شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arash1324 - 2014-03-12 12:10 PM

(2014-03-12 12:02 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تیر برنجی منظورتون کدوما هست؟منظورتون تیر هایی مثل پرو مگنوم هست

سلام و درود Khansariha (8)

ساچمه هاي H&N چند نمونه از اين ساچمه هاي رو داره البته مس بايد باشه . جنس ساچمه پرومگنوم سرب هست و جنس اون ساچمه اي كه دوست عزيزمون رويال عنوان كردن برنجي ، از آلياژي برنج مي باشد كه سختي و مقاومت بيشتري دارد و به خان لوله تفنگ آسيب مي رسونه .كه احتمال زياد منظور اقا رويال همون ساچه هاي از جنس مس هست . .Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-03-12 02:39 PM

(2014-03-12 12:10 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-12 12:02 PM)pmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی تیر برنجی منظورتون کدوما هست؟منظورتون تیر هایی مثل پرو مگنوم هست

سلام و درود Khansariha (8)

ساچمه هاي H&N چند نمونه از اين ساچمه هاي رو داره البته مس بايد باشه . جنس ساچمه پرومگنوم سرب هست و جنس اون ساچمه اي كه دوست عزيزمون رويال عنوان كردن برنجي ، از آلياژي برنج مي باشد كه سختي و مقاومت بيشتري دارد و به خان لوله تفنگ آسيب مي رسونه .كه احتمال زياد منظور اقا رويال همون ساچه هاي از جنس مس هست . .Khansariha (8)

همونطور که آرش جان فرمودند تیرهای سری Power برند H&N از جنس مس هستن و در صورت استفاده ی مداوم باعث آسیب رسیدن به خان سلاح میشن... تیرهای برنجی هم مثل یک مدل تیر ایرانی نوک تیز هست که البته تنها بخش نوک تیز اون از جنس آلیاژ برنج هست حالا یادم نیست اسمش چیه (یا بیژن بود یا شهاب)

آرش جان من فقط موندم که کارخونه ای به عظمت اچ اند ان که مطمئنا مهندسین کنترل کیفیتش از معایب تیر های مسی در سلاح های بادی اطلاع دارن چطور اجازه میدن که در تیراژ بالا این تیرها تولید بشن و جالب اینه که حتی "پال کاپلو" هم تو ویدئوهاش از این تیرها استفاده میکنه!!!

Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ghavidel98 - 2014-03-12 03:02 PM

درود.
دوستان این ساچمه برنجی استفاده زیادش باعت تخریب خان میشه یا کلا با یکی دوتا تیر هم مشکل درست میکنه؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MrParak - 2014-03-12 03:05 PM

سلام
گلوله ها در سلاح های گلوله زنی هم با روکش مس ساخته میشن (باتوجه به قدرت و دقت بالا و استفاده زیاد).که فکر نکنم مشکلی ایجاد کنند
دوستان تیرهای آمل نخجیر جت خیلی خوب روی شادو جواب میده که فکر میکنم قدرتش با پرومگنوم هم یکی باشه
راستی یک سوال مهم: یک مغازه دار میگفت اگه کپ شادو لق بشه باید لوله بطور کامل عوض بشه ولی قبلا یکی از دوستان توی سایت گفت فقط کپش عوض میشه که ارزون هم هست.
کدوم درسته؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-03-12 03:57 PM

(2014-03-12 03:05 PM)MrParak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
گلوله ها در سلاح های گلوله زنی هم با روکش مس ساخته میشن (باتوجه به قدرت و دقت بالا و استفاده زیاد).که فکر نکنم مشکلی ایجاد کنند
دوستان تیرهای آمل نخجیر جت خیلی خوب روی شادو جواب میده که فکر میکنم قدرتش با پرومگنوم هم یکی باشه
راستی یک سوال مهم: یک مغازه دار میگفت اگه کپ شادو لق بشه باید لوله بطور کامل عوض بشه ولی قبلا یکی از دوستان توی سایت گفت فقط کپش عوض میشه که ارزون هم هست.
کدوم درسته؟

