شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی GAMO SHADOW 1000 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: معرفی GAMO SHADOW 1000 (/showthread.php?tid=172)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ALASKA - 2014-01-26 02:19 AM

(2014-01-26 01:12 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین خوب تو رنج 100،150 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

دوست عزیز دوربین خوب که روی تفنگ فنری (حتی ضعیف و کم لگد) جواب بده بجز سنترپوینت و لیپرز و نیکو استرلینگ نداریم!!! کسی هم جز این گفت بدون که یا فروشنده دوربین یه قرون دوزاریه یا از دوربین چیزی نمیدونه!!!
نه که بگید طرف منظورش اینه من زیاد میدونم و به خودم گرفتما نه هدف فقط راهنمایی هست و بس...
این حرف قدیمی هم که میزنن دوربین ارزون برا تفنگ ارزون کزب کامل هست... چون حالا تفنگ شما مثلا شادو 1000 اه و 350 بیشتر نیست نیاز هم نیست براش دوربین 400-500 تومنی بگیری... بله بهتره با یه دوربین ارزونتر پولتون رو دور بریزید Khansariha (266)
یکسری از مشخصات دوربین هایی که نام بردم>>
-آنتی شوک واقعی ( مگرنه روی جعبه هر دوربینی نوشته Anti Shock Khansariha (266) )
-زیرولاک دار ( بهم نخوردن تنظیم و صفر شدن دوربین بعد از تنظیم با پیچاندن و سفت کردن پیچ مزبور )
-لایت دار ( که دوربین رو به چیزی مثل رددات تبذیل می کنه و انصافا در محیط های تاریک بین شاخ و برگ درختان بسیار مفیده )
-پارالکس دار ( تنظیم شفافیت تصویر با توجه به فاصله هدف تا تیرانداز)
-میلدات دار ( نقاط با فاصله مشخص برای تصحیح افت ساچمه یا گلوله در فواصل مختلف )
با این همه امکانات واقعی با کارایی بالا که دارند لازمه اضافه کنم بنده نه فروشنده این دوربین هام نه کارخونه اش مال بابامه Khansariha (266) فقط کسی هستم که بعد از کلی پول دور ریختن تو برند های دیگه و ضررهای هنگفت تازه با خریدن یه دوربین 40-16-4 سنترپوینت فهمیدم دوربین ینی چی!!!
حالا ممکنه با این همه دلیل و برهان در حد برهان علیت باز هم شما مشتاق باشید که بالاخره یه دوربین 100-150 تومنی بگیرید... پس فقط یادتون باشه بعدها که خریدی و جواب نگرفتید بیاید همینجا پست بگذارید که یه بنده خدایی بهم گفت نگیرها من گوش نکردم Khansariha (266)
یا ممکنه این منطق رو داشته باشید که خوب بودجه من 400-500 نیست مجبورم یه 100-150 تومنی بخرم و یه جورایی خودتون رو گول بزنید و راضی کنید که به خریدن شون تن بدید یا اینکه فلانی گفته دوربین های گامو یا فلان خوبه.... نه جانم همشون دو هزار تومن براشون دادن زیاده!!! حتی دوربین های والتر اصل آلمان که الان حدود 300-350 هم قیمت دارند هم مفتشون گرون می باشد Khansariha (266) ای بابا چقدر نیش خند زدیم تو یه ارسال Khansariha (266)
همه اینها که گفتم برادرانه و جهت اطلاع رسانی بود که امیدوارم مفید بوده باشه ولی رزومه کاریم نشون داده اصلا مفید نبوده Khansariha (266) چون عین این متن بلند بالا که پیش از این برای چند نفر که سوال مشابه داشتند نوشتم نهایتا همشون رفتند دوربین یه قرونی خریدند... ینی در یه نفر هم موثر واقع نشد نمی دونم چرا Khansariha (266)
موفق باشید Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - arashyakuza - 2014-01-26 09:25 AM

100% شادو بیشتر از پولش ارزش داره و با این قیمت بنظرم بهترین تفنگه پس برو حالشو ببر اینم تعریف ALASKA جان

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - zebra - 2014-01-26 10:33 AM

(2014-01-26 02:19 AM)ALASKA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-26 01:12 AM)FARMANDEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوربین خوب تو رنج 100،150 تومن چی پیشنهاد میکنید؟

