شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - MILADSOBHI - 2014-02-09 10:00 PM

(2014-02-09 08:41 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اخرش من از کرال مگنومم دل کندم و فروختمش.الان دارم میگردم دونبال شادو.کسی از دوستان سراغ نداره؟

ای رفیق نیمه راه....خخخخخخخخخخ خوب داداش میتونستی تیونش کنی.گپش هم فلزی بود.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-02-09 10:57 PM

(2014-02-09 10:00 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 08:41 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اخرش من از کرال مگنومم دل کندم و فروختمش.الان دارم میگردم دونبال شادو.کسی از دوستان سراغ نداره؟

ای رفیق نیمه راه....خخخخخخخخخخ خوب داداش میتونستی تیونش کنی.گپش هم فلزی بود.

والا دیگه حوصله کرال ندارم.دیانا داشتم از 54 تا 52 و 35 و ........ .این دیگه زیادی دستم بود 2 سال. دیگه داشت سر سال سومین سالشم میومد. یادش بخیر خخخ.الان میخوام برم تو کار شادو اگر کسی ترو تمیزشو سراغ داره با مدیر فروش هماهنگ کنه که دارم بی بادی سکته میکنم خخخ

یا علی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marshalPcP - 2014-02-09 11:19 PM

سلام ..
اتفاقا من هم میخوام شادو بگیرم ... با اینکه کپ پلاستیکی هست اما همه ازش راضی هستند ..

من از نزدیک دیدم ... اسمش پلاستیک هست جنسش اصلا بد نیست و با فلزی ها برابری میکنه ... سفت و محکم Khansariha (219)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-02-09 11:31 PM

کیفیتش خیلی خوبه.
چند جا زنگ زدم اکش گفتن 420.امروز رفتم پیشه اسلحه فروشی شهرمون بهش گفتم شادو نو واسم بیاری چند میگیری؟گفت:شادو؟ چی دیوونه شدی اصلا گیر نمیاد و... شروع کرد به در و بری گفتن که اگه گیر بیاد 800 تومن کمتر نیستو ....
فقط اینو بهش گفتم:گوشام درازه؟
گفت نه!
گفتم همین که فهمیدی خودتی خودش خیلیه و زدم بیرون.
خخخ

ببخشید بی ربط بود با تاپیک اما خدایش بعضی از این فروشندها زیادی شورشو در اوردن.

یا علی.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - marshalPcP - 2014-02-09 11:44 PM

(2014-02-09 11:31 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیفیتش خیلی خوبه.
چند جا زنگ زدم اکش گفتن 420.امروز رفتم پیشه اسلحه فروشی شهرمون بهش گفتم شادو نو واسم بیاری چند میگیری؟گفت:شادو؟ چی دیوونه شدی اصلا گیر نمیاد و... شروع کرد به در و بری گفتن که اگه گیر بیاد 800 تومن کمتر نیستو ....
گفت نه!
خخخ

یا علی.
نه داداش اینقدر نیست ... چه خبرررررره بابا Khansariha (226)

با 800 تومن تو رنج گامو میتونی CFX بگیری ... شادو الان حدود 390 تا 400 تومن هست ...
سمسارزاده اصفهان زده 390
تازه اینجا رو نگاه کن زده [url]368 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-02-09 11:59 PM

چطور شد دل کندید ؟ به نظرتون شادو بهنره؟Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - xzqr - 2014-02-10 12:09 AM

(2014-02-09 11:44 PM)marshalPcP نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 11:31 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیفیتش خیلی خوبه.
گفت نه!
خخخ

یا علی.
نه داداش اینقدر نیست ... چه خبرررررره بابا Khansariha (226)

با 800 تومن تو رنج گامو میتونی CFX بگیری ... شادو الان حدود 390 تا 400 تومن هست ...
سمسارزاده اصفهان زده 390
تازه اینجا رو نگاه کن زده [url]368 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]

پس چرا من که پرسیدم سمسار زاده گفت 400؟؟؟
بقیه فروشنده ها 370 میدند

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - KRALMAGNUM - 2014-02-10 12:12 AM

100 در 100 که بهتره درسته کپ شادو پلاستیکه اما نباید کیفیت شادو رو با کرال مقایسه کرد هم بالانسش بهتره هم دقتش هم یه کوچولو قدرتش.الان تویه سایت گجت کمپ یه اکش رو سفارش دادم بهشونم پیام دادم که اگه قیمتش خوب باشه یکی بگیرم درب منزل تحویل میگیری پولو میدی به مامور پست بهتر نیست؟

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - gafor - 2014-02-10 06:50 AM

باسلام خدمت دوستان سوالی داشتم در فایل آموزشی نحوه باز کردن شادو 1000روی یکی ازقطعات عبارت made in usa نوشته شده .میشه بفرماییداین اسلحه ساخت اروپاست یااونجا مونتاژمیشه. موندم کرال بخرم یاشادو1000 البته قیمت کرال 40 یا50 تومنی اومده پایین وفروشنده میگفت شایدبازم قیمت افت کنه.

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-02-10 08:29 AM

(2014-02-10 12:12 AM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
100 در 100 که بهتره درسته کپ شادو پلاستیکه اما نباید کیفیت شادو رو با کرال مقایسه کرد هم بالانسش بهتره هم دقتش هم یه کوچولو قدرتش.الان تویه سایت گجت کمپ یه اکش رو سفارش دادم بهشونم پیام دادم که اگه قیمتش خوب باشه یکی بگیرم درب منزل تحویل میگیری پولو میدی به مامور پست بهتر نیست؟
پس از الان ورودتون به جمع خانواده شادو داران تبریک میگمKhansariha (8)