شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-22 11:57 AM

والله تا جایی که ما می دونیم واشر سه گل مخصوص تفنگ های لوله ثابته و واشری هست که توی محل اتصال پیستون به لوله وجود داره نه تفنگهای کمرشکن.علت اینم که بهش می گن سه گل به خاطر سه تا دایره کوچیکه که رو سطح واشر وجود داره.

آقایون این تاپیک رو کلا بردید به فنا.از پاک کردن لوله و پایه دوربین و همه چیزی توش نوشتید.اینم بماند.

ولی این که می فرمایید لوله رو با الکل یا استن!! پاک کنیم دیگه خیلی جالبه.چون نه الکل حلال چربیه نه استن.برای پاک کردن لوله بهترین مواد همون طور که بیشتر از"صد" بار تو تاپیک خودش گفتیم بهترین چیزا همین اسپری های موجود و همینطور تینر هست.

حالا فردا یکی میاد تو تاپیک دیانا 35 میگه لوله تفنگ رو با چی پاک کنم(خوب البته ایشون تقصیری نداره. چون این دیانا 35 هست لابد پاک کردنش با بقیه فرق داره و باید دوباره پرسید...).یکی دیگه هم که تا حالا تو تاپیک همه تفنگ ها درخواست معرفی دوربین و ساچمه کرده.خدا زیاد کنه... لابد ایشون همه این تفنگ ها رو دارن دیگه...فقط وقت خوندن ندارن که پست های قبلی رو هم ببینن.
کم کم داریم به لطف دوستان چیزهای جدیدی یاد می گیریم.مخصوصا دوستانی که پایه ثابت به انحراف بردن همه تاپیکها هستن و فکر می کنن به همه سوالات فارغ از این که در چه تاپیکی مطرح شده باید جواب داد.ما هم که همیشه هستیم و بالاخره کار پاکسازی و دردسر اسپم های بعضی دوستان رو "وظیفه" خودمون می دونیم.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-02-22 01:14 PM

با سلام خدمت آقا مهدی عزیز . فرمایش شما 100% متین و کاملا صحیح. ولی چون این تاپیک مخصوص شادو 1000 هست و دوستان که این تفنگ را دارن احساس نزدیکی بیشتری میکنن در رابطه با اینکه بقیه هم اینجا همین تفنگ را دارن و تجربیات نزدیکه به همه. البته بعضیا که دیگه واقعا پرت و پلا مینویسن. ولی به نظر بنده اگه این تاپیک به عنوان مثال اسمش معرفیه شادو 1000 هست باید 2-3 صفحه تفنگ معرفی بشه و بعدش کلا اجازه اضافه کردن پاسخ جدید نباشه. آخه شادو 1000 هست آپولو 2000 نیست که خیلی بخواد در رابطه باهاش اینقدر توضیح بدن!!! پس وقتی این امکانی هست یعنی انتقال تجربیات. حالا بعضی ها چرت مینویسن که کلا جدا. در رابطه با الکل و استون هم باید خدمتتون عرض کنم 2 تا از حلال های قوی چربی هستن این دوتا که اگه بنزین و تینر هم در نظر بگیریم (البته تینر فوری نه تینر روغنی)، از پر کاربرد ترین حلالهای چربی برای مصارف عمومی هستن. ( البته در رابطه با این پست من 153% حق با شماست که اصلا ربطی به تاپیک نداره :) )
یا حق...Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-22 01:28 PM

دوست من.Khansariha (8)
بنده به طور روزمره با الکل و استن کار می کنم و فکر کنم کمی بیشتر از شما هم شیمی خوندم...
شما در الکل اتیلیک چربی رو چه طوری حل می کنی؟؟ همین طور در استن؟ چه طور حلالهایی که قطبیت نسبتا بالا دارن و تا حدودی پیوند هیدروژنی قادر به حل مولکولهای غیرقطبی و بزرگ چربی بدون استفاده از سورفکتانت خواهند بود؟ امتحانش راحته.اگر این دو، حلال به گفته شما قوی چربی باشن باید راحت و بدون دو فاز شدن با پارافین که یک چربی خیلی ساده هست مخلوط بشن.امتحان کنید و نتیجه رو به ما هم بفرمایید!
حالا خطرات استفاده استن رو قسمتهای سنتتیک و حتی روی زاج بعضی تفنگها به جای خودش.

تینر چه فوری و چه روغنی به راحتی چربی ها رو حل می کنه.همینطور بنزین و نفت سفید و اسپری های مورد اشاره دوستان.

