شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shahabjadidi - 2014-02-17 02:48 PM

(2014-02-17 02:28 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چرا وقتی میخوایم کبک شکار کنیم, باید سر یا سینشو بزنیم؟!؟!Khansariha (8)

سلام جناب FARMANDEH اینجا تاپیک معرفی GAMO SHADOW 1000 هستKhansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-02-17 03:27 PM

(2014-02-17 02:28 PM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جناب FARMANDEH خدمتتون بگم به خاطر اینکه اگه تیر تو کله بخوره خیلی راحت کبکو میندازه و شش ها و قلب هم در قسمت سینه قرار دارند و کیل زون همه ی پرنده ها همین نقاط است . البته اینجا تاپیک معرفی GAMO SHADOW 1000 هست .
ارادت[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-17 03:37 PM

(2014-02-17 03:27 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جناب FARMANDEH خدمتتون بگم به خاطر اینکه اگه تیر تو کله بخوره خیلی راحت کبکو میندازه و شش ها و قلب هم در قسمت سینه قرار دارند و کیل زون همه ی پرنده ها همین نقاط است . البته اینجا تاپیک معرفی GAMO SHADOW 1000 هست .

خوب عزیزم اگر تاپیک شادو هزاره شما چرا جواب میدی؟الان تذکر بدیم فردا شاکی می شین که به ما توهین شد!! خوب برادر من وقتی می دونید کاری درست نیست نکنید تا بعدا دلخوری پیش نیاد.

آقای فرمانده عزیز من آخه این چه سوالیه تو تاپیک معرفی تفنگ؟ Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-02-17 04:22 PM

(2014-02-17 03:37 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-17 03:27 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب عزیزم اگر تاپیک شادو هزاره شما چرا جواب میدی؟الان تذکر بدیم فردا شاکی می شین که به ما توهین شد!! خوب برادر من وقتی می دونید کاری درست نیست نکنید تا بعدا دلخوری پیش نیاد.

آقای فرمانده عزیز من آخه این چه سوالیه تو تاپیک معرفی تفنگ؟ Khansariha (226)

سلامتی و دلخوشی بر و بچ صلوات.Khansariha (8)
چشم مارکسمن جان اشتباه از ما بود حالا مارو جلو دوستان ضایع نکن.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ROOBAH - 2014-02-17 04:56 PM

سلام مارکسمن جان من هم معذرت میخوام . امیدوارم از من دلخور نباشی [تصویر: khansariha%20(8).gif]
راستی میخواستم بدونم با توجه به اینکه مگسک شادو خیلی حساسه از کجا می تونم یه محافظ مگسک براش گیر بیارم؟
بازم معذرت می خوام[تصویر: khansariha%20(8).gif]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Marksman - 2014-02-17 05:32 PM

(2014-02-17 04:56 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مارکسمن جان من هم معذرت میخوام . امیدوارم از من دلخور نباشی [تصویر: khansariha%20(8).gif]
راستی میخواستم بدونم با توجه به اینکه مگسک شادو خیلی حساسه از کجا می تونم یه محافظ مگسک براش گیر بیارم؟
بازم معذرت می خوام[تصویر: khansariha%20(8).gif]

مشکلی نیست رفیقKhansariha (8)

راستش جدیدا من شنیدم که برای شادو هم مدل مگسک محافظ دار زدن ولی خودم ندیدم.
با توجه به این که چیز فابریک ممکنه پیدا نشه بهترین کار اینه که با یه لوله پلاستیکی نازک خودت بسازی.حدود 3 سانت لوله می خواد که برش ها رو توش ایجاد کنی بعد با یه چسب قوی رو پایه مگسک بچسبونیش.کار سختی نیست.Khansariha (8)

این عکس رو هم میذارم تا بهتر متوجه بشین ببخشید دیگه با پینت از این بهتر نمی شد کشید!!!
اون تیکه بالایی رو با کمی کار می شه از یه تیکه لوله پلاستیکی مثل یه ماژیک مشکی ساخت:

[تصویر: 13926455581.jpg]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Kalashnikov - 2014-02-20 11:19 PM

با سلام و احترام.

آقا يك دوربين توپ و عالي براي شادو معرفي مي كنيد كه خال بزنه !

با تشكر.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-02-20 11:21 PM

من گامو 3-9*40 بسته بودم خوب بود
البته من با پارالکسش رو دارم اما پیش عمادی که رفته بودم گفت دیگه ندارند

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - shahabjadidi - 2014-02-20 11:24 PM

(2014-02-20 11:19 PM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام.

آقا يك دوربين توپ و عالي براي شادو معرفي مي كنيد كه خال بزنه !

با تشكر.

دوست عزیز گامو عالی هستش...لطفا یه نگاهی به تاپیک فروش بکنید فکر می کنم دوربین گامو کاربر گرامی جناب royall هم موجود هست هم قیمت عالی وهم اصل هست و از همه مهمتر روی شادو 1000 بقول خودتون خال میزنید باهاش...Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - Kalashnikov - 2014-02-20 11:24 PM

(2014-02-20 11:21 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گامو 3-9*40 بسته بودم خوب بود
البته من با پارالکسش رو دارم اما پیش عمادی که رفته بودم گفت دیگه ندارند

با سلام و تشكر.

آقا دوربين توپي هست ؟

قيمت چنده ؟

با تشكر مجدد.