دوست عزیز خان سلاح گلوله زنی رو با بادی مقایسه می کنید؟؟؟!!!
مطمئنا در استفاده ی درازمدت از ساچمه های برنجی و مسی (مخصوصا برنجی) به خان سلاح بادی (مخصوصا در محصولات گامو و چینی و ترک) آسیب وارد میشه...
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MrParak - 2014-03-12 08:53 PM

باسلام دوست من پاسخ سوالمو یادتون رفت؟ .....Khansariha (226)
البته قطعا تیرمویی و برنجی آسیب میرسونه چون غیر استاندارده ولی در مورد مسی هنوز شک دارم چون مس یک فلز نسبتا نرم و چکش خواره .جنس لوله هم قطعا فولاده که حالا حالا ها طوریش نمیشه

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Vicxtor - 2014-03-12 09:05 PM

(2014-03-12 08:53 PM)MrParak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته قطعا تیرمویی و برنجی آسیب میرسونه چون غیر استاندارده ولی در مورد مسی هنوز شک دارم چون مس یک فلز نسبتا نرم و چکش خواره .جنس لوله هم قطعا فولاده که حالا حالا ها طوریش نمیشه

خب لقی لوله که از خود لوله نیست... زائده ی جفت شونده ی کپ هست که لق میشه و قاعدتا با تعویض اون حل خواهد شد. حالا نمیدونم که کپ به تنهایی در شادو قابل تعویض هست یا نه...
در مورد مس هم دقیق خودم نمیدونم ولی اگه سختی اون نزدیک به فولاد باشه (نه البته خیلی نزدیک) قطعا در دراز مدت مشکل ایجاد میکنه...
Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - smails - 2014-03-13 12:37 AM

با سلام.دوست عزیز شما از همین تیرهای سربی استفاده کنید و بعد از هر بسته 250 تایی که استفاده میکنید یه تمیز کاری کوچیک داخل لوله انجام بدید من بهتون قول میدم تا 5 سال دیگه هم خان لوله طوریش نشه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arash1324 - 2014-03-13 08:13 AM

(2014-03-12 08:53 PM)MrParak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود دوست عزيز Khansariha (8)

پيرو فرمايش دكتر عزيز ، خدمتتون عرض كنم كه تيرهاي مسي باتوجه به سختي كه دارند روي خان لوله تاثير ميزاره . و شما نبايد اين انتظار رو داشت كه با يكي دو تا شليك تاثير داشته باشه . ولي استفاده دراز مدت اون توصيه نميشه . حالا در يك تفنگ كه آلياژ ضعيف تري داره زود تاثير ميزاره و در يه تفنگ ديگه كه آلياژ با كيفيتي داره ديرتر تاثير ميزاره .در نهايت در سايش خان لوله تاثير داره Khansariha (8)
البته محصولات گامو در بين تفنگ هاي فنري ، كيفيت متوسط داره كه مطمئنا استفاده از ساچمه ها با سختي در حد مس ، رو خان تاثير خودش رو نمايان خواهد كرد .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - gafor - 2014-03-15 09:26 PM

باعرض سلام خدمت دوستان امروزرفته بودم واسه خریدشادو1000 .فروشنده که تازه باهاش دوست شده ام یه جعبه آک روبرام آوردو گفت گپ غیرفلزیه وازخریدسری قبل براش مونده .ایشون گفتن داخل جعبه 5یا6 تایی دقیقا یادم نیس یکی دوتاگپ فلزی هم درمیادازاونجاییکه ایشون قراره بارجدیدش دوروزدیگه براش برسه ازمن خواست منتظربمونم وگفتن ازلحاظ قیمت هیچ فرقی باهم ندارن.قبلابنده 440 قیمت کرده بودم ولی قیمت جدیدباتوجه به خریدجدید400 گفتن .از اونجاییکه بنده به انصاف ایشون ایمان دارم خواستم بگم حواس دوستان جمع باشه وگول حرفهای فروشنده گان رونخورن وبه بهانه اینکه گپ فلزی ازقبل توی انبارمونده یادلیل دیگه جنس روگرون نخرن . ببخشیداگه مطلب طولانی شد.