیلش هم شکل واشر های چرمی بود . شکلش رو براتون میذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من شکل رو اغراق شده کشیدم . این سیستم مثل سیستم تلمبه های کوچک دوچرخه است در واقع موقع شلیک واشر چرمی پف میکرد و از داخل کیپ جداره سیلندر میشد . و جالب بود که هر چه فشار هوا بیشتر میشد چرم هم محکم تر به جداره سیلندر میچسبید . یه روش خلاقانه ! ولی با واشرهای امروزی بعید میدونم این اتفاق بیوفته . اگه مشکل از واشر دور لوله نباشه و واسر سه گل هم سالم باشه احتمال داره موقع بستن لوله کمی فاصله بین لوله و سیلندر به وجود میاد که در این صورت باید ببینید کپ اسلحه مشکلی داره یا نه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-03-16 02:39 PM

با سلام.دوستان مگه هنوزم شادو کپ فلزی تولید میشه و در بازار ایران هست.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-03-16 04:19 PM

(2014-03-16 02:14 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گپ فلزی نو تو بازار پیدا میشه؟کارکرده چی؟قیمتش حدودا چقدر میشه؟و...اینکه تعویضش نیاز به ابزار خاصی که نداره,ینی خودمونم میتونیم عوضش کنیم دیگه؟Khansariha (8)

دوستان جواب منو ندادین!Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2014-03-16 04:32 PM

شدو کپ فلز فعلا که فت و فراوون تو بازار نیست!نماینده ی گامو شاید سال بعد(منظور سال جدید پیش رو)حوالی اردیبشهت بارش برسه که اونموقع معلوم میشه شدو کپ فلز آوردن یا نه!
اما در مورد تعویض کپ فلزی با کپ پلاستیک!
یک کلام:تقریبا امکان نداره!Khansariha (214)چون مشکلات و دردسر های زیادی خواهد داشت منجمله:
واشر اب بندی بین لوله و سیلندر(واشر دور لوله)در شدو کپ فلز روی خود کپ هست اما در پلاستیک روی سیلندر و دور پورت خروجی هوا
قطر و ضخامت کپ ها(فلزی و پلاستیک)یکسان نیست!
فکر نکنم تو کپ پلاستیک لوله روزه خورده و سپس بسته شده باشه بلکه با پرس کپ پلاستیکی دور لوله کشیده شده اما در کپ فلز چنینی نیست و لوله قابلیت باز و بست رو داره...
خلاصه ببخشید دیگه!خخخخخخخخ اصلا امید و دلداری دادنو از من یاد بگیرید!Khansariha (214)(Khansariha (172))

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-03-16 04:34 PM

در مورد تعویضش خیلی اطلاعات ندارم
گپ فلزی اک هم تو بازار موجوده و قیمتش بیشتره.به قول دوستان اینا تو انبار ها جا مونده بودند(معمولا تو شهرستان ها که خریدار کمه)
دست دوم تمیزش هم اگه پیگیر باشید انشالله که پیدا میشه
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - gafor - 2014-03-16 05:19 PM

دوستان عزیزمبادی ورودی این نوع اسلحه به کشورمهمه.احتمالابرادران واردکننده نوع سفارشو کپ پلاستیکی میدن .بنابه اظهارات فروشنده داخل باکس 5 یا6 تایی یکی دوتااسلحه باکپ فلزی درمیادالبته جهت صحت ادعای ایشون باید تافرداصبرکنم .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-16 08:28 PM

(2014-03-16 02:29 PM)key نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . دوست عزیز در مورد گریس پیستون چون تا به حال انجام ندادم نظری ندارم ولی در مورد عدم ایجاد خلا در داخل لوله معتقدم مشکل همچنان پا برجاست . به هیچ وجه نباید هوا از بیرون به داخل لوله جریان داشته باشه . شما وقتی با قدرت ریه هاتون مقدار خیلی کمی مکش هوا ایجاد میکنید و هوا جریان پیدا میکنه پس وقتی شلیک میکنید و فشار شدید هوا پشت ساچمه به وجود میاد شک نکنید نشتی خواهید داشت . قدیم الایام که واشر ها چرمی بود موقع مکش, هوا به داخل لوله میومد ولی وقتی داخل لوله فوت میکردید اصلا نشتی نمیداد دلیلش هم شکل واشر های چرمی بود . شکلش رو براتون میذارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من شکل رو اغراق شده کشیدم . این سیستم مثل سیستم تلمبه های کوچک دوچرخه است در واقع موقع شلیک واشر چرمی پف میکرد و از داخل کیپ جداره سیلندر میشد . و جالب بود که هر چه فشار هوا بیشتر میشد چرم هم محکم تر به جداره سیلندر میچسبید . یه روش خلاقانه ! ولی با واشرهای امروزی بعید میدونم این اتفاق بیوفته . اگه مشکل از واشر دور لوله نباشه و واسر سه گل هم سالم باشه احتمال داره موقع بستن لوله کمی فاصله بین لوله و سیلندر به وجود میاد که در این صورت باید ببینید کپ اسلحه مشکلی داره یا نه
با تشکر از شما دوست بزرگوار ایراداز واشر سر پیستون نیست چون تازه عوضش کردم و الان کیپ است . لوله هم لق تیست تنها ایراد میتواند واشر محل ساجمه باشد به امید خدا ان را هم که عوض کردم نتیجه را عرض میکنم Khansariha (8)

دوستان گرامی لطفا بفرمایید ایا لازم است به حداره بیرونی سیلندر هم گریس زده شود ؟>Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-03-18 07:17 AM

دوستان گرامی
میشه لطف کنید و جواب سوال من را بدید . سپاس