واما.در رابطه با این که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد فکر کنم با هم موافق باشیم.اگر می بینید این انجمن نسبتا مرتبه و می شه مطالب رو توش پیدا کرد شاید به دلیل همین دسته بندی مطالب بوده.قبلا هم عرض کردم برای اکثر این سوالات به اندازه کافی بحث شده و نیازی به تکرار نیست.ما تاپیک جامعی داریم به نام پاک کردن لوله.مگه پاک کردن لوله هر تفنگ با تفنگ دیگه چه قدر اختلاف داره که باز بیایم براش دو صفحه پست در تاپیک معرفی هر تفنگ بزنیم؟همینطور درباره دوربین و پایه و سایر موارد.
دوست عزیز اصلا مهم نیست که تعداد صفحات از دو سه تا بیشتر بشه یا نه.مهم اینه که مطالب کافی و وافی باشه.نه که هر دو سه صفحه یه سوال رو دوباره تکرار کنیم و باز تذکر و باز تکرار.Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - xzqr - 2014-02-22 08:41 PM

عدد نداره که درجه ش!!!!!
چسب بزنم مشکلی نداره تو فاصله های متفاوت؟؟؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-23 11:48 AM

نه چسب نزن بعدا اذیتت می کنه.یه راه بهتر اینه که با یه چیزی مثل لاک غلط گیر دو تا نشون روش بذاری که اگه به هم خورد دوباره اونا رو بیاری رو هم و خلاص.یه خط نازک روی اون چرخ و یه خط نازک هم روی بدنه شکاف در یک امتداد.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-23 10:36 PM

سلام
دوستان امروز تفنگمو بردم تراشکاری وپیچ شکسته رو باز کرد برام ولی به سختی به هرحال بازشد و4000 چوق ازم گرفت حالا سوال اینکه این جای پیچ به داخل سیلندر راه داره یا نه؟میخوام ببینم براده میتونه وارد سیلندر بشه؟اگر راه داشته باشه و براده ها وارد سیلندر شده باشند مجبورم نفنگ رو باز گنم تمیزش کنم
سلام
کسی نبود جواب مارو بده یک ساعته اچار به دست منتظر جوابمKhansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MAZ - 2014-02-23 11:50 PM

(2014-02-23 10:36 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان امروز تفنگمو بردم تراشکاری وپیچ شکسته رو باز کرد برام ولی به سختی به هرحال بازشد و4000 چوق ازم گرفت حالا سوال اینکه این جای پیچ به داخل سیلندر راه داره یا نه؟میخوام ببینم براده میتونه وارد سیلندر بشه؟اگر راه داشته باشه و براده ها وارد سیلندر شده باشند مجبورم نفنگ رو باز گنم تمیزش کنم
سلام

اصلا به سیلندر راه نداره !!!!!!مگه چنین چیزی میشه که یه پیچ به سیلندر راه داشته باشهKhansariha (219)
خیالت 150% راحت باشه که هیچ براده ای وارد سیلندر نشدهKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - turkavci - 2014-02-24 12:09 AM

(2014-02-22 08:41 PM)xzqr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد نداره که درجه ش!!!!!
چسب بزنم مشکلی نداره تو فاصله های متفاوت؟؟؟

دوست عزیز مگه میخوای شکاف درجه رو بچسبونی که میگید عدد نداره؟
مگه مشکل شما با مگسک نبود ؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - sox - 2014-02-24 12:52 AM

(2014-02-23 10:36 PM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام

سلام نه راه نداره و خیالت راحت باشه همونطوری که جناب maz گفتن. فقط پیچا رو با واشر فنری ببند و سفت کن.(فقط جون ما فشار نیاری روشون 2 باره ببرنا) و استفاده من لذتشو ببری ایشالا

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - كولي - 2014-02-24 01:26 PM

(2014-02-21 09:38 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه شادویی های گل
دوستان میخواستم بدونم برای تمیز کردن توی لوله ی تفنگم به جای الکل میشه از استون استفاده کرد ؟
مخلص همه[تصویر: khansariha%20(8).gif]

سلام
دوست عزیز چه کسی نسخه پاک کردن لوله سلاح رو با الکل برات پیچیده ولی تا اونچایی که من اطلاع دارم الکل محلول در ابه این به این معنی که الکل 100% تقریبا پیدا نمیشه و همیشه با مقداری اب همراه و با توجه به نقطه جوش و دمای تبخیر اون ( در حدود 76 درجه سانتیگراد ) قبل از اب بخار شده و مقدار اب باقیمانده روی جدار لوله اگه پاک نشه باعث زنگ زدن لوله میشه در ضمن الکل در زمره مواد الی هستش و حلال خوبی برای مواد روغنی و پسماندهای حاصل از انفجار باروت فکر کنم نباشه .
شما بهتره بقول دوستمون حتما از اسپری های کنتاک شوی 600 مارک ناهید که لوازم الکترونیک فروشیهای خیابون جمهوری دارند استفاده کنی باتوجه به اینکه از نظر اثرات جانبی خنثی هستد.