دوست عزیز دوربین خوب که روی تفنگ فنری (حتی ضعیف و کم لگد) جواب بده بجز سنترپوینت و لیپرز و نیکو استرلینگ نداریم!!! کسی هم جز این گفت بدون که یا فروشنده دوربین یه قرون دوزاریه یا از دوربین چیزی نمیدونه!!!
نه که بگید طرف منظورش اینه من زیاد میدونم و به خودم گرفتما نه هدف فقط راهنمایی هست و بس...
این حرف قدیمی هم که میزنن دوربین ارزون برا تفنگ ارزون کزب کامل هست... چون حالا تفنگ شما مثلا شادو 1000 اه و 350 بیشتر نیست نیاز هم نیست براش دوربین 400-500 تومنی بگیری... بله بهتره با یه دوربین ارزونتر پولتون رو دور بریزید Khansariha (266)
یکسری از مشخصات دوربین هایی که نام بردم>>
-آنتی شوک واقعی ( مگرنه روی جعبه هر دوربینی نوشته Anti Shock Khansariha (266) )
-زیرولاک دار ( بهم نخوردن تنظیم و صفر شدن دوربین بعد از تنظیم با پیچاندن و سفت کردن پیچ مزبور )
-لایت دار ( که دوربین رو به چیزی مثل رددات تبذیل می کنه و انصافا در محیط های تاریک بین شاخ و برگ درختان بسیار مفیده )
-پارالکس دار ( تنظیم شفافیت تصویر با توجه به فاصله هدف تا تیرانداز)
-میلدات دار ( نقاط با فاصله مشخص برای تصحیح افت ساچمه یا گلوله در فواصل مختلف )
با این همه امکانات واقعی با کارایی بالا که دارند لازمه اضافه کنم بنده نه فروشنده این دوربین هام نه کارخونه اش مال بابامه Khansariha (266) فقط کسی هستم که بعد از کلی پول دور ریختن تو برند های دیگه و ضررهای هنگفت تازه با خریدن یه دوربین 40-16-4 سنترپوینت فهمیدم دوربین ینی چی!!!
حالا ممکنه با این همه دلیل و برهان در حد برهان علیت باز هم شما مشتاق باشید که بالاخره یه دوربین 100-150 تومنی بگیرید... پس فقط یادتون باشه بعدها که خریدی و جواب نگرفتید بیاید همینجا پست بگذارید که یه بنده خدایی بهم گفت نگیرها من گوش نکردم Khansariha (266)
یا ممکنه این منطق رو داشته باشید که خوب بودجه من 400-500 نیست مجبورم یه 100-150 تومنی بخرم و یه جورایی خودتون رو گول بزنید و راضی کنید که به خریدن شون تن بدید یا اینکه فلانی گفته دوربین های گامو یا فلان خوبه.... نه جانم همشون دو هزار تومن براشون دادن زیاده!!! حتی دوربین های والتر اصل آلمان که الان حدود 300-350 هم قیمت دارند هم مفتشون گرون می باشد Khansariha (266) ای بابا چقدر نیش خند زدیم تو یه ارسال Khansariha (266)
همه اینها که گفتم برادرانه و جهت اطلاع رسانی بود که امیدوارم مفید بوده باشه ولی رزومه کاریم نشون داده اصلا مفید نبوده Khansariha (266) چون عین این متن بلند بالا که پیش از این برای چند نفر که سوال مشابه داشتند نوشتم نهایتا همشون رفتند دوربین یه قرونی خریدند... ینی در یه نفر هم موثر واقع نشد نمی دونم چرا Khansariha (266)
موفق باشید Khansariha (8)

الاسکا درست میگه ...من یک دوربین والتر برای وایرخ 90 ام خریدم..... به غلط کردن افتادم.... حتی از 20 متری هم نمیتونم یه کفتر چاهی رو بزنم .... منی که زمانی از 60 متری با 56 مردنی ترین کفتر هارو میزدم....
الان هم دارم پول هامو جمع میکنم تا یه لیپرز بگیرم و خودم رو از شرررر این دوربین های اشغال راحت کنم

به قول انگلیسی ها : ما اونقدر ثروتمند نیستیم که بخوایم جنس ارزون بخریم Khansariha (8)

البته یه دوربین نیکو استرلینگ 4-16*42 دارم که میخوام بفروشمش... فنی کاملا سالمه
روی 62 چینیم بستم... خواستی بت میدم
اینم عکسش

[تصویر: full-30977-72947-imag5291.jpg]

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - ALASKA - 2014-01-26 12:29 PM

شادو 1000 تفنگ عالی ای نسبت به قیمتشه و واقعا بیش از پولی که جاش میدید براتون ظاهر میشه!!!
اصلا یه ایرگانر باید دو تفنگ بادی داشته باشه, یکی دم دستی برای پرنده و تفریح تو فاصله تا 30 متر بدون دوربین و یکی هم یه حرفه ای قوی و دوربرد با دوربین حرفه ای برای شکار خرگوش و پرنده تو فاصله دور...
چون استحلاک تفنگ دومی و حرفه ای همیشه زیادتر هست بخاطر فنر و کل سیستم قویتر اینه که همیشه بکار نمیاد.. اینجاست که جای خالی تفنگ دم دستی احساس میشه و به جرات شادو 1000 بهترین تفنگ دم دستی بازار هست که میشه زیر 400 خرید Khansariha (8)
البته من که الان وضع ام خرابه کلا به یه تفنگ دم دستی مثل همین شادو 1000 برای همه کارها شکارها و تفریح قناعت می کنم Khansariha (266)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - BARZOV - 2014-01-26 04:04 PM

