شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-02-21 12:36 AM

خیر
مشکلی نداره
با اجازه دوستان من اون دوربینی که خودم داشتم و برای فروش گذاشتم رو لینکش رو قرار میدم تا شما ملاحضه کنید که منظور من و همچنین جناب اقای جدیدی دقیقا کدوم مدل بوده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-21 12:37 AM

سلام
دادا بچه ها دو صفحه برات نوشتن به خدا پایه 4پیچ به شادو میخوره هیچ مشکلی هم نداره مال خودمم 4پیچه اگر میخوای برات عکس بزارم خیالت راحت بشهKhansariha (219)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marshalPcP - 2014-02-21 01:24 AM

(2014-02-21 12:37 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دادا بچه ها دو صفحه برات نوشتن به خدا پایه 4پیچ به شادو میخوره هیچ مشکلی هم نداره مال خودمم 4پیچه اگر میخوای برات عکس بزارم خیالت راحت بشهKhansariha (219)

سلام به همه دوستان ...
داداشی میشه از پایه ای که به شادو بستی یه عکس بزاری ؟؟؟
چون من هم میخوام بزارم اگر بشه ...
اگر لطف کنی عکسش رو بزاری ببینیم ... من هم میرم میخرم Khansariha (219)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-21 01:50 AM

چشم دادا رو چشمم فقط این اپلود سنتر انجمن نمیزاره عکسمو اپ کنم .

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marshalPcP - 2014-02-21 01:53 AM

(2014-02-21 01:50 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشم دادا رو چشمم فقط این اپلود سنتر انجمن نمیزاره عکسمو اپ کنم .

ایشاا... ردیف بشه ببینیم چطور میشه بست ..

بعد قنداق رو سوراخ کردی پیچ کردی ؟؟Khansariha (214)
موقع مسلح شدن مشکلی پیش نمیاد ؟؟Khansariha (48)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-21 01:59 AM

سلام
چرا قنداقو سوراخ کنم شما منظورت پایه جود تفنگه اونو که نمیگفتیم بحث سر پایه دوربین بود نه پایه ای که به خود تفنگ بسته میشه Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marshalPcP - 2014-02-21 02:04 AM

(2014-02-21 01:59 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چرا قنداقو سوراخ کنم شما منظورت پایه جود تفنگه اونو که نمیگفتیم بحث سر پایه دوربین بود نه پایه ای که به خود تفنگ بسته میشه Khansariha (226)

آها پایه دوربین ... بله الان متوجه شدم .. پست های قبل رو خوندم در مورد نصب پایه یک تکه و دو تیکه دوربین واسه شادو 1000

گفتم شاید دوپایه هم هست ... میخوام دوپایه رو سلاح ببندم ... Khansariha (48)

به هر حال ممنون دوست عزیزKhansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-21 07:47 PM

سلام
دوستان من دوباره گند زدم داشتم تفنگمو اچار کشی میکردم که پیچ بغل قنداق رو زیادی سفت کردم شکست الان نصف پیچ داخل سیلندر گیر کرده جوری هم نیست که بتونم با انبر قفلی بازش کنم ایا میشه درستش کرد یا تفنگم به تاریخ پیوست وباید به فکر یکی دیگه باشم ؟درضمن پیچ بغل شادو گیر میاد اصلیش یا نه؟
رفقا خواهشا زودی بهم جواب بدین حالم خیلی بدهKhansariha (367)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Tomcat14 - 2014-02-21 07:50 PM

ناصر جان نگران نباش میشه بازش کرد،فقط بهش دست نزن!چون ممکنه خود قنداق هم از محل بسته شدن پیچ بشکنه!فردا ببر پیش تراشکار سه سوته برات باز میکنن(خودت دست نزن،چون کار من و شما نیست!)
پیچ هم گیر میاد!گیر نیومد هم پیچ کرال هست!Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - nasergafari - 2014-02-21 07:59 PM

سلام
تامکت جون بابا دمت گرم که بهم دلگرمی دادای فقط یه چیز قنداق رو من باز کردم پیچ از قنداق جدا شده ولی نصف پیچ مونده داخل سیلندر یه جورایی خیلی ناجوره بازم تراشکار میتونه بازش کنه دل نگرانم اصلا یه عکس ازش بگیرم بزارم ببنید