دوست گرامی laska جان.
از راهنمایی هایی که میکنی ممنونم.همینکه آقایی میکنی و جواب مارو میدی باعث افتخارمونه.چه برسه به اینکه بیست خط جواب با توضیحات برامون بفرستی،که دیگه شرمنده میکنی.
حرفای شما قانعم کرد.تصمیم گرفتم به جای اینکه هر چند ماه یه دوربین چینی بگیرم،پولمو جمع کنم یه دوربین درست و حسابیی بگیرم.هم کیفیتش بهتره هم رو هر تفنگی میشه بست(لیاقتشو داره) هم کاراییش بهتره هم بیشتر حال میده و هم عمرش بیشتر خواهد بود.
تو این زمینه یه تازه کارم ولی همچین تجربه ای رو جاهای دیگه داشتم.به همین خاطر زود قانع شدم.
بازم ازت ممنونم.Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-01-26 04:44 PM

دوستان گرامی امروز تفنگی رو که دیشب خریدم بردم تست کردم توی فاصله 80 متری بدون دوربین تونستم هدف رو بزنم ( شیشه پلاستیکی شیر کاکایو ) با ارتفاع تقریبی 15 سانتیمتر . پس سیستم هدف گیریش در حد قابل قبولیه و خدا منو ببخشه 1 یاکریم رو هم در فاصله 25 متری زدم فریز شد جالبه سوراخ خروج تیر رو پیدا نکردم و تیر هم توی بدن مرحوم نبود

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-01-26 06:01 PM

80 متر ؟!
من 1.5 سال cfx داشتم که فنر قوی تر (دیانا 350 که کوتاه شده بود) و واشر دیانا 27 روش انداخته بودم و همراه با دوربین 3*9.واقعا انجام چنین کاری خیلی سخت بود.
حالا شما با مگسک و ......
یا شادو شما تیون شده اونم در حد at44 یا فاصله رو اشتباه ذکر کردید
(این پست رو ارسال کردم تا دوستانی که قصد خرید این سلاح رو دارند با حقایق اشنا بشن)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-01-26 06:12 PM

(2014-01-26 06:01 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80 متر ؟!
من 1.5 سال cfx داشتم که فنر قوی تر (دیانا 350 که کوتاه شده بود) و واشر دیانا 27 روش انداخته بودم و همراه با دوربین 3*9.واقعا انجام چنین کاری خیلی سخت بود.
(این پست رو ارسال کردم تا دوستانی که قصد خرید این سلاح رو دارند با حقایق اشنا بشن)
دوست گرامی من دیشب خریدمش و تیونش نکردم . و چون برام عحیب بود اینجا نوشتم و با قدم متر کردم Khansariha (8)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - royall - 2014-01-26 06:19 PM

(2014-01-26 06:12 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-26 06:01 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80 متر ؟!
دوست گرامی من دیشب خریدمش و تیونش نکردم . و چون برام عحیب بود اینجا نوشتم و با قدم متر کردم Khansariha (8)
مبارک باشه Khansariha (8)
البته برای این که سو تفاهم نشه عرض میکنم منظور من این بود که زدن هدف در فاصله ی 80 متری با سلاح(شادو) تیون شده اونم با دوربین برای من مشکل بود که شاید ثابت میکنه که من تیر اندازی بلد نیستم خخخخخ Khansariha (8)
احساس من اینه که فاصله رو درست محاسبه نکردید. Khansariha (226)

RE: معرفی GAMO SHADOW 1000 - GHORBANII - 2014-01-26 06:37 PM

(2014-01-26 06:19 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-26 06:12 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80 متر ؟!
مبارک باشه Khansariha (8)
البته برای این که سو تفاهم نشه عرض میکنم منظور من این بود که زدن هدف در فاصله ی 80 متری با سلاح(شادو) تیون شده اونم با دوربین برای من مشکل بود که شاید ثابت میکنه که من تیر اندازی بلد نیستم خخخخخ Khansariha (8)
احساس من اینه که فاصله رو درست محاسبه نکردید. Khansariha (226)
من قصد جسارت به شما رو ندارم شما مطمینن تیرانداز خوبی هستید و من هم حدود 35 سالی است با تفنگ اشنا شدم Khansariha (214) مسافت رو هم با قدم اندازه گرفتم برای همین توی فاصله شک ندارم . من بیشتر با صلاح جنگی اشنا هستم خوشحال میشم از تجربیات شما در خصوص قلق تفنگ بادی استفاده کنم